ОПГ «Ладні Ламанчі Обухова»

Тільки що розмовляли з Мариною @babushka-11 , вирішили , що буде з Мурахи ковбаса на дві родини . Їй виявляється в квітні три роки вже виповнилося , що вже далі тягнути ?
Сумно … дуже сумно , але ми дали їй шанс …

12 лайков

Вірне рішення. Навіть якби вона колись народила, а нащадки які? Знов з гормональними траблами. Ладусю, ви маєте чудовий розплідник, хай не реєстрований, але дуже якісний. Тут щоб все було добре, без відбору ніяк.

12 лайков

Новини мого господарства : вчора переїхали у Фастівський район мої гарнюні заано-ламашки Терра та Венера з дочкою . Попали до дуже добрих людей - Люби та Сергія , будуть жити у великому сарає з особистим виходом на пасовище . Це були мої останні ельфічки . Тепер в господарстві тільки суслічки ! :hugs: :star_struck:

30 лайков

Лада а як же Принц?
Эльфов у дома держать не будеш?

Принц - це інша справа . Він ще попрацює на покращення стада … але через рік-два також буде проданий , як і Дизель .

4 лайка

Дівчата … на жаль сьогодні я з поганою новиною … в новому господарстві померла наша Венера :disappointed_relieved: Погано почуватися вона почала на наступний день , Люба ( нова господиня ) одразу забила тривогу , кололи кальцій та глюкозу ( по симптомам ми вирішили , що парез ) , В1 , встав рубець - заливала бовтушку - трохи жвачка появилася , але їй все одна ставало хуже . Вчора заподозрили бабедіоз , але азидіну не було , сьогодні вона повинна була поїхати купляти , але в 7 ранку почалися конвульсії і Венери не стало . :sob: :sob: :sob: Люба плаче , я плачу … Цілий день думала , ну що могло статися ? … Зробила висновок , що через переїзд вона стресанула - почався парез , можливо наложився бабедіоз … три дні і моєї дівчинки не стало .

5 лайков

Після себе Венерочка залишила багато дочок , у мене дві її самі перші дівчата , інші роз’їхалися по форумчанам ! @irina44 @loupduciel бережіть цю кров - сподіваюся вона вас ніколи не розчарує .

4 лайка

Ой беда какая! И тебе, и Любе… Так жаль, красивая и молочная была козочка :sleepy:

3 лайка

Ай-яй-яй, Лада, как печально :cry:. Зеленый лужков Венере

1 лайк

Ой, беда и жалость какая! Как жалко Венеру.
Я так долго собиралась показать свою Аврору и надо же именно сегодня собралась…
Зелёных лужков :sob:

3 лайка

Соболезную, держитесь Лада💕

1 лайк

Лада співчуваю :sleepy:.
Чомусь думаю, що бабезії мабуть у всіх потихеньку блукають організмом і при всіх незрозумілих ситуаціях азидин треба відразу. А у Венери стрес, от одне на одне і наклалося, дуже шкода дівчинку і її господарів.

3 лайка

Ладочка, сочувствую! Зеленых лужков девочке :broken_heart:

1 лайк

Дякую , дівчата , за співчуття та розуміння . Ми з Любою намагалися її врятувати , от бачите , як погано буває , коли немає вдома необхідних вет препаратів , а ветаптеки в селі тим більш немає … А ще , Люба , як новенька у козоводстві , молодчинка - забила тривогу одразу , але їй , як і мені по телефону , важко було оцінити серьозність сітуації . Чесно кажучі , я навіть не могла спочатку повірити , що Венера стресанула через переїзд , бо ж вона не сама поїхала , а з дочкою та сестрою ( з ними все добре !) .
Ну , нічого , ми вчора поїхали до Люби , забрали Венерку - похоронили у посадці , а назаміну відвезли Злату - першокотку . Єдине що , домовилися , що дочку Злати та Дизеля ( коли восені спаруємо ) я заберу собі .

30 лайков

Какая ты Ладочка умничка.Уважаю таких людей.То что ты была на связи с новой владелицей,помогала,переживала,то что не " відкараскалась" от своей хоть уже и проданой питомицы.Даже то что отдала последнюю благодарность животному проведя ее в последний путь,и то что не обидела хозяйку подарив ей на замену козку— все эти поступки показывают тебя как добрую,порядочную,ответственную хозяйку и заводчика.
Слава богу что не все ещё помешаны на деньгах и жадности.

31 лайк

Лада и Люба сочувствую вам ,неужели это переезд так сработал ,жаль козочку очень .Зеленых лугов ей , а вам терпенья и здоровья .Не грустите сильно ,вы же старались ее спасти и сделали все , что могли . Лада а азедин где покупают в аптеке вет или человеческой .

2 лайка

Дякую , Анічка , я завжди намагаюся так поступати , і думаю , що нас тут на форумі більшість таких … А ще , мені якось по життю щастить зустрічати порядних людей , тому вважаю , що закон бумеранга дійсно працює у світі !

Я також спочатку навіть подумати не могла , що переїзд може визвати аж такий стрес , тим більш , що вона їхала не сама … але видно , що я помилилася … Мені дуже жаль Венерку , ми з Юрою її любили , тепер буду особливо берегти її дочок Камілу та Шарлотту .

Коли ми приїхали до Люби зі Златою , я поспілкувалася з Террою , заспокоїла її , бо вона ходіла та ревіла , наче ранений бик … шукала Венеру . І від її рева Люба плакала сильніше . А коли ми уїхали - Люба каже - все змінилося , настала тиша та спокій , і Терра заспокоїлася .

22 лайка

Капець! Ладочка, ну і связь у Вас с козочками. Я рыдаю.:sob::sob::sob: шкода Венеру!
Любі терпіння, це ж треба щоб так. Я б мабуть і кіз вже незахтіла, а вона теж молодець.

3 лайка

Ой, Ладуся, соболезную!.. :sob: Как жаль, что мы не всегда можем помочь :frowning:
Тебе и Любе сил пережить потерю.

1 лайк

Ладочка та Люба. Прийміть наші співчуття.
Плачемо разом з Вами.

У нас внучка Венери .

1 лайк