Отек вымени. В чем опасность?

Якій окот у вашої кізки ?
Що б зробила я у даному випадку.
Не виганяла на випас, повністю виключила молоду траву, овочі, сіль, Гілки можна, сіно, зернові у кількості 300гр. на добу. Але це мій варіант.
Вим’я не велике для такої кози, але воно якесь червоне. Коза ніде не могла полежати не сирому, холодному.
У таких випадках я надягаю "лівчик"для кіз, коли холодно то теплий. Змащую Дібутіном, Лекосептан або Лекомакс. Дві останні зелені мазі дуже гарно знімають запалення, сама знаю по собі.
Доїти по потребі, але вже якщо доїте то доїть. Але це стимулює матку. Можуть бути передчасні пологи.
Якщо не покращає потрібна буде конституція ветлікаря, з можливим призначенням антибіотиків. Бо я не виключаю запалення .

4 лайка

Окіт невідомий. Вона в нас з осені. Але їй більше чотирьох років.
Можливо збойнуло шось в організмі, зміна господарства( хозяйка з сім’єю виїхали, стадо не змогли продать. Довелось допомагати).

А температуру не міряли?

1 лайк

Тепрература в нормі. Апетит відмінний. Настрій рішуче- обережний - тримається на дистанції від череди. Вимя червоне від сонця. Шкіра вимені гладка пружна але не тісто. Сьогодні спробую молоко на смак.

То можливо у вас усе в нормі. Ви ж не знаєте цю козу, як вона раніше себе показувала. Можливо вона гарна на молоко. От і стимульнуло ранню лактацію цьогорічне тепло та рання трава.
Я своїх на весні на випас не вожу, щоб не спровокувати великий потік молока у перший місяць після родів.
Зараз моїм місяць після пологів, і я тільки почала потроху вводити зелень. Сіно закінчилося, але мені вдалося купити не погане. А сіно є основою раціону.Якщо якісь проблеми - на сіно і воду, і все в нормі.От так і регулюю кількість молока. Рекорди не б’ємо, але 6л. З кожної за день маємо без проблем.

6 лайков