Козлик на 87% англонубійський. Хмельницька область. м.Ізяслав

Продається козлик 87%англонубійської породи.
Народжений один 25.08.19р. від кози 75ки нубійки та козла чистокровного англонубійця
Росте під мамкою
ціна 2500грн. т.0675898906 Зоя


Придивіться, можливо , Граф чекає саме на вас :heart_eyes:

31 лайк

Граф підростає…
Зараз дуже активно почали гуляти кізочки, народжені в цьому році. Так малий ловелас безпомилково визначає котра кізка в охоті. Бігає за нею піднюхує, кумедно відкопирює губу, приплямкує, пробує щось на вухо ніжно прошепотіти , притупує ногою та щей старається застрибнути на козу :upside_down_face:.А козодівки аж мліють від такого раннього залицяльника .

Вже два дні регочемо спочтерігаючи це дійство :joy::joy::joy:

7 лайков

Зоя, думаю, такой козел и явно в месяц сможет оплодотворить молодок.

Йому до місяця ще далеко :slightly_smiling_face: але він гіперактивний

Надіюсь, що малий знайде собі новий дім

8 лайков

Ну красень же!!! Такий обов’язково знайде собі домівку!
Оце надивлюся, дівчата, на ваших нубів, та й думаю, може й собі ще одну породу кіз завести :grin::grin::grin:

4 лайка

Дякую, Мар’яночко! Ціну ставлю відносно невисоку як на таку проценітсть з надією, що малий комусь приглянеться і переіде в новий дім. Всі чомусь бояться осінніх козинят. Минулого року наша Лада @Ladusja взяла його братика по батькові, народженого у цю пору і бачу, що не шкодую про це Принц Єлісейович славно виріс.

Сподіваюсь, що Граф Єлісейович також виросте славним козлом. Все залежить від правильної , голівлі та догляду.

4 лайка

Козлик все ще чекає нову домівку

Козлик гарно підріс, скоро буде важко перевезти його без власного авто.

2 лайка

Суперовий козлик, але далеко - незручно забрати :frowning:

Та щей нема умов вирощувати в зимній період…

Дякую ,Дмитре! Надіюсь, що незабаром малий Граф переїде у новий дім

2 лайка

Зою,козлик дуже гарний,сфотографуйте його знову,в такому віці вони ростуть не по днях,а по годинах.Покажіть батьків,розкажіть про них.Думаю хтось рішиться,я би не побоялась взяти в зиму,але я вже дітей своїх боюся :hahaha::joy:

4 лайка

Віра, я розумію, що давно пора нові фото зробити, козлик славно підріс, постійно під мамкою, дулить скільки душа бажає, але все руки не доходять. Часу не вистачає. Ще кілька днів розгребусь із буряками…
Щодо батьків, то татко наш Єлісей від Іри @Solnce_vsem

Про батька можна почитати тут Мій Єлісей... - #2 by zoia1

мамка Барбіна (Барбі)

фото літні тут вона ще в декретній відпустці :hugs:

14 лайков

Така красуня, шерсть аж переливається!

2 лайка

А Барбіна з чийого хозяйства, у кого купували? Ви її додаюєте? Скільки дає молока? Вимя кругле чи дліннувате?

Дякую, Олесю! Вана дуже короткошерста і попоїсти також дуже полюбляє.

Барбі привезла із Козятина від Віталія, козлик постійно з мамкою додоюю зранку та ввечері близько літри, вдень маю 1,5-2л.

3 лайка

Батько просто бомба,якби ближче просила би на колінах покрити хоч одну кізку.Мама гарна класична нубійочка,синочок буде дуже гарний.Хороших йому ручок.:heart:

6 лайков

Нова мамка, ти де ? Я уже славно підріс, смокчу молочко, скубу на випасі травичку, їм сіно та зерно… і, звичайно, шкоднічаю нарівні із дорослими…

22 лайка

два шкодніки втомились

17 лайков

Нубієць більший?