особисте господарство МАРШЕР

Это какое-то наложение нескольких факторов. У меня есть козочка, которая в 3 месяца весила таки 25 кг (больше не взвешиваю - не подниму), а другая, от этого же папы, в 3 месяца - около 15 кг. Вторая родилась мелкая, да за братиками не всегда успевала вволю молочка попить. Братиков дней 10 как отсадила и начала дополнительно докармливать, так по чуть-чуть начала набирать вес. Первая козочка тоже из тройни, но сестрички еще до месяца уехали в новый дом, мамино молоко в постоянной доступности. Да и мамка оччень рослая. И родилась она с бОльшим весом.

1 лайк

трьох місячні козенята вже молоко не отримують, ті що 2х місячні то молоко ще п’ють по пів літра у день кожна.

Я довше випоюю молоком кізочок, мої 4хмісячні ще отримують по 300мл. молока вдень. Зовсім з молока зняти планую в 5міс.

1 лайк

Того року я купила кізоньку, вірніше двух сестричок. Першу я зпаровала в осені ,тобто у 8 місяців бо вона була крупненька а її сестру залишила і непаровала. Так ось та яка не парована, виросла така як наче лошадка поні, а ту яку зпарувала залишилась наче мелка у порівнянні з сестрою. Якось дивно вони ростуть, наче мала і худа, а після року вимахала що більша за розміром ніж дорослий козел.

4 лайка

Від мене недалеко продають кіз, кажуть наче гарні і чистенькі кози. Продає їх віруюча сім’я, бо важко поратись з великим господарством. Хочу завтра поїхати у розвідку , подивитись ЩО і ЯК. Може приїду з поповненням, бо є у мене коза, яка дає тільки 800гр у день, а зерна з’їдає як за двох. Хочу її вибракувати бо толку з неї не бачу, я тільки зараз почала розуміти ,що сформувати нормальне стадо продуктивних кіз це не так легко як здавалось одразу.

14 лайков

Удачі! Бажаю завтра зустріти “свою” козу … а краще відразу дві :wink::blush:

4 лайка

Я козочек на племя выпаиваю дольше и больше. В 3 месяца получают от 1 до 1,5 литров. Сейчас у меня козочка под мамкой 4 месяца днем постоянно, отсаживаю только на ночь. Одна коза в 11 месяцев до сих пор к мамке прикладывается периодически. Хорошо сформировалась, статная козочка.

4 лайка

мої дві кози, дають мені 3 літра молока, булоб більше то я б звісно давала б більше але маємо те що маємо.

Может всё-таки рацион пересмотреть? Помните мою историю? :wink:

1 лайк

Серед дворянок можна знайти скарб. Чого і вам бажаю

2 лайка

У меня в этом году тоже с козочками непонятнки… в 3 месяца Мурашка 14,5 кг, Далида немножко крупнее. Прсмотрела прошлогодние записи — девочки в 3 месяца весили от 19 до 24 кг.

Де які люди будують не по свому карману палаци, а тоді заморожують будівництво. Якщо розумно підійти до цього питання - можно будувати.

2 лайка

Нужно учитывать ещё уровень инфляции. Можно иметь всю сумму денег на руках, а грохнет кризис и останется недострой.

1 лайк

будівництво це лотерея, мене чоловік вмовляє і каже мовляв навіщо тобі новий будинок , хто зна що далі буде…А мені хочеться новий будиночок, бо ця хатинка у якій ми живемо вже рік, дуже маленькі дві кімнатки і стеля низька…Хоча з іншого боку, дійсно віддаленність від Києва дуже велика і немає рентабельності вкладувати великі кошти у будівництво нового будинку. Шукати ближче до Києва, там ціни дорожчі і землі менше, ой дівчата, щось я заплуталась.

2 лайка

Для мене почався сезон закаток, як що чесно то іноді таки заставити себе не можу щоб зробити консервацію а потім мене “жаба” душить що мовляв овочі псуються і я приступаю до процесу. А іноді на одному подиху йде процес. Мені подобається консервувати коли чоловік вдома, бо він мене постійно хвалить а у мене наче крила виростають. Тож процес пішов…

14 лайков

у вас всього 2 кімнати? Ми хату теперішню купили з маленькими кімнатами, 6 кімнат було. Вибили стіни, стало 4, 2 з яких дуже просторі.

в мене теж таке саме, тяну до останнього.

2 лайка

так Наталочка, тільки 2 кімнати

2 лайка

Дом со всей суммой строят за год . Осенью фундамент, с весны остальные работы. И как обычно суммы у всех в $. А многие считают суммы еще не заработанных доходов. У меня есть пару знакомых которые замахнулись на дома в 250 кв. м работая наемными сотрудниками, рассчитывая построить за будущие ЗП. Скачек доллара, потеря работы, здоровья… В этом мире нет ничего стабильного, кроме одного : уходит время, наш возраст меняется - мы стабильно ежегодно ( ежесекундно) становимся старше ( взрослее, мудрее? наверное) - что было, то прошло, будет другое.

1 лайк

Ой, а по мне, так счастье по нынешним ценам, что только 2 комнаты! Попробуй отопить домину в 120 метров квадратных, как у меня. Часто задумываюсь, вот бы было можно, чтобы на зиму топить только пару комнат!

10 лайков

Чем меньше дом, тем меньше уборки. Больше времени для общения с семьей и животными. Марина семья у Вас большая?

2 лайка