ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Вітаю Катерина, я роблю по цьому рецепту, гарно і смачно, рідним і друзям подобається :slight_smile:

10 лайков

Оля дякую за рецепт.
Попробую, скориночка мені подобається це як тертий пиріг получився.

2 лайка

Так як тертий, щось як пісочне тісто, а яблука через те що готові і без вологи то не гливкий виходить. Ось вчора ще зпекла.


Вже половина лишилась, і те того що на вечір, а так за день зїдаємо.

9 лайков

Ой девчата доведете до греха, тоже надо будет что то печь.

А я сьогодні спекла рано пиріг, як Інна казала - притушені яблука залила бісквітним тістом. Смачно! Спасибі, Інна.

4 лайка

Оля, только я яблоки обычно сырые кладу и на сырые тесто.

1 лайк

Оля так я нічого не готую сижу на пирогу і молочком припиваю, красота а ще хочу зробить щоб пиріг був сухішим з пісочного мабуть тіста нада і яблуками переложить.

2 лайка

Пройшло літо а ми тяльки зараз до пирогів дійшли.
Мабуть від того що зранку морозяно і мокро , пасти не підеш і видумуєш чим себе на кухні занять щоб день тягать і балувать себе.

4 лайка

Сухішим то одне яйце давайте, тоді взагалі розсипається, я два даю мені так легше по формі ліпити. І сама залюбки його з молочком смакую :slight_smile: і коли яблука тушу то зверху посипаю 200 грам цукру, ванільного нема.
Поки що з тих що робила мені цей більш всього сподобався. А ще спробуйте замість олії, масло кімнатної температури 200 грам розтерти з борошном, думаю взагалі пісочне буде.

2 лайка

Олічка ти кладєзь кулінарії молодчина, я в цьому питанні 0 без палочки та й взагалі як стала жить сама зовсім розлінувалась готувать та й пекти також .
От дуже люблю пісочне тісто і тепер попробую собі спекти такий пиріг, завтра куплю масла бо свого немаю а так уже хочу знову своїм поласувать воно внєконкуренції і у випічці вкусно.ДЯКУЮ за пораду.

1 лайк

О до кладезя мені ще дуже далеко, все методом проб і помилок.
Коли чоловік їде з сином, то я взагалі мало що готую, для себе самої так лиш, щоб голод перебити.
Своє масло то справді смакота, в мене також зараз його нема.
Немає за що дякувати, головне щоб вийшло як хочете, буду рада пригодитись :wink:

1 лайк


Всі дружно з пасовища додому.

21 лайк

Разноцветная радость :ok_hand:
Катюша, а кому это ты лифчик одела?

А у черненькой красотки арочка завидная!

Да Таня оділа ламанчі Алісі і зааненкі Снежкі.
Неможна зібрвть молока й трохи все висмоктують.
Так я їм одіваю як ідем на випас а до випасу козочки п"ють я їх не відлучаю.

Інна то в неї вимячко мішає між ногами начала відбивать , вона 3 місяці як при надії це Луна.

1 лайк

А ще у мене смішна козочка , була зовсім біла а стала долматинцем.

31 лайк

Це ще не долматинка! Он Галя-Мінікозка привезла сьогодні з Волині , ото долматинка! Хвалилася вже вона.

2 лайка

Оля, ни заводи людей в оману, ни Волинь а Ровно!

1 лайк

ой, анекдот. У внука вчера был день рождения - 7 лет. Ну и поехали они на выходные в Ровно - там хороший зоопарк, ну и вообще городок интересный. Так вот. Спрашиваем у Арсюши - так куда едете-то? Ответ ; в город ПРЯМО!

16 лайков