Особисте господарство “CAPRINA”

Сьогодні свято продовжилося, Мілка родила від Діоніса трьох чарівних козочок! @darij2 Діоніс добре спрацював.

45 лайков

Дійсно чарівні :+1:

2 лайка

Иван , поздравляю Вас с девченками . Они классные ттттт . Маме набратся сил и радовать Вашу семью вкусным молочком .
Маленьким козявкам стать здоровыми , конечно молочными и дарить прекрасное поколения .
А Дионис -молодчина !!! Все -таки радуют наши мальчики (дочерьми ).
А я горжусь !!

5 лайков

Вітаю з красунями, всі в татка. Нехай виростають гарними молочними козами!
А на другому фото вже рожки видно?

1 лайк

Вот это родители, ай да молодцы) две девки - хорошо, ну а три - слов нет) Поздравляю!

3 лайка

Це чорна плямка, а хто з них з рожками я навіть не глянув.

2 лайка

Это да! Молодцы мама и папа, порадовали хозяина! Поздравляю с козочками! Пусть растут большими и молочными! Маме здоровья и молочка побольше, чтоб на сырочки хватало !

3 лайка

Мілці десь 9 років, п’ять з яких живе у нас, 4 рази вона в нас котилася і всі 4 рази трійнею, і з дванадцяти козенят тільки один козлик!

13 лайков

А у нас знову поповнення. Альпа сьогодні родила дівчинку 3700 і хлопчика 3940. Маркіз вперше став батьком.

44 лайка

Вітаю з прибутком, а Вам побільше молочка.

1 лайк

Поздравляю с пополнением! На сыр да на масло!

1 лайк

Ух ты ж! Классные малыши! Поздравляю! Молочка маме!

1 лайк

Вітаю Шонову рідню! Мамочці побільше молока, братику і сестричці гарного апетиту, рости здоровими і тішити господаря.

2 лайка

Нас знову стало більше, привіз я з Молдови козочку і козлика!

47 лайков

Поздравляю! Красавец и красавица! Пусть растут крепкими и радуют хозяина в будущем красивыми и молочными детками!

4 лайка

поздравляю!!! А кто из них девочка?

3 лайка

Красивенькие, поздравляю, рассказывайте, козлик черненький?

2 лайка

Вітаю з поповненням! Цезар номер два? Чи це дівчинка?

Поздравляю с пополнением! У Вас все вместе в стайке (на фото видно)? Не обижают новеньких малышей?

2 лайка

Так, козлик чорненький, а дівчинка світла.

Ні, не ображають, тільки відганяють від вимені коли козенята пробують підживитись.

4 лайка