🎄 Новорічний конкурс "Щедра Коза" 2019-2020р

Ой, Танюшка…Дякую, це так несподівано… Це справжній новорічний подарунок… Стільки емоцій, я так розхвилювалась , що й в голову нічого не приходить. Дякую, Танюшка :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Вибираю бензопилу, тепер я буду не просто козовод, а козовод із бензопилою… :joy:
Дякую @INSTRUMENT_SERVICE

19 лайков

Вітаємо Вас Зоя з такими чудовими та так необхідними в господарстві подарунками)
@nashaperemoga запрошуємо Вас обрати подаруно.

6 лайков

Дорогі форумчани можливо в когось є можливіть повідомити @nashaperemoga 0льгі про перемогу в конкурсі ми її чекаємо з нетерпінням для вибору подарунку.

1 лайк

Список призів
*** Исследование на инфекционную агалактию коз и овец**
*** Сертификат на 200 у.е. на приобретеие козлика в хозяйстве Sozidora**
*** Сертификат на 500грн в Заквасочке**
*** Опрыскиватель садовый**
*** Стабилизатор**
*** Cертификат на бесплатное размещение обьявленй на Козоводе**
**И бонусный приз всем, кто занял призовые места - рецепт сыра.

Добрий вечір! Дякую всім організаторам конкурсу! Було непросто в ньому приймати участь, але за час його проведення багато цікавого дізналась. З вашого дозволу і з того, що залишилось вибираю сертифікат на козлика від Созідора.

8 лайков

Поздравляю с победой)
Подробно о призах выше в этой теме :christmas_tree: Новорічний конкурс “Щедра Коза” 2019-2020р

Хочу обратить внимание, тех, кто определяется с выбором призов.
За подарком по этому сертификату нужно будет ехать в Харьковскую область, в хозяйство Селянське господарство Буряківських, Харкiвська обл Обеспечить обязательства перед форумчанами на сертификаты взяла на себя Ирина, так как весь мой призовой фонд теперь там.

З нетерпінням будемо чекати фото вашого козлика, нехай радує вас)

8 лайков

@Natawa чекаємо нашого наступного переможця. Наташа вітаю вас з перемогою !Обирайте подарунок!
Список призів
*** Исследование на инфекционную агалактию коз и овец
image
*** Сертификат на 500грн в Заквасочке
image
*** Опрыскиватель садовый**image
*** Стабилизатор**


*** Cертификат на бесплатное размещение обьявленй на Козоводе**image
**И бонусный приз всем, кто занял призовые места - рецепт сыра.image

6 лайков

Пропала наша Наташа … @Natawa АУ ! :smiley: Я пішла спати . Завтра вже продовжимо . :kissing_heart: :rose: :rose: :rose:

2 лайка

Всем доброе утро!
Идея конкурса в этом году просто супер!
Она интересна и полезна, как для бывалых жителей форума так и для новеньких!
Я думаю, что надо будет ее повторить :slight_smile:
Итак, сложно сделать выбор. Ведь все нужное :yum:
Подумала, что в этом году хочу заняться садом и клумбами, поэтому мне очень пригодится такой помощник как

от интернет - магазина Инструмент-Service
@INSTRUMENT_SERVICE

Спасибо Вам, что стали одним из спонсоров нашего традиционного конкурса!
:heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:
Желаю постоянных и надежных Вам партнеров! Развития и успехов :bouquet:

18 лайков

Чудовий вибір подарунку, такий необхідний і в саду, і на городі. Ще раз вітаю з перемогою) А тепер чекаємо наступного переможця @yulyax та зичемо скорішого одужання та міцного здоров’я її сонечка- синочка Андюші)

12 лайков

Спасибо, Юлечка, что взяли на себя проведение конкурса! Вы умничка! :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus:

12 лайков

Я теж хочу подякувати всім форумчанам, що підтримували мене в проведенні двух конкурсів та прийняли участь в них) Окремо Вам Наташа за підтримку та консультації, Тані @Brovarchanka та Антону @meg.

19 лайков

Мої вітання, Оля @nashaperemoga ! :fireworks: В сезон окозів будемо чекати на вас до нас у гості! За подробицями зв’яжуся з вами в приваті. До зустрічі! :slightly_smiling_face:

13 лайков

Юля обрала

Тепер моя черга ? :grin:

5 лайков

Наступного обрати подарунок кличемо @11111111111111111111

3 лайка

А можна @11111111111111111111 трішки подумає, бо ще не знає, як примінить ті призи, які залишились.

6 лайков

Наташа вітаємо Вас з перемогою, звісно зачекаємо)

2 лайка

Вирішила взять оцей приз, правда ще незнаю, що буду рекламувать.image:blush::blush::blush:

16 лайков

Ладуся, нажаль пивка трішечки не хватило, щоб було нараховано бали за нагороду “Радушний хазяїн” :wink:

булоб де, а що рекламувать знайдете :rofl:

6 лайков

Запрошуємо наступного переможця вибрати приз
Юля @retera Ваша черга.

4 лайка