Новогодний конкурс – игра "ОБМЕН ПОДАРКАМИ 2019-2020р"

Добре, тим паче у Вас і козочки і сторіночка є)Тільки при можливості розкажіть більше про себе… Щоб учасник який буде готувати вам подарунок мав змогу краще вас пізнати… Так як в більшості є свої сторінки…

9 лайков

Дякую! За вихідні зроблю!

Дуже цікаво, я також прийму участь:star_struck::star_struck::star_struck::christmas_tree::christmas_tree::christmas_tree::tada::tada::tada:

4 лайка

Дівчатка @Ptacha і @0311 Наталя і Жанна свято ми самі собі робимо :wink::laughing: і всі Хлопці і Дівчатка))Давайте жвавіше! Радіймо! Свято наближається! :christmas_tree::christmas_tree::christmas_tree::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::gift::gift::gift::tada::confetti_ball::tada:

Юля @retera ще раз дякую :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

14 лайков

Завтра протягом дня з’явиться анкета для реєстрації учасників в нашій новорічній грі, тож починаємо…

15 лайков

Ююююхххуууу :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

7 лайков

Я готова к регистрации,даже начала переживать кто мне достанется и что дарить.:thinking:

6 лайков

Інтригу розпочато, з нетерпінням чекаємо анкету, хоч щось підніме настрій.

2 лайка

Все так заманчиво, можливо і я пограти наважусь)). Ще трошечки часу на роздуми є😉

7 лайков

Олю, що там думати? Граймо! Це така радість очікування :laughing: То чекаєш, хвилюєшься за свій подарунок, щоб сподобався! То чекаєш коли тобі прийде і хто, хто ж твій даритель :grin:

10 лайков

Я в прошлом году побоялась и что-то сомневаюсь в себе.Больше всего боюсь что подарки могут не понравится.Посылки не отправляла тысячу лет:shushing_face:

5 лайков

Давайте , Оля, там ничего сложного в отправке посылок нету, я тоже хочу принять участие!

5 лайков

Оля я в прошлом году тоже из-за этого не стала участвовать. Но мы же хотим просто порадовать друг друга в преддверии новогодних праздников ,и самое ведь главное не цена подарка, а от души кому-то сделать приятное. Я в прошлом году радовалась за всех кто участвовал в обмене подарками,что даже пожалела что струсила как ребёнок. :blush:

14 лайков

Да я сама если честно “учавствовала” так бы сказать и переживала .Мне так понравилось.Девочки такие умнички.такие рукодельнички.Просто диву даешся и когда все успевают.Молодцы1

8 лайков

Это точно! У меня такое классное настроение было и не то что б я ждала подарка, сам момент и ощущения праздника, а подарок то такое я б и фантику радовалась :smiling_face_with_three_hearts:
Так что участвуйте и делайте себе настроение! :christmas_tree:

14 лайков

Почала готувати подарунок :mouse::mouse::mouse::mouse::christmas_tree::christmas_tree::christmas_tree::christmas_tree:Вже хочеться по швидше дізнатися кому відправляти :gift::gift::gift::gift::gift::gift::tada::tada::tada::tada::tada: Урррааааа свято наближається:mouse::mouse::christmas_tree::christmas_tree::gift::tada::tada::snowflake::snowflake::snowflake::snowflake::snowflake::snowman::snowman::snowman_with_snow::snowman::snowflake::snowflake::snowflake::snowman::snowman_with_snow::snowman_with_snow::snowman::snowman::snowflake:

9 лайков

А я свій подарунок бережу і всім показую - це ота дощечка з логотипом “Кози над Тікичем”. Спасибі Лєні, кращого і не придумать.

13 лайков

Я свой берегу и применяю и уже сьела, некоторую съедобную часть.:yum: Спасибо, Надюше! А ещё этот конкурс ещё больше сближает ) и даже больше скажу роднит :hugs:

14 лайков

Ще з дитинства ми знаємо, що одним з головних на Новий рік, Новорічні св’ята та взагалі для новорічного настрою є новорічна красуня - Ялинка, і для того щоб новорічні вогні на ній яскраво засяяли кличемо Діда Мороза… В нашій грі одним з головних є Анкета, так як без неї ми не дізнаємося кому і який подарунок готувати, тож покличемо всі разом нашого Антона (як нашого Діда Мороза) , щоб він прикріпив нам Анкетку і продовжив розпочате св’ято …

13 лайков

Юлечка, вы сильно не усердствуйте, все-таки деткам тоже нужно внимание :relaxed:

3 лайка