ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Маріна смикалка у малого работає на всі 11 балов.Наприклад спросили б мене то я б мабуть зразу і не сказала .Ровно це наче на російській мові а він молодець зразу переклав.

3 лайка

Дівчата я зараз ломаю голову над тим як не різати ламанча а запрягти його і пробувать возить траву і сіно.
Самому возить на тачкі з одним колесом дуже важко.але як буть з упряжжю.
Може в когось є досвід з цього.

3 лайка

Набираем “упряжка для козла” и читаем. Там несколько тем.

Завтра попробую положить мішок з сіном Дарію і подивиться як він буде себе вести .
Мабуть нада буде його привязать під животом щоб не скинув.
От тільки одна загвоздка як він буде реагувать на запах кіз, боюсь щоб не рвонув назад додому.

1 лайк

Погодка у нас не льотна замітає снігом.
Так несподівано.Я його не ждала у мене так багато було планів і враз все обірвав сніг.
Випробовувуння козлика на міцність відкладається до лучшої погоди.

5 лайков

Ну ось як і обіцяла пошила мішок для козлика щоб возить сіно на 15 кг.

29 лайков

41 лайк

Похоже парень не понял что происходит ))) довёз груз до дома?__

7 лайков

Похоже ця реакція на мене він не понімає що я роблю .Я упрашувала трохи постоять не йти.
Ізначально я упрашувала і молила іти за мною а тут прошу стоять для сесії.
Дойшов додому отлічно і без поводка.
Це в нього уже другий поход.На поле іде ліниво а з поля бігом.Я думаю коли він привикне носить а потом і возить та ще за це одержувать смакоту то проблем ніяких не буде.

21 лайк

Помощник однако :wink::+1:t2::+1:t2:

5 лайков

17 лайков

Дівчата відео передає класно.
Ще й з звуком. Дивіться не пожалкуєте.

4 лайка

Я би спочатку привчала його до недоуздка, потім до упряжі. Мені здається що зразу мішок задужо.

Побачила наступні пости: молодець ваш козлик, маєте вже помічника.

Козлик молодец и Катя молодец!

2 лайка

Коли нада привчиться а зараз сіно нужніше привезти.недоуздок ще треба пошить вони дуже дорогі.

1 лайк

Да все со временем, а потом может и упряжечку соорудить получится. :slight_smile: Козлик молодец конечно )) мои б мне повезли, а этот знает, что помощь нужна, настоящий мужчина! :sunglasses:

6 лайков

Люда зима долгая управлюсь до весни а пока и за єто ему спасибо. Єто первий козлик такой послушний.

11 лайков

оце помічник і я розумію скажіть хтоб ще поміг

1 лайк

Катя, я рада за вас, что все получилось, вы молодец и козлик умничка. Морозилка такому помощнику не светит и это хорошо.

8 лайков