Куплю кефирный гриб

Кому нужен кефирный гриб,могу поделиться.У меня размножился хорошо.Отправлю почтой.Пишите в личку.

1 лайк

Процеживаю гриб через форму для сыра, очень удобно, через марлю цедила один раз и хватило намучиться

1 лайк

Просто через сіто металеве, або те що борошно сіють. Зерно під проточну прохолодну воду, в чисту банку та залити молоком… бажано парним, тоді кефір получається солодкий та смачніший. На 0,5 л банку 1 ст. ложка зерна гриба.

4 лайка

А можна щоб в холодильнику склав до, бо ввечері заливаю, а рано готово. Ми стільки не пємо

Можна, буде повільніше працювати, але треба услідкуати щоб в “соплі” не перетворився кефір, та гриб не захворів. Можливо є приміщення в 15 градусів, саме воно буде.

2 лайка

@olga_pukalo , і я хочу купити цей гриб для діток, як звами зв’язатися або подзвоніть на мій тел. 0988784226 Мар’яна. Наперед дякую!!!

@olga_pukalo
Надо с этим знаком @, чтоб вас увидели.
Если Оле не получится, могу я выслать замороженного, сама от нее летом получила.

І я від Олічки отримала, за що їй вдячна, і можу теж вислати безкоштовно:))

1 лайк

мені вишліть будьласочка, дуже хочеться!!!

В Олі поки що тільки заморожений.

а як він переносить переїзд новою поштою наприклад? в банці з молоком чи як?

Как раз замороженным его и пересылают.

А можна трошки пізніше купити гриб, бо зараз молока ще нема?

Дівчата в мене зараз заморожена порція, буде молоко розмножу нові порції і вишлю кому буде треба.
Передавати можна і замороженим і активним в молоці. Старатися щоб мінімально був закритий, але коли Немарті передавала, то довго їхав і вижив. Якщо в когось є лишній зараз може поділяться.

2 лайка

В мене є, пишіть кому треба координати в приват.

1 лайк

У меня есть и замороженный и свежий. Могу передать после 15 марта, сейчас просто в отъезде.

Людмила, большое спасибо, окоты будут после 20 числа, если можно позже?

Девочки, кто может со мной поделиться грибочком? :blush:

Есть излишки кефирного гриба,пересылаю в замороженном виде.Кого заинтересует,обращаться в личку.

Ирина, напишите, когда надо будет - вышлю.