особисте господарство МАРШЕР

ми живемо удвох- я і чоловік, є внуки і син але внуки ще не приїждали бо ми вольери для собак не построїли, для нас з чоловіком вистачає місця з головою але завжди чогось хочеться побільше…

Дійсно, як мені двох достатньо. Діти або онуки приїдуть мах. на місяць.
Головне це зручності у будинку, велика кухня для збору всієї сім’ї і невелички спальні для відпочинку - мені подобається так.

5 лайков

Совет,- чтобы было теплее- делайте Отмостку вокруг дома хорошую, чтобы холод не мог заходить под дом. Это первое, что нужно сделать при утеплении,против- холодного пола и конденсата. Дрова ещё больше с экономите.

4 лайка

Павел, у нас с этим все в порядке, и отмостка есть и окна металлопластиковые с 2йным пакетом и утепление дома снаружи пенопластом, потом штукатурка. Дом современный, постройка 93-95 года. Все равно много дров надо. Газом было классно. Но сейчас это очень дорого.

5 лайков

Ми як приїхали в 96 році, купили хату 10х10 + ще і пристроєна веранда. 4 кімнати, просторо. У веранді ванна, кухні я маленький коридорчик-тамбур на вході. Кухня у нас тільки як варочна, а обідаємо в кімнаті, там через дверний пройом телевізор видно. Діти давно роз"їхалися, у двох у хаті. В далеку спальню захожу тільки квіти поливать, вікно відчинити, щоб провітрить. Там внуки господарюють, коли приїзжають. Хата у нас тепла, саманна, обкладена білою цеглою, стелю вже самі підбивали гіпсокартоном. Стало трохи нижче, тепліше… У січні-лютому по 300 куб. газу беремо… Є ще і лежанка у нашій спальні, для справжнього тепла. Як діти приїзжають, то є де всіх розмістить .Буває кажу- оце б була маленька хатка, краще було б, але мені тут вільно дихати, люблю великі вікна і світло.

4 лайка

я люблю великі кімнати, люблю великі вікна і дуже мені подобається велика кухня. Мабуть пристрою пару кімнат, на наш вік вистачить

3 лайка

А у нас дом не большой,но 4 комнаты,потолок высокий. А мы с мужем живём в летней кухне,с низкими потолками. Зимой очень тепло,расход газа очень маленький,да и уборки меньше. Перешли из за дороговизны отопления.

3 лайка

Я чомусь собі ваш образ намалювала, що ви не старше 35 років, а тут вже й онуки. Щось десь напевно неуважно читала

1 лайк

Дякую Наталочка, для мене це комплімент, мені 42 роки, я молода бабуня.

3 лайка

Ну, 42 от 35 не особо далеко убежало)

4 лайка

ого, 7 років то дуже приємна різниця

1 лайк

Марина, смотри что вчера мы сварганили с доцей по твоему эскизу

1 лайк

23 лайка

ого які ви умнічки, я завтра також собі зроблю

2 лайка

Очень выгодно в плане экономии дров, и греет приблизительно как газ, ровная температура, такая себе полевая кухня

5 лайков

Багато новин.

  1. Ми довго думали і гадали з чоловіком з приводу нового будинку. Прийняли рішення, відремонтувати старий будинок. Кухня дуже маленька, бо більшу частину займає руська піч. Тож ми вирішили розібрати піч і таким чином збільшити простір, щоб міг стати кухоний гарнітур і м’які меблі. Чесно скажу, що піч мені не шкода, бо вибір на 100% первалив у сторону більшого простору. Тож вдома зараз срач і роботи ще багато.
  2. Довго я відкладувала момент вибраковки кози. Сьогодні зробила замір молока з ранку і була дуже розчарована. Коза мені дала 250гр молока, а їсть з ранку 400гр зерна. Тож однозначно, завтра її буду різати, безтолкова вона якась. Важке рішення але варіантів не має.
  3. У нас тут у сусідньому селі є школа і дитячий садок, у тому селі живуть наші фрумчани з якими я познайомилась завдяки форуму, ми товаришуємо. Так ось, школа потребує ремонту , ну хочаб вікна поміняти ,щоб діткам не сквозило у зимку. Також дитячий садочок вже давненько не бачив нових іграшок. Поки є школа і дитячий садок, є надія ,що село не помре. Тож ми порадились і вирішили допомогти школі і дитячому садочку. Я зараз шукаю спонсорів ,щоб оплатили заміну вікон, Юля і Ігор займаються замірами і сметою. Також на фейсбукі я написала пост і попросила у всіх хто має змогу, прислати дитячі іграшки і канцтовари. Тож я дуже вдячна форуму ,що познайомилась з Ігорем і його дружиною Юлею, вони не тільки однодумці з приводу господарства, вони ще небайдужі люди до потреб дітей у селі.
  4. Я вирішила купити дорослу козу, а може і дві, поки що у роздумах бо машина на ремонті і я незнаю скільки залишиться грошів у резерві.
20 лайков

Марина, скиньте ссылку с Фейсбука. Чем больше распространим пост, тем больше будет помощи.

3 лайка

Іночка дякую , у мене поламалась “мшка” а курсором я щось не можу скопіювати і виставити тут ссилку. На ФБ я Марина Шеремет, на фото я білявка,київ. А мишка точно буде тільки на тижні , бо у селі я її не зможу купити

4 лайка

дякую Інночка, тепер більше людей побачать і може хтось з форуму відгукнеться з приводу іграшок

1 лайк