Понеслось

36 лайков

Да Оля в цьому році є красотуль. Ще недавно на форумі дивилась на всих красотуль та облизувалась а тепер дивлюсь на своіх і не віриться…

4 лайка

Ось так розсадник не заложений посуд не митий а я вчуся зменшувати фото. Малий встановив програму а тоді лише змогла. Але ще вчиться та вчиться і нема коли. Хвастаюсь малечою.

5 лайков

41 лайк

На свята приіздили синулі.

2 лайка

Карасені матусині! :slight_smile:

5 лайков

30 лайков

А це знову подарунок від дітей. Як же ми іі вже любимо!!!

6 лайков

Привіт рідним форумчанам! Ось і пройшов рік як роботу поміняла на кізочок і все що з ними звязано. хочу поділиться своім баченям маленьким досвідом і т д. Так як ми починали без копійки за душею то думаю не погано движеться.! 13 дійних і 8 малят(цапиків убирали в місяць)Дівчатка від заан. альп. і ламан. Придбали у Тані із Созідори принайкращого пацана тож будемо і на далі покращувати стадо. Є трохи і неприятностів - не розродилась одна із двух наших зааненок прийшлося звонить козорізові. Тепер думаю тре звикать до таких ситуаць і настроюваться що кози це ще й мясо( хай вибачать мені мнітєльні) Ато за 200 грн видали а самі купуємо щось похоже на ковбасу за 100 і більше. Основне в нашій ситуаціі часто опускались руки від того що на все треба кошти а іх 0 бо перед козоманією зробили скважину. Пишу для таких як ми _ не здавайтесь! Два роки обробляли запущені землі засівали то вцьому році вже легше бо на кожен день є де накосить імішанка і суданка і трави. То до обіду у зогоні а з обіду пасу 3 год. до обіду стараюсь поробить основне не завжди виходить бо займаємось клубнікою малиною та і огородини дуже багато. І це ми люди із села які тримали ікорови і свиней багато то уявляю як можуть опуститься руки які зайнялися таким хозяйством приіхавши з города. Я думаю завдяки форуму ми і триматимемся і в нас все получиться.

29 лайков

Сегодня сфотографировала мамочку, чуть позже покажу фотографии.

Лена, мы тоже начинали козоводство не то что без копейки, а с огромными преогромными долгами, так как кредитовались на строительство перед самым кризисом… в 2008, думаю многие помнят обвал курса… хорошо хоть лошади на тот момент были, пришлось поменять одну из них на коз…

Сейчас слава Богу, зарабатываем, и потихоньку-помаленьку даже дом достраиваем, благодаря козочкам :relaxed:

Обязательно получится!

21 лайк

Дякую Таня за підтримку. Ми теж трактор взяли в кред. та вже пролетів рік осталось виплачувать ще трошки а так боялись брать. Не уявляю що ми без нього б робили. Ждем фото думаю не тільки я!

2 лайка

У нас обед :relaxed:
На сегодняшний день мамочка козлика дает 4,5 литра в сутки плюс козочка месячная с ней живет в свободном доступе к молочку :hugs:

36 лайков

Молоденькая Фортуна растет) ТТТ на нее!

2 лайка

Инна, а Лагерта, Феина дочка прошлогодняя, на мамку похожа? Сестричка ее больше похожа внешне на Фортуну, тонкокостная и не такая крупная как Фея.

А Фортунок :hugs: я на своей страничке покажу, только попозже, как работника найду, сейчас очень занята.

4 лайка

Не, Лагерта не очень похожа. Маленький бегемотик она у нас) Фея по сравнению с нею лань.

1 лайк

Здравствуйте, Елена! Позвоните, пожалуйста, ребятам с Мироновки (Вася и Лариса), потеряли Ваш номер телефона. Хотим с Вами пообщатся. Спасибо, ждем. Теперь мы тоже здесь зарегистрированы)

1 лайк

0970612854 наш номер на всякий случай):grin:

1 лайк

Молодці що зарег. не пошкодуєте! Та відкривайте свою сторінку тут будуть раді бачити і козочки ваші і французів!

4 лайка

Два дні як ми перейшли на двух разову дійку. Молочка може й менше буде але я стільки роботи зробила за ці два дні… В тому році в вересні перейшли. Багато кізок почали погулювать та хай терплять хоч до серпня. Ще напишу про спробу з сичугом. Всі жилудочки прошлогодні посушені лежали до цього року чогось так і не ріскнула спробувать а цієі весни було молока вже більше то не встигала куплять фермент ну і все получилось. Цього річні всі поморозила - різниці не помітила. Ось такий прогрес у мене.

13 лайков

Поки зявився інтернет хочу написать що ми таки переосилили себе і ту кізку що пожаліли бабцю та купили іі таки…ну я думаю ви поняли. То що я хочу сказати не будуть у нас більше забирати кіз за 200 чи 400 грн. Ковбаска була смачнюща а копчене мясо то взагалі бомба. Тільки самі ми не різали мабуть і не зможем ніколи і ще цю кізку ми старались ( настільки це можливо) не полюбить. А саме головне в мене зявився козиний жир і я зробила по Юліному рецепту крем для рук тільки добавила ще віск _цє щось!!!

8 лайков