Кізочки 75 % нубійські, решта зааненські

Так, від Амальгами Айва, від Айви Айран, вони від нього. Прабабка їм. По 4000 будуть, цих вже не так пече продавати. Роги теж прибиратиму, мабуть, в суботу.

3 лайка

Дитині 4 тижні, вага 10,6 кг.

22 лайка

Це вже не дитина, це вже кобила довгонога. :smiling_face_with_three_hearts: Ух, яка красуня! Супер дівчинка.

5 лайков

Тиждень назад дві її сестрички поїхали в великій картатій сумці баулі. Ця вже дуже внатяжку туди б влізла зараз. Тільки лежачи. Сама здивувалася наскільки вона підросла за тиждень! Вчора взяла її в хату, і я, 47 річна тітка , мала нагоду погратися з нею. Вона влаштувала балет, з особливо вишуканими па. Повеселилася я як дитина і наобнімалася. Якось так попустило після цього.

15 лайков

Продаються кізочки (батько Айран 93 % нубійська, решта зааненська, мама Квітка 50%). Народилися в одностатевій двійні 19.02.2024. Вага при народженні близько 4 кг. Генетично рогаті, роги видалені. Мають ген мармуровості. Ціна 4000 грн, до місяця можливий торг.


На фото одна з них, друга практично така ж. Ніяк не доберуся до нормальної фотосесії сфотографувати обох

10 лайков

Гарнюня.
Гарних ручок красуні.

2 лайка

Дівчата чекають свою господиньку . Схоже, колір може змінитися, бо темнішають



13 лайков

Які красуні ,бажаю дівчаткам гарних ручок :rose:

1 лайк

Дівчата ростуть, вже непогано їдять сіно, зерно.






А закусують котами. “Зараз ми тебе з’їмо!”

12 лайков

Красуні ,бажаю гарних ручок :rose:

1 лайк

Дівчаткам 2 місяці



12 лайков

Гарні дівчинки,бажаю гарних ручок🌹

2 лайка

Які вони класнючі! Красунечки! Нажаль у цьому році люди більше бігають за дешевими козочками і ніхто незадумується що з того вийде.

2 лайка

Так вони ж молока на більшу суму випили, і ще п’ють. Часом дивишся продають таке нещасне, яке мабуть і молока не бачило нормально, зате дешево. А що виросте, те виросте…

3 лайка

Коза від молочної мамки повинна стояти дорожче ,не кажучи вже скільки молока випила ,нажаль часи важкі та не всі розуміють ,що коза молочна завжди буде радувати потім молоком та потомством.

4 лайка

Розмальовка нубійських кіз завжди дуже цікава. Але я млію саме від таких білих з напиленням або натяком на ледь руде забарвлення.:hugs:
Бажаю гарних ручок діткам!

4 лайка

Эта тема была автоматически закрыта через 60 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.