Органічне землеробство

Яка цікава тема! А як ви боретеся з цикадками?

1 лайк

А може ще від слимаків рижих щось знаєте?

1 лайк

Курей випустіть, але тоді і грядок не буде. Колись індички простячки бігали як динозаври по садку, то з’їдали всю падалицю з гниллю і червячками

3 лайка

В мене курей нема, а подруга має -
та вони їх не їдять.

1 лайк

А наші їли, і яйка несли, але рили окопи.

4 лайка

А що це таке цикадки?

3 лайка

Це такі летючі комахи, вони на молодих саджанцях роблять проколи у корі, відкладають свої яйця, тоді на корі такий вигляд, наче надрізи, найбільше, за моїми спостереженнями, страждають яблуні.

2 лайка

У Вас напевно слимаки інші.

1 лайк

Ну да, смачніші. Маленькі голі слимаки.

1 лайк

У нас сантиметрів 6-8 довжина і 2-3 товщиною оранжевого кольору. Це дорослі.

1 лайк

З мушлею чи голі. Може в вас виноградні?

1 лайк

Без мушлі, це завезені здається з Іспанії. Нема природніх ворогів.

1 лайк

А мускусів чи мулардівне пробували? То такі хижаки! Здається вони від такого делікатесу не відмовляться. А багато в вас того добра?

1 лайк

Нашестя справжнє, у людей на грядках все зжерають. Качок нема можливості тримати, та й не спасуть вони ситуацію.Це повальне заселення цими слимаками. Ім наша вологість дуже імпонує.

Галина, Грета дело говорит! Надо семью уточек мускусных. Им вода не нужна, ну для попить, конечно. Не орут, вообще. И очень вкусные :plate_with_cutlery:

4 лайка

Та я б з задоволенням, але я переживаю щоб кози мої сусідам не смерділи. Ми у місті живем. А качки таки запашок конкретний дають у нашу вологу погоду.

1 лайк

Здравствуйте всем. Цикадка буйволовидная, завезена из Америки. Врагов у нас не имеет. Не поражается исектецидами! Единственный метод борьбы, не дать размножаться. Самка прорезает вертикальный надрез на молодом побеге и откладывает яйца. Весной личинка выпадает на землю и питается травой (Цикадка не ест те растения на которых гнездится) личинка малоподвижна и если пищи нет, то погибает. Надо мульчировать приствольные пространства. Не давать расти зеленой траве вьлизи ствола. Ну и собирать взрослых особей, их не сложно ловить. И пробуйте размножать муху трихограмму.
По слизням не скажу, по мускусной утке скажу так. Куры пахнут сильнее!

3 лайка

А мені складно ловити тих цикадок, вони такі хитрі. Шкоди приносять багато. Потрібно задуматися про ту муху. Олександре, а мульчувати сіном корисно лише луговим чи люцерною теж?

2 лайка

Дуже цікава тема в тому плані, що стільки відповідей знайшла на свої запитання. Дякую

4 лайка

Помните я писал про разнообразие видов? Это не просто слова, чем больше видов трав и растений растет у Вас и находится в сене, мульче, тем больше микроорганизмов в ней живет. Тем сложнее симбиоз и большая польза Вашей мини экосистеме. Всегда один вид слабее, чем множество. Пока нет травы можно сеном кормовым, а потом подсеивайте разные травы на свободных местах, подкашивайте и мульчируйте. Можно ржаной соломой или на крайний случай овсяной но она сильно крупная. Хорош сосновый опад, кто под лесом живет, но он слегка подктсляет почву, не все растения любят. Но опять таки если не прикапывать, а просто ложить сверху. Отличная мульча - подкормка это козья подстилка!

2 лайка