Козлик на 87% англонубійський. Хмельницька область. м.Ізяслав

Граф старший від Маркіза на тиждень і народився більшим. У Маркіза мамка доїлась без запуску до самого окоту. Ввечері видоїла майже 3л молока, а на другий день під обід народився козлик.

3 лайка

Вік Графа - 1,5 міс. молочка п’є вволю, піднімаю ціну до 3тис. грн.

6 лайков

Вчора випадково підслухала :ear: як чоловік сюсюкає до Графа, називає його лагідно “мій Графінчик” :hahaha::hahaha::hahaha: Я чуть не впала…

Так що Граф-Графінчик чекає свою мамку :wink:

10 лайков

Я когда-то своего москвича звала Граф, а когда он шкодничал, сердилась и кричала графин! :joy:

3 лайка

Виходить, що і Графів прозивають називають склянним посудом :joy:

6 лайков

image
Граф підріс , мамку подудлити можна тепер тільки так - упавши на коліна :joy:
image

18 лайков

Козлик підріс… Боюся, щоб не покрив своїх січневих-лютневих сестер…
Відсаджувати нікуди…:face_with_raised_eyebrow:
Шкода під ніж пускати… потрібно щось вирішувати…
Кого Граф зацікавив телефонуйте - будем домовлятись…

2 лайка

Скільвін зараз важить? Без машини реально?

Зважити на кантері зараз не маю можливості… Але я можу його ще підняти , своїх козочок приблизно з такою вагою привозила… Головне придумати як “упакувати”

1 лайк

Упакувать не проблема, проблема доставить

Для мене таки проблема, у бананові ящики уже не поміститься :frowning_face:

Былобы чем доставить, то упаковка действительно не важно. Закинул в машину и поехал…
А если накладными с пересадками, то здесь появляется важность упаковки…

1 лайк

Я своего двухмесячного козла 24 кг. зимой везла из России. В сумке -“бомжовке” со змейкой. Не делайте проблему на пустом месте. Главное -желание.

12 лайков

Я тоже об этой сумке думал…
А отмаска для себя? :wink:
Козлик кричал в дороге?
Я как то петухов вёз, так весь поезд песни слушал…

3 лайка

Я знаю із власного досвіду, коли возила козенят, то монотинний стукіт коліс іх заколихує… Бувало, що просиналиcь на великих зупинках і тривожились " Мєєєє, чому зупинились ?

5 лайков

Это отдельная история . Меня в поезд не хотели брать . Пришлось применить некоторую манипуляцию и все получилось. Спасибо за терпение таможне :rofl: Пока козлик не успокоился , сидела с ним в тамбуре , потом в СВ купе. Двери были открыты и самые любопытные проходили туда-сюда в надежде увидеть все таки козла в купе. Но он преспокойно проспал всю дорогу под лавкой в сумке.

7 лайков

А на таможне как?

Все как обычно.:crazy_face:

Гроші правлять світом:rofl::rofl::smile:

4 лайка

В 6 утра людям пение петухов не нравилось :wink:

1 лайк