Милыны козочки в Степанках

Катя у мене чоловік допомагає і старший син сіно і вода це роздають тільки вони а я зерно бо знаю кому скільки а гілки і піде трава то старший син він дома не працює вірніше підробляється але насчот помощі то безперечно і город картопля це сини і чоловік я тільки клубника помідор і огірок там рівни город я зі своєю спиною не понахиляюсь після двох операцій. А старший син на інвалідності у школі чуть око не вибили і він на одне око не бачить.

сьогодні холодно я простужена пью ліки добігалась роздіта хочу спекти торт Пломбір як читаю рецепт то слина біжить жд пенсію буду куплять щось від глистів і всяких бяк наружних завжди колола івермиктин а це незнаю буду перечитувать може заміню щобподіяло колю кіз собак і котів. Котів наважче деякі дряпаються та і тікають може хто підскаже що краще

Люда в мене та сама історія з котами, то я беру таблетки в ветаптеці, розтовчу і до сирого фаршу даю, роблю фрикадельку і на голодний шлунок пропоную . Хто не хоче їсти то ще настойкою валеріани побризгаю, тоді йде на ура.

2 лайка

мені івермектин подобався що і блох не було і щоб висобірать 8 котів це трохи важко але буду рішать.Я3 місяці назад проколола всих то і блох небуло вони живуть в сараях у хату тільки коридор а січас тепло то не пускаю бо було що туалет устраювали а син гидливий що із за запаху не ів сутками все приходилось дизинфіцировать.

думаю що ж таке що з понеділка кози хуже доються потім дошло на час раніше.

простудилась не по дитячому всю ніч не спала встала в 4 ранку як побита собака так хочеться тепла а ого нема вода замерзла.Сьогодні буду лікуваться і заглядать у форум

противірусні й засіб:
1 л молока +1 струсок гіркого червоного перцю кип’ятити 20 хв. Випити ковтками на протязі дня.
Реально помагає при простуді, випробовано власно.

2 лайка

це я розумію цілу перчину треба

1 лайк

2 лайка

Дорогі козоводи затронули до сліз даже до плачу це так приємно особливо коли не ждеш та ще й хворієш спасибі Вам велике дякую.

1 лайк

Мариночка очень тронута спасибо.

1 лайк

Людмила, с днём рождения37

1 лайк

С днем рождения! Пусть каждый день приносит радость, улыбки и подарки, пусть все мечты исполняются, а планы реализуются, пусть окружают только искренние люди, преданные друзья, и пусть не будет места для уныния и печалей!

4 лайка

взаимно огромное спасибо

1 лайк

спасибо тронута очень приятно

Люда вітаю з днем народження. Бажаю бути щасливою, коханою, життєрадісною. Нехай мрії здійснюються, нехай кожен день дарує щирі посмішки, улюблені квіти, яскраві барви натхнення та приємні зустрічі з близькими. Бажаю здоров’я та добрих сподівань для доброго жіночого серця.

2 лайка

дякую моі рідні козолюби

2 лайка

Люда, с днём рождения Вас! Здоровья, щастья, удачи! Пускай мечты сбываются, родные и близние радуют, а козочки лечат от всех неприятностей! :bouquet:

3 лайка

дякую Марьянка сльозу пускаю від радості що не забули.

1 лайк

Людочка, с Днем Рождения! Здоровья, здоровья и ещё раз здоровья! Любви и поддержки от Ваших близких, слез только от радости и счастья! :bouquet:

2 лайка