ЛПХ "Рог изобилия"

Моя Маруся, козка альпийская что окотилась, Ее нам подарили знакомые с киностудии, она у них в каком-то фильме снималась, а потом бегала с собаками по территории, вообщем мы когда Ее забрали это было что-то, заборы для неё не заборы, все что были перепрыгивала, в руки не возьмёшь, не погладить, как покрылась, я тоже думала как я эту дикарку доить буду, а как окотилась и разу ногой не дёрнула, и сейчас золотой ребёнок, а та что ручная была и все давала, мне жару на две недели дала

6 лайков

Так, що і облизувать не давать?

1 лайк

У мене тоже веде себе, не як вагітна. Кругом лізе, і зараз я її не випускаю, бо літа, як фурія, лізе у самі вищі точки. Декілька раз падала, кажу сиди до родів у сараї. Ото випущу при мені пробіжить і в сарай.

1 лайк

Во, во, это про мою Сару, так ещё и Аришу пытается баднуть, а той через неделю срок, так я тоже эту скакунью в вальере закрыла, пока Ариша родит. А потом посмотрим кто кого!

2 лайка

Рідні сестри по характеру. Так у мене, кобилка, ще та я їі не вдержу. Так хочеться змірять. Ну може після окоту з чоловіком попробую визначить її вагу. В мене бабуся сусідка все літо казала продай їі бо вона тебе калікою зробе :hahaha: Ну як можна таку красуню продать.

2 лайка

Як хочешь, але я не давала. Вона облизала мене і я для неї стала козенятком якому потрібно давати молоко :grin:

7 лайков

Ну, як застану роди, то попробую і я так зробить.

2 лайка

Ну, що попробувала доіть з козеням, здоіла не 150гр, а 300гр. Але вим’я залишилось напруженим і незрозуміло чи починається отьок, чи там молоко. Я хожу до кози три рази на день, може мені ходить частіше?

2 лайка

Можете ходить, но из моего опыта это бесполезно, пока отек не пройдет, а это может и дней 10 быть, я мажу кремами разными для вымени, живосепт у меня мне нравится,

2 лайка

Ще з ранку вим’я таке туге не було. Я думаю може молочко добавляє. Що зажимать вона уміє, то я це ще з минулого року знаю. Я прийшла почала доїть нема нічого, тоді так як Інна @Varvara порадила підсунула козльониша і вона трішки пустила і я видоіла скільки змогла, вим’я зразу і пом’якшало ну не зовсім.

3 лайка

Сьогодні пробувала сир, який фермерша у нас продає по 130грн. за кілограм. Сир з коров’ячого молока

6 лайков

Почему-то неравномерного цвета.

И как на вкус?

Вкус не поганий, трішки малосольний в середині, а скраю якраз хороший. Про колір думаю, добавила анато, може не розмішалось. Це виставила, може більш професійні, що скажуть, ну ціна просто смішна. Вона знає, що ціна смішна, але боіться, що дорожче куплять не будуть.

1 лайк

Вот именно, бится, что не продаст. У меня соседка такая же. Я ей давного говорю переходить на сыры, формочки ей заказывала. Даже закваску предложила.
Она говорит- я с ним буду возится, и его никто не купит. Стоят такие уже на базаре, продают по 350 грн., - по маленькому кусочку берут. А я брынзу возю и все спродую.
Вот так вот, просто боятся, что не подадут, а 350 грн за базарные (прошлый год) надо заплатить. Хотя, по осени соседка подняла цену на адыгейский с пажитником до 200 и продавался, но много она не варит.

І як тут можна свій сир продавать дорожче ? Дійсно хто дорожче в мене купе, коли скажуть там така ціна і сир смачний. От вам і бізнес :angry:

1 лайк

Сир з коров"ячого молока сам по собі жовтий. Якщо молоко жирне, то до оранжевого. Ми купували восени молоко, то сир такий був на колір, наче з аннато. Я казала - можна змішувати козиний і коров"ячий і буде мраморний.

2 лайка

Ми балакали, що сир на колір не однотонний. А коров’яче є і молоко жовте на колір.

дівчатка од отьоку підскажу піддоіли і вимья намилить простим або дехтьовим милом особенно на ніч утричком тепленькою водою змить після доіки обратно і буде вам вимья без отьоку провірено

6 лайков

Я так корові робила, як тримали. Ну в мене друга проблема, зажимає молоко для козльониша.

@11111111111111111111 Наташ, ми так практикували. Давали ім’я істоті. Наприклад, солдатик (жучок такий) бігає в хаті в зимку (залишився з нами зимувати), а Соня (сама маненька) як його маленького побачила та в істерику, а батько їй і каже “Сонь, та то Івасик! Ти що не знаєшь Івасика?! Та це ж наш приятель … зимує з нами тут недалеко)))”.

Треба дати ім’я і дитина буде зацікавлена і почуватиме себе краще :wink:

7 лайков