OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Олю, минулого року взяли 50 тюків такої соломки і дуже пожалкували, що лише 50. Дівчатка їли її з задоволенням, іноді навіть вибираючи з сіна.
На днях мають привезти 100 тюків, а я радію наче то для мене щось привезуть. :hugs:

13 лайков

Вот дразнятся все грибами, я их люблю ужасно, но разбираться не разбираюсь :unamused: пойду наверное насобираю, а потом всем форумом будем разбираться, что съедобное, а что нет! :joy:

5 лайков

Люда, я тоже особо не разбираюсь. Беру только то, что точно знаю) Маслята и подберезовики, польские и белые. В детстве всегда собирали шампиньоны. А сейчас на поле после дождей нашла несколько, но засомневалась и выкинула.
Так охота в лес за грибами, но днем пекло - напасешься коз на жаре и охота отпадает) В 4 утра мне встать не по силам, ложусь около 1 часа ночи…

2 лайка

Ми беремо тільки губчасті гриби. Пластінчасті - сироїжки, рядовки, зонтіки, грузді, рижики і т.д - не беремо. Дуже рано не виходить виїхати, але ми їдемо на “свої” місця, буває , шо за 2 години вже і вдома . Часто виходить тільки після обіду вирватись. В цьому році дощі і багато грибів.

1 лайк

Сьогодні важили Ліру - 23 кг, 3 місяці. Модель, ноги - ноги, бігає по стінах, стрибає, сказано - 50% альпійка.

7 лайков

Сижу, читаю і думаю, що зробила не так. Уже скільки раз робила халлумі, виходив гарний, складався. А сьогодні прокол. Точно, що і на старуху буває проруха. Згусток правильний, заготовочки вийшли тугенькі. Ще звернула увагу на рікотту - якось її мало було і сироватка біла. Поставила гріть заготовки, а вони попливли - потягнулися, як моцарелла. Витягла я той “сир” у форму, цікавий такий, слоїться. Але є кислинка. Поїмо, але ж цікаво, що не так? Можли, що яблука козам даю? Їдять суданку, люцерну, виноградне листя, гіллячки. Спробую ще завтра.

1 лайк

Кстати, Оля, у меня сегодня точно также получилось! Расстроилась до немогу. И не только сегодня. То ли из-за жары очень быстро кислотность нарастает, то ли яблоки… Мои тоже сейчас их кушают. Но не скажу, что много.

1 лайк

Девочки, сейчас сезон шашлыков и у меня много заказывают Халлуми. На кухне жара до 33 градусов доходит. Кислотность нарастает со скоростью света и я решила,как только выложила сырное зерно по формам,так сразу ставлю под вентилятор, хоть чуточку остудить. В холодильнике места нет, вот только так спасаю сыр. А то недели три назад так нарасла за час кислотность,что сыр в сыворотке даже не утонул. Я была в шоке!

5 лайков

Вчорашній невдалий сир сьогодні вкинула в засолку. Смачний, жирний, поїмо. Ранком варила панір - ідеально. Молоко від кожної кози рано прокип"ятила, по грам 100, не згортаїться. Значить точно -кислотність.

4 лайка

Я неполучившийся халлуми морозю, а в определенный момент достаю и плавлю на сковороде, потом либо на хлебушек, либо на картошечку, вообщем не пропадет)

4 лайка

Ольга, у меня тем летом все ок и по жаре было, три часа ждала, потом плавила, а вот весной пошли такие проколы… Пока не поняла, что градусник врет. Всего каких то 1,5 градуса и все… Так что проверяйте. Я все новые градусники по халлумии сверяю, и потом уже корректирую. Почти всегда занижают показатели…

1 лайк

Це стосується температури першого нагріву чи повторного? Перший раз нагріваю молоко до 32 град, а вже зерно нагріваю при помішуванні до 38.

1 лайк

Оля, якщо градусник гоніт, то і перший і другий раз буде перегрів :joy:

1 лайк

Зараз візьму ще два і звірю. Правда, ті градусники без поділок на десяту частинку градуса. Аналізую все, що , як і коли робила. Схиляюся до повишеної кислотності. Спасибі, Лєна, за підказки.

2 лайка

Мои яблоки тоже едят, на халлуми не влияет. Только что делала с вчерашнего молока, получился отличный.

3 лайка

Можею трохи запізно з порадою. бо я за дві неділі таки дорвалась до компа - дякувати дощам. Поцікавтесь. з якого ячменю солома. з озимого краще не брати - там дійсно третя частина остюки.озимі сорти ну дуже вусаті. але мала маса стебла.У нас його солому навіть і не тюкують

1 лайк

І у нас дощ. Нічого робити не дає.

Оля, сено за готовили, сыра на варили, ложись и о дохни.

1 лайк

Неможу не похвалитися красотою. Епіфіллум цвіте.

Зараз на кущеві 37 квіток

39 лайков

Калина під вікном, умита дощем.

39 лайков