Покрытие молодых козочек

Я мала на увазі в перший день охоти, на другий день іі вже може не бути.

5 лайков

А з цим я згодна. У моєї куми коза з вечора прийшла в охоту, залишили до ранку, то на ранок перебилася.

2 лайка

Я завжди крию при перших ознаках і потім кожні 12 годин поки не стихне. Перегулів не було ніколи, зазвичай двійні -трійні. Одиначка раз була, коли не планували в ту охоту крити, але тоді не витримали, тобто було вже пізнувато.

4 лайка

Я караулила тисыну охоту без малого три месяца- каждый день к козлу подпускала,за исключением тех краткосрочных моментов,когда несколько дней меня не было дома.Однажды пришла на утреннюю дойку,смотрю-хвост заломила странно,как во время родов,аппетит в норме,под хвостом сухо,спокойно,хвостом не машет,только взгляд на Белочкин похож-тоска с интригой в глазах…
Я поставила ее к Персу,и тут она и хвостиком замахала, и голос подала и все такое …:astonished:
Но охота длилась буквально пару часов.Потом она стала орать не своим голосом,на стены прыгать-выпускайте меня,бо вмру!!!
вот так.Так что выходит,в те два -три дня,когда я была в отъезде,козуля моя могла приходить в охоту без видимых признаков…
Что не говорите,а свой козел-это Царь!хоть и надо раз в год,но его содержание его оправдывается!

11 лайков

Привіт всім! Хотіла запитати в козоводів про покриття перший раз. Така ситуація: моя знайома купила козочку в козовода, зааненська порода ,по фото я нерозбираюсь, вживу небачила, чи це точно породиста незнаю. Їй 5 місяців, і її вже доїли, козовод сказав що було молоко і потрібно було доїти, для мене це робити непотрібно. Далі: покрити її прийшлось простим козлом, вона вже окотилась, все добре. Так той козовод взнав що покрили простим козлом і почав кричати на мою знайому, що тепер буде мало молока, буде молоко чути козлом, всі козенята будуть безпорадні і ті що далі будуть родитися. Це для мене бред, розкажіть хто як думає. Козел передає свою безпородність тільки своїм козенятам, це на молоко і удой кози невліяє. Може я щось нетак думаю ?

1 лайк

Та це понти того козовода. Потрібно було послати того козовода як подалі. Все, коза продана. Далі кожен господар робе як хоче для себе.
Тільки для молока можна покривати любим козлом даже карліковим. Якщо молоко у кози смачне - воно буде смачне.

16 лайков

Розвійте будь-ласка ще один міф. Деякі козоводи говорять, якщо перший раз покрити козу безпородним козлом то всі подальші козенята будуть безпородними навіть якщо і покривати надалі породистим козлом. Кажуть так є в собак, чи є так в кіз ? Перший раз там закладаються гени. Мені недуже в це віриться.

1 лайк

Это фантазии придумавших миф телегонии.

4 лайка

5 днів, як приїхав до нас новий цап. Кози одразу стали погано їсти сіно вдома, влаштовують дискотеку на пасовищі, тільки зерно їдять, як завжди. Дівчатам по 9 міс. Одна стала геть худа, сьогодні проситься до козла. Питання в тому, чи може бути таке погіршення апетиту через цапа? Або мені шукати причину в іншому? Думала дівчат дотримати до 10міс, но якщо така “дієта” буде, то вже б покрила. А раптом вони хворі? Гельмінтів всім гнала 2 міс тому.
Маю 2 дорослі кози, ті також схудли. Одна, що була покрита за поведінкою, з першго дня віддалась козлу і досі треться біль нього :joy: но вже їсть краще. Друга має козеня 5міс, крити її не хочу, но вона схудла, поки не гуляє. 5міс козюля їсть добре єдина.

2 лайка

Треба було 5 днів чекати, потім завдати тут питання, щоб кози почали їсти :grinning_face_with_smiling_eyes: З’їли все сіно, що зранку дала, в обід на випасі жадібно їли зелену ожину :hugs:
Тільки та 9міс кізонька, що гуляє, пласка, як таранька. Пустила її до цапа, як таке діло і кози здорові :slightly_smiling_face:
Цікаво, а ви спостерігали таку реакцію на цапа, що приїхав? Дуркують, стрибають, буцаються, криють одна одну та не їдять…

3 лайка

видела такую реакцию от тех взрослых коз, которые ко мне попадали) одна особенно с ума сходила: и бегала, как сумасшедшая, каталась на всех козах, и козлу песни пела. Хотя в охоте не была)

3 лайка

Моїм козам(їх 2-є) по 10 місяців, чи можна їх вести до цапа?

Если они гуляют, то можно.
Я крою с 9 месяцев.
Конечно нужно смотреть на упитанность, кондицию козочек и рекомендации по породности, тут тоже есть нюансы.

4 лайка

Ще залежить від породи. Пам"ятаю на старому форумі писала дівчина з французьскої ферми, що у них критерії для покриття: вік - 7,5 місяця і вага від 35 кг. Кози заанненської породи.

3 лайка