ЛПХ "Рог изобилия".

Мої теж не цікавляться ніякими не їстівними предметами. :wink::blush:

Це точно не нормально, моя коза цікавилась пластмасою коли дуже переїла зерна, пережила це, але збій пішов, і молока всю лактацію менше було і вигляд був не здоровий. Тяжко перенесла тоді. На слідуючий окот все було добре, надій повернувся в норму і сама була активна і здорова.
А ще малеча може попробувати на зуб, але то від цікавості.

Мои мордашки то же ВРОДЕ не интересуются всякой гадостью. Но как говориться- береженого Бог бережет! :slightly_smiling_face: Лучше уж пусть не будет всяких плохих ненужностей в доступе.

2 Симпатий

Я згодна з Мар’яною,що краще поберегтись. У мене не ідять вірьовку,а пробують іі перегризти і сіль падає. А потім все вірьовка лежить і іх не цікавить. Я чомусь думаю,що хочуть забрать у других коз собі,так як я повісила між загонами ,один лизунець на два загона. А провсяк випадок хожу поглядаю,то зараз уже висять лизунці на мотузках,а кози лежать і нічого іх більше не цікавить.

1 Симпатия

Наташа а что это за лизунцы?Никогда такие не видела.Мы покупаем прессованную соль.но они ее не очень лижут.неудобно то что она весом 3 кг и нужно где-то ложить.

1 Симпатия
3 Симпатий

Привіт на тоїй сторінці.
Я тобі хочу сказать що я не дуже прискіпливо відношусь до відлучання від коз.
У мене вони смокчуть поки мамки самі відібють.
Буває у 3 у 4 місяці а от зараз одна смокче уже беременну мамку і та її не відбиває то я малу держу окремо а як попаде в гурт то обовязково вип’є молоко і мені нема. На сторінці Каті ветеринар вона там описує як треба робить.

2 Симпатий

Дякую ,Катю. Я читала як Катя робить у неі на сторінці. Хочу в цьому році теж так попробувать.

1 Симпатия

Сушу своім козюлькам смаколики

та і сама люблю погризти.

6 Симпатий

Наташа та зараз по ціх цінах на хліб то можна в трубу вилетіть.Я їх не балую бо пройти не можна з ніг збивають і морди у кармани.
Я вже не молодкнька знесуть з ніг що й не встану.

Ім просто повезло. Спекла вчора хліба,а так як гарячий ,не заховала, оставила откритим вихолонуть. Вірніше трішки прикрила,але не повністю. А вранці глянула ,а мишка приходила в гості і подумала,що то я для неі оставила. :grinning:І получилось козочкам.

10 Симпатий

Кормление коз - рубцовое пищеварение. Зберегла для себе,щоб довго не шукать.Знову все перечитую, свято(окот) наближається,свято наближається.База знаний по козоводству, опыт, вопросы-ответы.

Первые шаги в составлении сбалансированного рациона. Калькулятор расчета

2 Симпатий

Холодець треба варити та різні смаколики готувати, а ти форум перечитуєш…

3 Симпатий

Чогось нема натхнення. А ти тоже на форумі,бо як би не була не побачила б мене тут😀

Та я тільки заглянула на хвилинку. А так на кухні товчуся.

2 Симпатий

А я валяюсь на дивані. Притворяюсь,щоб робить не заставляли.:grinning:

5 Симпатий

Всех форумчан и гостей форума .Поздравляю с Рождеством!

Счастье пусть заходит в дом,

Пусть живется сладко,

Ровненько да гладко.

Пусть пребудут чудеса,

Радость пусть горит в глазах,

Пусть исполнятся мечты.

Все, что загадаешь ты!!

20 Симпатий

Мы сыроватку выливаем нашей живности. Конечно её не все у нас пьют. Когда ми её им несём, они нас аж с ног сбивают.
И еще делаем сыр рикоту из сыроватки.

1 Симпатия

Іздила сьогодні до мамочки,як вона тільки важко переносить хворобу. Що воно таке,що так сильно люди хворіють. Автобуси зараз майже не іздять,дорога дуже слизька і горбата. Дякувати односельчанам ,які іхали машиною і взяли мене серед дороги і в одну сторону і додому привезли. Світ не без добрих людей. А так,як везли і додому забрала у мами молочко,бо ій зараз не до сирів і наварила сирочків. Уже 10 годин вечора,спать пора лягать,а я тільки качоту на баню ставлю. Зато завтра повезу сирочки діткам і внукам на гостинці.

37 Симпатий

Немного даже завидую людям, кто может так рано ложиться спать и рано вставать.

5 Симпатий