Козлик Чіп з вушками ельфа, Рівненська обл. Березне

Залишився коричневий (комолий, вушка ельф, 800 грн) 06.02.19 р.н. Жвавий та веселий мазун:). Росте під мамою.
По молоці, коза-мама при 2-разовому доїнні давала 4 - 5 літрів (без роздою), молоко дуже солодке (в порівнянні з простими козами, яких я тримала). Купляла її як 100 % ламанчу, 4 окот. По татові, теж з молочної лінії 100% ламанчів (по словах продавців) татова мама те ж дає 4-5 л. молока в день при 2 раз. доїнні.
Мама і тато є на фото. Фото батьків тогорічні.
Можна обмін на іншого козлика, комолого. Буваємо іноді в м.Рівне, можемо домовитись.
тел.0969149360

%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B9%20%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B9%20%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%BA %D0%9D%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B9%20%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B9%20%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%BA

47 лайков

Які гарнюні.Хай швиденько для них знайдеться нове господарство:wink:

2 лайка

А то інакше, чекає сумна їх доля. Мало хто хоче в нас тримати козла, та ще й покупного… А дарма, ламанчі, та ще й комолі це находка, як на мене )))) мені б такого хто продав. А? В районі до 150 км?

вымя у мамки замечательное! Хороших ручек мальчишкам!

6 лайков

Нереально далеко…

1 лайк

ВИДЕО))) Козлики ламанчики, Рівненська обл. - YouTube

2 лайка

Ульяна, здравствуйте
Мне беленький козлик покоя не дает :slight_smile:
Мы оооооочень далеко от Вас
Белгород-Днестровский район Одесская область
Ну все равно спрошу - а вдруг?)))
На Одессу может ездит кто из знакомых/соседей?
Или может маршрутки на промрынок 7км ходят?

2 лайка

Білого забронювали.

2 лайка

Ох, ну хорошо
А то переживала
Если что - пишите
Я уже поезд нашла Ковель-Одесса через Ровно идёт)))

Залишився коричневий

Хороших ему ручек :heart_eyes:
Я искать буду суслика на следующий год :rose:

Я извиняюсь что тут спрашиваю, а в чем разница суслик эльфик? Это только форма ушек или в чем-то ещё различия?

У ламанчей на разведение козлов лучше сусликов брать
Тем более у меня две козы суслички

2 лайка

Просто від козлів з вушками ельф + коза ельф можуть (бл. 25%) народитися козлята зі звичайними вушками. Через це їх не беруть в породне розведення, адже саме маленькі вушка є візиткою ламанчів. А якщо це не є принциповим для господарів, то для себе можна тримати й козлика з вушками ельф.

2 лайка

Білий красунчик змінив прописку. тепер він у нашому селищі. Радий що вдалося пристроїти його в хороші руки і зовсім поруч біля мене.Нові господарі в захваті від малечі. він чудовий. Щиро дякуємо.

12 лайков

да, подтверждаю. в позапрошлом году козу эльф покрыли козлом эльфом (не знали о тонкостях еще) , родилась козочка эльф и козлик с длинными ушами, чуть меньше чем у заанов. :slight_smile:

3 лайка

Эта тема была автоматически закрыта через 60 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.