Хозяйство " Феникс", ФИЛА "СтреКоза"

Вітаю з Днем Народження здоров’я ,щастя , здійснення всіх мрій та бажань :rose::rose::rose:

1 лайк

З Днем Народження! Миру на нашій землі, здоров’я. Наснаги до творіння!

1 лайк

Велике Дякую, усім хто згадав про мене сьогодні.

3 лайка

Сніжаночка , вітаю тебе зі святом народження ! Бажаю міцного здоров’я і всього найкращого , що ти сама собі бажаєш ! Скорішої Перемоги нам всім !

3 лайка

Дякую, Ладусь.
Це саме заповідне бажання для усіх українців.

5 лайков

Снежана С Днем рождения ! Счастья , Мира , Здоровья и Весны, в душе и за окошком !
:rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

2 лайка

Дякую.
Дуже хочеться миру і весни.

5 лайков

Усім ворогам на зло - ми живемо, працюємо та мріємо про майбутнє.
Так і вчора, не зважаючи на ранкові “подарунки старших братів” - не змінюючи свої плани рухаємося до весни.
Вчора відкрила весняний сезон. Посіяла селеру та солодку цибульку на розсаду.
Дуже довго збиралася, не могла побороти відчуття пустоти та смутку, який заважає налаштуватися на позитив. Але денна прогулянка з козами трохи налаштувала настрій. А мрії про майбутні рослини, які поки закладені у насінині, взагалі повернули до життя.
Я завжди думала, що тримаючи насінинку у руці, коли сіємо у грунт, я віддаю їй частину своєї енергії і гарного настрою. Що саме це - дає їй силу життя.
Але сьогодні це маленьке створіння природи, яке є початком великого дійства, зарядило мене на позитив. І дало надію, що все буде ВЕСНА .

21 лайк

Так, весна, сонечко і нове життя - антидепресанти

9 лайков

А чи на город висівала чи в теплицю.
В мене в город не влізеш бо можна провалиться по коліна у грязюці.
Осінню дуже хотіла посіять помідори на зиму а так і не спромоглась а зараз бідкаюсь що не буде такого результату як у минулому році.
Ті помідори що перезимували в землі взагалі не хворіли і родили аж до морозів.
Маю надію що може якийсь сорт що попадали помідори проростуть і буде розсада але це тільки бажання.

7 лайков

Сіяла на розсаду у посуд. Якій зараз стоїть у котельні, щоб тепленько було. Як зійде - поставлю на вікно, а з теплом винесу до теплиці, а там і на вулицю. Тільки на початку травня, як зораємо город - переїдуть мої “мандрівники” на постійне місце проживання.

10 лайков

Даже з цибулею така забота, щоз це за сорт солодкий що потрібно висаджувать розсадою, Сніжана а фото десь є, тикни мене носом, дякую за відповідь.

1 лайк


Це весняна розсада того року.
Обрізаю пір’я, залишаючи по два сантиметри і по одній висаджую на грядку. Якщо при вилученні з ящичка відриваються корінці - це не біда. Головне, щоб було неушкоджене дінце цибулі, яке швидко нарощує коріння.

А це вже осінній урожай готовий до зберігання та споживання.
Дуже смачна, соковита цибуля Ексібішен. Я її вирощую вже більше п’ятнадцяти років. Дуже задоволена урожаєм.

15 лайков

Це якого віку в тебе розсада?

2 лайка

Це дуже клопітка робота але вона цього варта.
Я так зрозуміла що у ящики ти висіваєш чернушку не тиканку,
бо у минулому році на грядці у мене чорнушшка не взійшла.

2 лайка

Висіваю у лютому, а висаджую у квітні -травні. В залежності, як зораємо город, бо все залежить від стояння грунтових вод. Дуже мокро - трактор заїде пізніше, щоб не загруз.
От і порахуй її вік, враховуючи, що сходить насіння неділі дві.

Тільки чорненьке, маленьке насіння цибулі. Щоб отримати посадковий матеріал, на зразок тиканки.
Взагалі уся солодка цибуля вирощується через розсаду, бо не зберігається до весни, щоб посадити на насіння.
Ось, що зараз прийшло в голову :
насіння ж якось отримують. Можливо треба висадку зробити під зиму ?
Треба спробувати, посадити декілька восени, може вийде.

Скоріше за все, було погане насіння. Чорнушка добре сходить на городі. Тільки нашого літа не вистачає їй на нарощування маси. Через це вирощуємо розсадою, щоб був більший термін для росту.

4 лайка

Дякую за інформацію, все задумувалась чому не росте така гарна як у мішках купуємо і гнойок свій і земля добра а цибуля паршива що приходиться купувать.

Насіння зібрала свої із рослої цибулі що долежала до весни, поклала в добру земеньку замульчувала підстилкою і коли пішли стрілки оставила ,
чашечки були гарні і бджілки паслись на них от цю ченушку посіяла цілу грядку а все марно, на ній розсадила огірки щоб місце не гуляло огірків було до морозів повно, все роздавала бо закривать одною рукою не могла.
Тільки назви я не знаю похожа на твою ,шелухи зовсім мало соковита і смачна.
Попробувать посіять у ящик і поставить у темне тепле місце чи як?

3 лайка

Колись бабуся завжди збирала своє насіння, потім на наступний рік висівала чорнушку, в серпні збирали маленьку тиканку, яку вже на наступний рік висаджувли для отримання великої цибулі.

3 лайка

Інна то так і я робила із тої ще цибулі що колись була багатошарова шулуха , а цю що купила кажуть на неї у нас гола бо дуже мало на ній шелухи і вона чернушкою у мене посіяна і не зійшла , от попробую у ящик висіять цього разу це получаються сємєна позапрошлого року тобто у 22 році зібрані, я ще нарікала на те що свіжі тому не зійшли, а купляла синю чернушку у 21 році через інтернет то зійшла гарно але остаток чернушки не знайду тому посіяла цілу грядку в надії що вродить то буде для всіх багато тиканки бо дуже добра

3 лайка

Катю, краще садити цибулю, як тільки можна влізти в город. Я зазвичай саджу в останні дні березня або перші дні квітня. Щоб цибуля не йшла в стрілку треба за два, три тижня до посадки прогріти на батареї.

3 лайка