ЛПХ "Рог изобилия"

казали треба ногу задрать але сама так не робила . Утром моя Дереза дала 05 літ. молозива стояла смірно я трохи піддоіла а то залишила для 3 козинят а в 15 часов пішла то вона почала стрибать не дала думаю ладно

1 лайк

З ім’ям треба буде попрактикувати. Ідея цікава.

1 лайк

У мене не стрибає, а стоіть смірно, жує жвачку, вим’я повне, а дійки пусті.

2 лайка

Так от, Соня коли того Івасика потім бачила та бігла і казала “Мамо-мамо, до нас Івасик прийшов!”. Та все розпитувала у мене куди він повзе і чи не хоче він з нею погратися. Так чудно! :grin:

Головне це робити-казати з впевненністю. Ми вчили, щоб заздря не лізла/не давила, бо у того жучка свої справи :wink:

8 лайков

Наташа, спробуйте підбивати їй вим’я як робить козеня. Я наприклад коли коза народила то обмазую свої руки і даю їй облизати, потім після цієї процедури ніколи мені молока не шкодували, мабуть сприймали мене також як “своє козеня”. А ось чужу кізоньку якось прийшлось доїти (допомогала) , а вона первачка і молоко тримала, то я її підбивала у вим’я як робить козеня і все молоко у неї гарно забирала.

4 лайка

Наташа добрий ранок дивлюсь на своых дывчат та й незнаю срок 20 а вимя пусте тиліпаеться а одну дою не пішла в запуск а тепер ы збавила але вже пізно три дні до окоту.

1 лайк

Вим’я коза може налить і зразу перед окотом. А по поводу другої ,я незнаю, у мене таких випадків не було, щоб не задоювалась. А чоиу ви її не задоїли?

1 лайк

повне вимья було а потім привезла козеня треба було молоко до кінця не здоювала але доіла тепер буду молозиво давать від других кіз вона набирала до твердого стану вимья а півтори тижні уменшила

Підбивання не помагає, а ось раптовість, сьогодні трішки помогла. Прийшла у 4-30, вона ще спала.

3 лайка

Наташа, со временем перестанет зажимать, когда козлята подростут. У меня Моня ТАК зажимала, а сейчас с бОльшим удовольствием отдает мне, чем дитенку - там уже и кусаются, и рожками вымя травмируют, а я нежненько дою…

5 лайков

Марин, я хвилююсь, щоб молоко не перегорало, козенятко одне. Як би їх було двоє, я б і не думала. Раз би вдень перевіряла б і все.

Ну, що намотала я своєму цапу презервативи на роги. Чи то презервативи такі, чи я неумьоха, ну перший порвався, коли мотала. Взяла другий , не погано здається сів, правда з боку виступила кров, то я замазала зеленкою. А от третій знову порвався, то на другий ріг , я зав’язала два порваних. Тепер цап лупе по загону рогами і пробує знять резинки. Ну буду бачить. В одній коробочці було три презервативи і мені здається різних розмірів, бо по різному розтягувались.

6 лайков

А ще я сьогодні пробувала обезрожувать термокаутером свого шашличка. Описувать нічого не буду, бо в душі і досі труситься. Попросила в шашличка пробачення, що я його трішки помучила, ну накомусь треба пробувать, він попався перший. Незнаю, як у мене получилось, буду наблюдать.

7 лайков

Ната, так презервативи ж мають інше призначення. Якби виробник знав, що їх ще й на роги козлам будуть намотувати, то напевно зробив би міцніші. :hahaha::hahaha::hahaha:

18 лайков

:hushed::astonished: і це добре, що він перший попався. Ти там не усердствуй, а то всих пообезрожуєш.

4 лайка

Дівчата, Наталі, я читала чоловікові і обоє плакали від сміху. Кому почитать - не зрозуміє і обізве ізвращенцами.

8 лайков

Наташа, уберите от него по возможности всё, обо что он может презервативы посчесывать. У нас в загоне стоит сухая сосна, об которую Демид постоянно рвал их.
Сейчас все парни из солидарности вынуждены сидеть в стайке, пока рог не отпадет.

3 лайка

У мене чолрвік питає, як держать за задні ноги, я зразу не зрозуміла, а він каже, ну презерватив же не на роги надівається :hahaha:

12 лайков

Ну подивимся, він об хвірточку стайки б’є рогами.

отакий я красунчик і в мене бантики є.

21 лайк

Так я сьогодні ще і дівчат прстригла, підготувала до резинок, ввійшла в кураж :hahaha: ну вирішила, як прийде чемі спрей, тоді надіну. Сьогодні мені його вислали.

4 лайка