ЛПХ «Пчёлкин»

Ну за батьків важко сказати з татом я не спілкувався з 5 до 20 років,а мама через нього інвалід душевно хвора.Мене виховувала мамина сестра з чоловіком , бабуся з дідусем і решта рідні ,я швидше син “полка”.Я від своєї доброти часто терплю несправедливості адже не всі вдячні бувають,деякі нахабність то з такими людьми я прощаюсь без розборів польотів.

30 лайков

От відверто сьогодні маю приїхати додому,все мудрую як перевезти знайому з Луганська…

9 лайков


Раритети пішли в “бій” замовив інкубатор ,та я такий щасливець що його вкрали не доставивши до мого дому…Ну нічого ніч пограюсь з мембранами і все буде добре)

14 лайков

Саша, і куди дивляться дівчата, що такий господар неодружений ходить?

8 лайков

На хвору маму і аскетичний характер,та і відверто в мене в 2018 втратив в ДТП вагітну кохану ,з того часу сам.Я більше працюю)

10 лайков

Все загорівся ідеєю придбати коня,всі крутять біля виска,мов ти здурів війна всі переводять худобу на харч ,а ти як Ной ковчег тулиш

17 лайков

У великій сім"ї всім знайдеться ложка. Так і у тебе, конячка прохарчується з коровкою і козами, а потім траву-сіно подружкам возитиме. У нас у сусіда коровка і конячка, живуть дружно. Ранком сусід їде верхи на коняці і гонить коровку на поле. Там обох припне і пасуться. Вдень вертаються додому, подоїтися, води попить. І знов у поле.

12 лайков

Нажаль це поки плани фінанси стараюсь всі відправляти на благочинність.Після побаченого в деяких містах ,я по-перше хочу відреставрувати будинки для переселенців,тоді вже буду думати за себе,нажаль мої кізки через зміну раціону ,стреси ,передчасні пологи ледь виходять до 2 л .Є варіант придбати лоша та йому потрібно приділяти багато часу,в мене і так корівка,теличка,5 дійних,4 ярочки кітні та два ліліпута які не набирають вагу щоб покрити.Багато необроблених земельних ділянок.Козенята сосочники,птаство яке подуріло вирішили не висиджувати яйця в цьому році,а ще городина,двоюрідна сестра школярка з перехідним віком.

18 лайков

Дуже велике навантаження на одні руки.

6 лайков

Краще так чим овочем …

16 лайков

39 лайков

Без коз нікуди

33 лайка

Гарна корівка! Хай радує Вас.

6 лайков

Корівка то гарна ,а от люди в нас жахливі бояться що їх корови біля кіз пастись не будуть…начебто в минулих роках житель на вигоні овець пас то корови не паслись.І кричать в основному ті люди які не хочуть щоб я торгував молочкою і сирами ,адже як висловилася моя клієнтка “Ой Саник у них з банки так гноякою штинить,що запах цапа приємніший”.Розглядаю умови приватизації частини пасовища щоб не бузили.

21 лайк

Гноякою смердить коровяче молоко коли господині забувають мити руки коли переціджують молоко. Або коли доють молоко у відро в якому мили корову від навоза.
У нас в селі в череду ходять і корови і кози проблем з випасом нема. Кози звикають до корів і не тікають від них. І ще, кози полюбляють після корів пастись на геть низенької траві. Нехай не наговарюють.
Мабуть у кожному селі таких супер хозяйок хватає. Але ж вони потім приходять і питають як ти бринзу робиш, бо в мене не виходить.
У мене рідна сестра часто мені говорить, для чого тобі ті кози, краще одну корову заведи. А чи потрібна вона мені, ніхто незапитує. Але я змирилася.

18 лайков

@mihajlovna ,то вони з мізками не дружать просто бач їх корови після кіз не пасуться всюди горошини козячі заважають…

5 лайков

Та то на фото не Ваша корівка ?

Моя маленька забрьоха я вже незнаю що робити,все вдягається в гній…

5 лайков

Буде у Вас вільний час, та стане тепленько, тай скупаєте корівку. Буде чиста красуня!

2 лайка

Я купила щетку для собак, очень удобно ей чистить, за одно и Шерсть которая линяет убирает…. Два раза в день чешу и она чистая… (относительно конечно, без мытья)


Если что могу кинуть ссылку.

29 лайков