Мой фейсбук взломали Yana_Zhecheva

Мою сторінку в фейсбуці та месенджер зламано!Якщо хтось від мого імені проситиме кошти чи щось подібне ні в якому разі не вірте! То не я!

15 лайков

Розкажу як усе було …(Трохи вже відійшла від шоку).Виставила оголошення в олх (а профіль зареєстровано і вхід здійснено з допомогою фб).Дзвонить номер невідомий і так як я підписала себе в олх Олександрівна голос з того боку телефону запропонував познайомитися,на що я відповіла,що не знайомлюсь так як в мене чоловік і діти і я щаслива в шлюбі… Він відповів ,що добре і відключився. Тоді через 2-3 години прийшов запит в друзі якоїсь жіночки (я подумала,що то хтось із козолюбителів) і дозволила. І приходить мені від неї повідомлення ,що в групі знайомств в фб є мої фото і написано,що я надаю ескорт послуги.Я попросила її прислати мені скріншот,що вона і зробила,і там були мої 2 фото ,а третя інтимного характеру (явно не моя і обличчя не видно).Я попросила скинути ссилку на це оголошення,що вона і зробила.І як тільки я перейшла на цю ссилку,почалося:мене в фб не пускає,а знайомі вже дзвонять,що я прошу кошти,що вони зараз привезуть…Я в шоці,викликала поліцію,а вони як завжди:заяву взяли,порозпитували і все…

7 лайков

Что - то новое придумали! Спасибо за предупреждение.

2 лайка

Нічого собі :scream:. Яна тримайтеся. Дякую за попередження. Кожного разу нові розводи.

2 лайка

Саме обідно і ,мабуть ,страшно коли людям вони писали ,що я захворіла і ,що мені треба кошти на лікування саме сьогодні.А односельчани подумали,що справді і принесли гроші мені додому😭

4 лайка

Яна, мені теж скинули по месенжеру.


А я подумала - странно якось, чому на мобільний? І відмовила.
Але можуть бути різні ситуації. Шкода буде коли дійсно людина просить допомоги. …

2 лайка

Есть и хорошее в этой ситуации. Вы узнали сколько людей готовы Вам помочь.

7 лайков

Да но эти люди теперь ,наверное,никогда мне не поверят.А мне их жаль,и чувствую теперь я себя виноватой,потому что они думали,что меня выручат…Уже 2 человека отозвались,что переслали деньги.

1 лайк

Хочу з іншого боку я свій номер не змінювала років 10 і в фб його видно всім,але чомусь передзвонити і перепитати не подумали…

2 лайка

Продолжение в специальной теме Осторожно мошенники! Реальные истории и советы, как не попасть на крючок - #339 by Yana_Zhecheva