ОПГ «Ладні Ламанчі Обухова»

Я тебе чекаю … :thinking: :thinking: :thinking:

1 лайк

Теперь все напряжённо ждём понедельника! :nose:

11 лайков

Люда, Вы у нас типа умеете шамить. Ну нашаманьте Мурашке манюнек уже.

7 лайков

Да я шаманю! :upside_down_face: :rofl:

5 лайков

а у меня каждое утро начинается с заглядывания на Ладусину страничку, тоже надеюсь

10 лайков

Буду у Вас завтра. Посмотрим. Тоже заглядываю, переживаю за эту жопу.

6 лайков

Ждём, не дождемся! Смотрите ее скорей!
Вдруг она думает, что коровка :star_struck:

3 лайка

157 день … у нас все як й раніше … Юра вчора лише побачив , що вона гніздо собі строїла , гребла підстилку . Ну , треба ж кудись свою пузяку уложити …

9 лайков

Дівчата , вітаю всім мамулічек , матусь , мамок та мамочек з нашим Святом МАМИ ! Будемтє здорові , красиві , щасливі , кохані та трішечки богаті ! :rose: :rose: :rose: :kissing_heart: :kissing_heart: :kissing_heart:

19 лайков

Ладуся и тебе того же желаю.Счастья в дом.

5 лайков

І тебе, Ладусю, зі святом матусь :rose: :rose: :rose:
Вже так хочется Мурашку з цім святом привітати :slightly_smiling_face:

А моя коза, що мала народити 2 травня також нічого, я вже гадаю, що вона покрилась пізніше, а я просто не помітила :roll_eyes: Но в неї діти танцюють по повній.

10 лайков

Ладочка, обрадуйте нас. Ну що там з Мурашкою?

3 лайка

Чекаю Наташу , будемо світити та дивитися …

11 лайков

Я думала ви вже :blush:. Тоді чекаємо далі.
А у нас сьогодні шоколадні Шейхові малята.

16 лайков

Вітаю ! Дизельский шоколад :kissing_heart: :stuck_out_tongue_winking_eye: Дівчата ?

2 лайка

Ну , що ж … більше не чекаємо . Наташа довго роздивлялася , та нікого не побачила … або замерли на малому строці , або знову банальна водяна вагітність .
Нажаль історія Мурашки закінчилася … :thinking:

В стадо её, на выпас. Пусть расстрясёт свой жир. Может найдет то чего ей не хватает.

3 лайка

Шкода козочку. Може й справді хтось захоче купити у стадо? Нікого там поряд з випасом нема?

2 лайка

Очень грустная история… :frowning:
Но может это ещё не конец? Наташа говорила, что можно подобрать антибиотик, пролечить…

Неужели под нож? :roll_eyes:

Очень жаль :persevere: Ладуся. Но что тут сделаешь…