особисте господарство МАРШЕР

25 лайков

29 лайков

Марина собаки красавчики, а в мене діагноз дивлюсь на чорненьку і думаю козел чи коза, а потім сама себе на думці зловила :smile:
Мова йшла кобель чи ні :slight_smile:

3 лайка

це дві суки, мама і доця. Мамі 5 років а доці 2 роки

2 лайка

да уж тут с кобелем не спутаешь, такие леди обе, ну ооочень красивые девочки :rose: :rose: :rose:

4 лайка

Питання в тому що все вийшло дуже спонтанно, я потім побачила що дві леді )

1 лайк

Мої дівчата-собаки, дуже гарні мені помічниці. пасуть кіз, приймають у них пологи, няньчать малих козенят, охороняють кур і курчат, няньчать малик кицинят і охороняють мене. Розуміємо один одного на 100%, дуже люблю цю породу.

9 лайков

Наш новий проізводітєль підріс, гарний хлопчик.

23 лайка

Ох, красавчик какой, вырос - не узнать, и морду уже писюкает?

1 лайк

тааак, виріс красунчік, він мені подобається

1 лайк

він вже поливається як дорослий козел, ранній хлопчина

1 лайк

Мої дівчата підлітки вже підросли трохи. Двох з них проглистогонила , інших не змогла. Бо вони плигають, крутяться, кричать. Короче кажучі не змогла я проколоти всіх, тепер переживаю щоб ін’єкція не зіпсувалась, поставила її у холодильник. Тож вирішила цю процедуру робити з чоловіком.
Сьогодні почався потужний дощ, я вссіх докучі загнала у сарайку. І тут мій женіх, почав до всіх дівчат лізти і рогами бити, вони його кусати. Насилу витягла його з сарайки поки всіх зачинила по стайкам, навіть мені під ребра рогами від козлика дісталось. Заріклась тепер купляти рогатих козлів, думала від злості приб’ю його, так мені боляче було що слів бракує.

3 лайка

Я й кіз рогатих не хочу, не мене б’ють, а одна одну

3 лайка

Марина, всё-таки рога не всегда свидетельство агрессии козла/козы. У меня козлик Демид сама доброта, хоть и с рогами. Но я всё равно их снимаю, потому что своей любовью он меня травмирует, когда головой вертит. А у второго козла агрессия была мощная, пока был рогатый, да… Сейчас няшка :slight_smile:

5 лайков

Людочка, так він мене зовсім ненароком задів і під мої ребра, він не агресивний до мене але його роги це дуже потужна зброя

2 лайка

є в мене одна рогата коза доросла і дві малявки рогати, також буду їм гуму надівати

1 лайк

Маринка, козлика лучше отдельно содержать.
Я весной пробовала пускать взрослого безрогого к козам, вместе хотела пасти, дурдом был. Вернее, светопреставление. Он на коз, козы от него, друг на друга, еле увела его. И в неразберихе, пока оттягивала козла, получила не знаю от кого.

Теперь только отдельно живут. Как бы мне не хотелось брать его на выпас, увы, сидит дома.

2 лайка

у мене ця ситуація сталась з приводу дощу, він ніжний і слухняний, гарний хлопчик, а роги після року приберу .

1 лайк

Помітила я за своїми козами дивину, а саме, вони коли заплигують на станок щоб доїтись завжди чекають мене, тобто поки я поряд не присяду то вони навіть зерно їсти не будуть. Я можу піти води їм свіжої налити, бо у кожного окремі апартаменти і я наливаю іноді саме тоді коли буду доїти. Спочатку я вважала, що вони мовляв ситі а потім тільки зрозуміла, що їсти вони люблять у моїй компанії, їм мабуть так смачніше. Це ж треба які сімєйні, навіть зерно їх не спокушає, а моя компанія і наче смачніше для них. Дивуюсь я , які ж вони розумні .
Кожен раз дивлюсь на своїх підлітків коз і вважається мені що вони худоваті. Читаю по форуму, що кізоньки у 3 місяці вже майже 25кг а мої тільки 15кг і сама себе гризу. Їдять вони добре, з ранку сіно і зерно, цілий день на випасі, у вечорі яблука, зерно , на ніч сіно, сіно постійно у них у кормушках. Лизунці також є, вітаміни даю і живіну. Нерозумію, чому така ситуація, проглистогонила на днях, подивлюсь на результат.

6 лайков

У мене кози на станку під час доїння стоять без фіксацї . Буває, що коза вже застрибнула на станок і я збиралась сідати доїти але згадавши що щось забула, встаю і виходжу з хлів…Коза кидає їжу, зістрибує з станка і йде слідом щоб перевірити куди це я зібралась… :smiley:

Марина, а вони молоко ще отримують( Це я про козенят…

6 лайков