ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Катенька поздравляю с пополнением :cherries:

1 лайк

Желаю мамочке реки молочка, а малышу - гарем :bouquet:

1 лайк


От інтересно як передається колір.
Це в мене уже пятий козлик з таким кольором.Два пішло на шашлик і два продалось .Яка участь буде цьому поживем побачим.
От жду з 22 числа повинна народить Заріна і все ніяк, прямо невезучка , дотягне до паски.

17 лайков

Накінець сьогодні моя Заріна мене рорадувала все таки народила велетня з моєю допомогою.
Ножка була завернута а він такий велетень до 5 кілограм.фото завтра на травичці, красивий і високий.

12 лайков

Катя, вітаю з благополучним окотом! Тепер напечете пасок, наварите молозива і будете св"яткувати. А щоб св"ято було повним - заберете кізок, кошик з наїдками і в поле! Щасливих св"ят!

4 лайка

Поздравляю! На сыр да на маслице. Что-то у вас козлики посыпались под конец окотов.

2 лайка

Катя, поздравляю с пополнением :hibiscus: и благополучным окотом. Козочке скорейшего восстановления! На сыр и маслице

4 лайка

Спасибі всім за привітання.
Інна це я так просила їх.
Пока не розберусь хто куди мені козочок і так забагато.
От на слідуючий рік вони підростуть наберуться сил і тоді мені видадуть.
Я думаю первокотки все таки ранувато було крить .
На даний час Злата #нуболаманча# і # нубозааненка# ростуть пока до августа а там буде видно.


Перше зайомство з котом.
Звадились сьогодні Зарінин козлик 5 кг.
А Венерин козлик на четвертий день 4.500.

25 лайков

Ну і котяра у вас - бегемот! А козлики красавці!

1 лайк

Да коти у мене великі бо виросли на молоці .
Для мене вони цінні бо душять не тільки мишей а їм під силу самі здорові криси і кроти.
Ну і до мене приїхала за моєю участю манюня внучка Ясіна яка родилась на паску і назвала її ПАСЯ.

9 лайков

Хотіла нафоткать малечу і зважить але получилось по другому повезли в вет клініку ЛАКІЮ стерелізувать
Тепер як відійде від операції будемо разом ходить на пасовище а то все боялась щоб кобелі не розірвали бо на дачах собак бродячих багато і великі а вона маленька це та що я взяла у Наташи Ноліної з Боярки.

5 лайков


Моя маленькая ламанче нубиечка Пася весит сейчас 3500 и родилась на пасху.28,04,2019
От Даны и козлика ламанчи.

27 лайков

Красоточка, сложение красивое, и цвет шерстки фантастика

1 лайк

Катя, а ви думали 20.04 і все,св"ято без окотів. А тут раз і Пасочка вродилася! На сир та на масло! Господині здоров"я і здоров"я.

5 лайков

Оля я даже і предположить не могла що козочка яку я продала народить дві дівчинки і мені предложять її.
І я дуже шаслива що вона від моєї ДАНИ в прошлому і зараз вона в мене вже внучкою повернулась але я продала нубійку 43.75% а внучка ламанчо нубійка да ще й ельфік.

5 лайков

Ну от так ждали дощику а тепер із за нього змушені сидіть дома.
Ну день не пройшов даром, камамберчик двух видів зроблено і з радістю тепер буду чекать білу і пухнасту ковдру на ньому.
Розрізала один сир який робила 2 місяці назад з пармезановою закваскою і пропіоновими бактеріями, дуже смачний але і не встигла гарно розпробувати як дала попробувать клієнту зразу забрали весь.
Значить стоїть робить коли зразу забрали.

12 лайков

Катя а ви не допускаєте що це від сіна соломи алергія.Ужінки що купувала кіз 2 роки тому дойщло до того що як астма була і вилікувала піною з молока подоє і висьорбує піну казала що там щось таке що лікує я забкла тепер здорова

1 лайк

Люда отож то і воно.
Раніше була алергія на все і коли завела кіз алергія мене більш не турбувала а цей разпісля соломи як привезли.
Уколола 1 ампулу ДИПРОСПАН і зараз начало все уригуліруваться.
Ампулу купили за 365 гривен.На рік.
Уже не кашляю сльози не заливають .
Ну ми ж не бережемось чи то так воно по життю йдеться, стало кращать то я випила кефіру з холодільніка наче в роті погріла а нетут то було злягла з обложеним горлом і знову забитий ніс.
(Що таке не везе і як з ним бороться.)

2 лайка

Катя полощіть горло сіль,сода і йод щоб убить інфекцію.Не хворійте,пийте молочко і все добре.Вашим кізкам потрібна здорова мамка.

4 лайка

Дякую за пораду.
Не мала баба клопоту купила порося, так і я як не одне то друге.
Може пройшло б бистріше алеж не вилежиш пасти нада вранці хлопців а після обіду дівчат. З Божою поміччю вичухаюсь.

1 лайк