ЛПХ «Пчёлкин»

Как по мне, то лучше грядочку сделать, чтоб в полу тени летом была, углубить в землю под углом чтоб 4см торчало и полителеном укрыть, а потом соломой, например) Весной будет видно, может кто и приживется

2 лайка

Спасибо за совет уже просто все грядки заняты своими чайно гибридными и плетистыми)

4 лайка


У меня бзик что то выращивать уже укоринил посеял теперь вопрос где взять подооконик 3 *на бесконечность

20 лайков

А что именно у вас за чайногибридные растюхи?

2 лайка

фото только одного сорта имею ,названия не помню ,я слаб в сортах ,у меня просто все что не нравится идёт в компост.

19 лайков


Сегодня был у Анны Ивановны,я уже упоминал о ней козовод ообожатель. Взяла незнаю где снова коз истощавших,хотя свою подарила неделю назад одинокой мамочке,потому что устала возраст дети у неё болеют нужно им помагать ,завозил ей молоко,в итоге она ругала что я ей дешево продаю молоко😂попросила проколоть коз витаминами и прогнать паразитов ))

30 лайков

33 лайка


Коли в сараї одні пупселі ,а надворі одна повітряна тривога …

29 лайков

Рада бачити тебе на форумі! Колись буде тиша, весна, вигул

14 лайков


Трішки тиші.

24 лайка


Коли прилітає мишки ховаються,нажаль від стресу у коз мало молока ,відсутність мене постійно на господарстві,призводить до неконтрольованих окотів і на превеликий жаль втрат ,вкрали племінного цапа потруїли собак бабусі погрожували.Нажаль цапика не повернути,погода не радує,йде затримка в посіві сіна.Я втратив спокій ,адже все моє майно в південній області було зруйноване.

13 лайков

Дуже гарні козенята,все попереду,все ще буде.Ви молодий,роботящий,добрий.Зараз всім дуже важко,але ще трішки треба потерпіти.Сил вам❤️

12 лайков

Співчуваю Вам. Дуже шкода тварин, майно.
А жити є де ?

Козенята дуже гарні. Дуже

8 лайков

Саша, а зараз ти в нашій області ?

4 лайка

Нажаль ні,я волонтер мушу бути в русі

9 лайков

Жити є то в Херсоні ,я з відти родом і більша частина майна активів була там,я навіть перевіз туди пасіку доречі на її рахунку три мародера і один “потєряшка”,шкода бжджіл та можливо колись відновлю пасіку то розведу більше )

17 лайков

Є де жити навіть ,можемо надати прихисток,за підтримки місцевої громади і роботу,землю для обробітку,продукти, одяг,я надаю психологічну реабілітацію діткам, не апартаменти люкс та жити можна)

17 лайков

Вже подарували пару кізок переселенцям,знизив ціну на продукцію до собівартості,проводжу бескоштовно уроки по землеробству ,овочівництву ,складаю іноді розробляю рецептури сухих супів.

24 лайка

Дякую за підтримку,приємно повернутись на наш форум,тут як завжди тепло комфортно і привітно

20 лайков

Яка Ви світла людина !
Як багато робите добра тим, хто це потребує.
Дякую Вам та Вашим батькам, які виховали Вас порядною людиною.

15 лайков