Підробка лікарств

У Меня зачастили случаи когда покупал бровасептол, був жовтуватого кольору. Зараз білого нова упаковка. Причом бровари виключили тетрациклін а назву лишили таку саму а состав уже не тот.Чому не ставлять в увагу покупців ? можу вислати снімки. Далі Чиктонік (Інвеса) брав курям в ампулах по 1мл. я 7 років знаю як пахне він. перейшов на100мл.без запаху і по кольору почти без цвіта. якщо 1мл. розвести у одному літрі води мав би бути жовтявим, а він почти як вода. Ще скажіть яким ви фірмам нашого виробника ви довіряєте . Із Олкар Бровари, Біотестлаб,Продукт. або яким ви довіряєте. І чи траплялося вам подібне з ліками і якими напишіть. І що скажуть наші Ветеринари? Якими вони препаратами користуються ?

На снимках видно ампульний чиктонік справа і 100мл з бутилки з ліва. Ввод 1мл. на 1 літер води.
І куди жалітися з проблемами. бо написав На сайт Броварів і вислав снімки нема отвіта місяць
Чи може це нові технології стандарти ? Пишіть я хочу знати чим більше.

2 лайка

Проверьте , бровасептол концентрат или бровасептол? У них разный состав.
Судя по фото упаковки, первый, который более светлый - бровасептол концентрат. Он без окситетрациклина.

1 лайк

Инвеза не выпускает чиктоник в ампулах по 1 мл и во флаконах по 100 мл. В основном фасовка происходит тут. Ну и могут налить что угодно.

2 лайка

Из перкчисленных Вами фирм Олкар не вызывает доверия. Но иногда приходится с ним работать, если нет аналогов других производителкй.Остальные плюс-минус, смотря что.

1 лайк

Дякую. В основі яку тару випускає Інвеза сюда на украину ? Да и ще поповоду жари як бистро тіряє своі властивості препарати якщо в поміщенні аптеки +33-35 був тільки шо. а ліки на прилавках без охолодження. ну завинятком вакцин , вони держать в холодильнику це я бачив .

Нехай відпишуться наші ветеренари якщо не відпустку. Жара як втрачають властивості медичні препарати при температурі 33-35 гр. вони то знають толк. або хто знає нехай дасть мені совіт. бо в нашій аптеці кондиционера нема літом буде температура завишена треба шоб почули. То покажу висновки ваші то може дійде до них. І яка служба веде за якість контролю зберігання в аптеках препаратів ?

Канистры. На счет 1 л фл точно не знаю. Покупайте у официальных дистрибюторов. Или как вариант, наш http://www.farmaton.com.ua/uk/349-vitafarm-ade-intens-vodorozchynna-vitaminna-bomba. По составу не хуже. И отзывы очень хорошие.

1 лайк

Дякую. що відповіли

1 лайк