OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

У нас також відгриміло, відблискало, дощу налило…Сіна 35соток " сушиться" :sob:

1 лайк

Градом трохи побило листя на буряках і гарбузах, але не критично. А картоплю взяла і витягла весь кущ, як з масла, болотооо! Трохи яблук обтрусило пізніх, а у сусідки ранні, то багато на землі, завтра піду збирать. Уже добрі, вчора вже і пиріжки з яблуками пекла.

5 лайков

Казалось бы, сколько той Украины, все рядом, а разница в поспевании овощей-фруктов колоссальная. У нас еще даже белый налив ранний зеленый.

2 лайка

ого, Україна дуже велика :grinning:, вона найбільша у Європі, звісно і клімат також

3 лайка

Та ну, Марина) Мне после езды на учебу в Питер и обратно, и в Монголию на поезде 6 суток, кажется, что крошечная. Вот там едешь и видишь, как меняется климат и погода. А тут за день можно всю страну проехать.

4 лайка

Іночка за день, навіть за два неможливо проїхати Україну. Звісно шлях твоїх мандрів вражає але Україна дуже велика і я впевненна, що ти її повністью ще і небачила.

7 лайков

Рецепт швидкого маринування грибів. Він на сирі, свіжі шампіньони, але я робила на відварених відосичниках. Єдине що додала, це грам 50 води, бо гриби ж варені. 1 кг. свіжих шампіньонів, 0,5 стакана олії, 150 мл. 9% оцту (можна менше, або яблучний), 6 чай.л. цукру, 10-15 горошин чорного перцю, 1 стол.л. солі, лавровий лист штук 5-6, . Спеції змішати, залить гриби, довести до кипіння , варить 10 хв. на малому вогні… Все, прохолонуть і їжте! Смачного!

13 лайков

Дякую, я їла такі шампіньйони. Дуже смачні

1 лайк

От. такі боровики приїхали вчора з лісу . І ще трощки менших біленьких, підосичники, бабки. А вночі знову злива, налило!

32 лайка

Сьогодні день маслят. Трошки ранком вирішили нові місця розвідать. Люди хвалять, кажуть, що гриби носять. От і ми пішли поїхали, вірніше -їхали, а тоді йшли. Побродили, красот надивились, яблук наїлися, вже додому вертались. Стоїть одна сосна на терасі, а під нею набрали ми 2 відра маслят! Люблю збирать, не люблю маслята чистить. Але нема на кого спихнуть роботу, от і справилась сама. Все переварено, на вечерю намариновано, (вже наїлися) решта - в морозилку. Втомилися, дуже жарко , волого. Але вже складаємо маршрут на завтра. Як не буде дощу… Такі вже вони люди - грибники.

14 лайков

Так, грибів зараз дуже багато. Навіть ми, такі собі грибники, вже два дня підряд по троє відер грибів приносим :slight_smile:

4 лайка

Це правда. От Галя Мінікозка надивилася на наші фото і собі грибів назбирала. Велика сила інтернету!

3 лайка

А я цього року грибів ще не збирала…:disappointed: все ніколи кудись вибратись, а на пасовищі в цьому році немає… А гриби снились цієї ночі :blush:

4 лайка

Гриби то добре,нехай сон в руки! Назбираїте!

1 лайк

Оля. я вчера тоже на собирала немножко маслят. сегодня тоже собираюсь по маслята.
Сегодня буду мариновать по твоему рецепту.:yum:

2 лайка

Це не коза у нас, а паркурщиця. Мала Ліра, та де там мала, 16-го 3 місяці буде, вже пів кози. Скаче, як коник-стрибунець. Як стала відлучати її від мамки, живе вона з Сімкою… Просторо, тьотя не обіжає, мала у неї на голові сидить, але сісю - ні, не дасть. Тепер вона перестрибує до мамки через хвірточку. Чоловік хотів загородить, але то не для кози, то щоб було мені де головою бахнуть. Ну, махнула я вчора ввечері на неї, виссе, то свою мамку. Прихожу рано доїть і радію, маму не виссала, спали , видно, в обнімку, , бо великі і малі горохи поруч… Дивлюся, вже треба манікюр і малій робити.

9 лайков

Галя, ще добавляла в маринад зерно гірчиці і коріандр - смакота

1 лайк

Дівчата, підкажіть! Будуть давати тюки ячмінні на паї, ми домовились з людьми за 2 паї, це буде 20 тюків. Брать ячмінні, чи в них багато остюків і кози будуть здуватись. Сестра коровам не брала. От я і питаю.

Оля, ми минулого та позаминулого року брали - не було там ніяких остюків. Остюки видно висипались ще коли солома на покоси поклалась, далі процес тюкування уже без устюків.Беріть і не хвилюйтесь!

3 лайка

Ячменная очень мягенькая солома. Устюков там нет. У нас на один пай дают лафет соломы, это 100-120 тюков выходит.

2 лайка