Козлики Ламанч Черкасская область, Водяники

Козлики Ламанч народжені в двійні 02.02.2019. Козлики знаходяться під мамкою, забираю тільки наніч, вранці видоїла 1500грамм молока. Їдять уже усе : обмішку, цілу кукурудзу, сіно, буряк, топінамбур. НОМЕР 1

НОМЕР 2 Вим’я мами Мама после окота Папа . Ціна 1400 для форумчан, розумний торг. Також можливий обмін на козочку цієї ж породи, комолу, коротковуху і не білу (вік кізки не важливий)
НОМЕР 3 від цього ж папи, але народжений у різнополій двійні (дівчинка Барбі залишається у нас) 07.02.2019, також під мамкою росте. Мамка дала 1200молока,але дуже жирне і густе. Фото мами Вим’я мамочки

12 лайков

Яна напишіть в лічку номер -цікавить номер 1

1 лайк

0972659264 Звертайтесь, я постійно вдома

Мені він теж найбільше сподобався. А вим’я як у моєї альпійки.

1 лайк

Мама чимось схожа на альпійку, але хазяїн в якого я її купувала, показував маму Ламанч, може бабуся Альпійка з якоїсь сторони. Якщо не відповім на дзвінок, то обов’язково передзвоню.

1 лайк

я вже тут на форумі зауважила по різних фото що таке вим’я властиве альпійкам, навіть у соточок роздвоєне.
Ну чому всі гарні козлики так від мене далеко :disappointed_relieved:

1 лайк

отличные козлята ! была б девочка как №1 - забрала б сразу .

2 лайка

Як що все вдасця козлик 1 наш!

2 лайка

Козлик під номером 1 заброньований до 05.04.2019,я вірю, що вдасться, не переживайте😁

3 лайка

Поспішайте, хто ще не купив, бо козлики під номерами 2 і 3 продаються тільки до 30.03.2019,а далі в морозилку, бо дуже заядливі кавалери, нароблять ще не дай Боже ділов мені.

2 лайка

Тему можна закрити