Милыны козочки в Степанках

Трохи липне, але не боляче як від рип’яхів.

1 лайк

Штанці я теж підстригаю😁

1 лайк

Я не вожу кіз гулять вони в загороді ми даєм гілки і все що ідять у нас нема такоі можливості років 6 назад мені потравили козочок і я боюсь та і городи скрізь а люди кроплять та і недоведи Господь піде до чужих то це скандал. Нам сузідка в прошлому році віддала город во

Сьогодні ночі для мене не було вчора Марьшку обстригала то педикюр і так вона гарно сточла іла зерно як усе закінчила а в кормушці пусто а там пошти кілограм зерносмєсі з вітамінами. Я злякалась думала переіла а вона лежить віддихає жуйку жує . Ноччю проснулась і думаю чи не переіла сон пропав оділась пішла а вона хотьби що думає чого вчепилась. у кормушці я насипаю ковшик але не виідають моі на зерно нє голодні. дала ріпу вчора козочкам поіли а сьогодні у Ночки какашки жидкуваті щось у неі часто рубець реагує на щось нове. Дівчата а підскажіть ріпа слабить чи ні

1 лайк

Єкізонька яка родилась 1200 в прошлому році мамка теж була і є маленька підозріваю що міні ламанча годувала бабуся і мама ажили в одній загородці коли в цьому році бабуся окотилась стала обіжать і доцю і внучку прийшлось відселить а це замітила шо малу кози великі обіжають на вулиці випустила на коридор вона дуже боягузка ушок майже зовсім нема.Цапам копита стригла то за Боцманом по всьому дворі бігала тікав від мене якби хто бачив то від сміху живіт порвав би зато мабуть кіло жиру скинула.Прошлогодні первістки а в цьому році 2 окот зааночки не відсажуючи малечу причом в одноі 3 дають по три літри молочка і діток годують а я щитала іх не перспективними ось що значить корма. Вцьому році іхні три первісточки то теж нема що доіть але в каждоі по 2 козенят

2 лайка

Дуже багато чого залежить від кормів.
Коли гарно годуєш то й імолочко і маселко і сирок є і душа радується.
А коли корма скудні то таке вам і молочко 1,500 в сутки та й все і проблеми щі здоровям і рожають не так як потрібно.
Нічого дівчатка все буде добре скоро наросте травичка і буде веселіше.

2 лайка

Катя оце убыдилась насчот кормыв ато соплы розпускала що мало молока. скоро розвезу малявок ы буде молочка быльше . Аяк у вас скыльки малявок

Люда я козенят не оставляю.козли в морозілку і козочки не продались тоже туда.
Вчора булоб троє а лишилась пока одна до місяця із цього окозу пока двойко и ті що будуть буду убирать щоб дать повноцінно харчуватись дойним.

2 лайка

В мене була колись коза, яка окрім трави сіна і домашніх овочевих відходів нічого не їла а молока давала на піку до 5 літрів , сама не запускалась, до того ж була зовсім невеличка. Я вважаю що перш за все генетика а вже потім все решта. (голодний пайок звичайно виключаю).

3 лайка

То тобі з нею повезло, коли коза неприхотлива да в неї це заложено в крові то вона по любому буде удойною.Так як є дівчата з молоду сіськи великі а молока дітю нема а в другої прищики а кормить свою дитину ще й чужу і остачу як донор віддає для когось.
Ну а нам всім подавай 5 літрів бо нада на сир, масло та ще й клієнта обслужить для копієчки.

1 лайк

Більше мені так не везло як з тою козочкою. Я тоді не знала що зерно треба давати і солому можна, нету не було.

Галя я солому в цьому році докупила бо сіна ніде було вщять, так вона така погана але їдять потрохи бо іншого нема то і молока убавилось хоть зерно не вибуває.

1 лайк

Катя оце в прошлому році іли моі солому сіно було по 100 гр тюк а в цему році по 50 і 40 то солому тільки стелю але і сіна під ноги росходують багато хоть і кормушки із сетки.Ми не ріжим то я обміняю а що залишиться то до листопада підростуть а там видно буде є кому продать на мьясо але підрощих

Люда в нас щоб продать на мясо то хочуть живим весом по 35 гривен за кіло а я пою молоком до 3 місяців то нема смислу так продавать я лучше в місяць заріжу а з молока нароблю сиру і продам по 700 гривен за 1 кг це пармезан.

1 лайк

Катя я це все розумію але жалію козенят не з моім характером різать а дівчаток оставлю може якусь продам а ні то будуть у мене Катя а пармезан важко робить чи ні.

Для мене ні не важко я його вже давно роблю тільки нада закваска для пармезана я брала на 100 літрі молока а потім по трохи на кінчику ножа на 10 літрів відміряю.Дуже смачний з закваскою бо робила з кефіром і сметаною така закваска то мені не понравився.Тай лежить хоть рік .

1 лайк

а видержуєте скільки

Послєдній що я робилаз прошлого року то перша долежала 6 місяців і прикортіло з’ їстиїї смачна але не кололась як імпортні.
Друга 9 місяців і продала за 700 гр.
І були ще головки дітям пішли на новий рік і на дні народження а в мене їх четверо і двіневістки всі живуть разом .
Як говориться маминими сирами пір на весь мир.

2 лайка

у мене теж 4 діте дочка син дочка син. дочечки заміжні у одноі 3 діток у другоі2 а сини холостяки не спішать хоча старшому уже 30 а меншому 23 теж хочу навчиться варить сир є кого пригощать

Твои Люда также не имеют интереса к козам.?Я уже им и не говорю. Не хотят и не надо,сама как нибудь буду справляться но надо уменьшить поголовье, одной все запасти очень трудно.

2 лайка