Хозяйство " Феникс", ФИЛА "СтреКоза"

Приєднуюсь до Іниних слів, насправді не кожен може так вистоять як ти, другий поверх у тебе отоплюється?
В мене є приміщення під кришею але не утеплене ,літом та добре спать свіжо і нема сирості, до совєї травми я там спала,а та би було добре там розсаду вирощувать.

3 лайка

Снежаночка, какя вы умница просто загляденье! Это огромный труд и так приятно когда все получается.

3 лайка

У мене опалюється скрізь.
Ми живемо на другому поверсі, перший займають кози. У них вхід з іншої сторони.
Після пожежі ми спромоглися побудувати тільки будинок, все інше залишилося у планах, які і досі нездійсненні. Так і живемо з козами разом.
Через це я не можу утримувати цапа і багато тварин. Їм просто нема де жити.
Не дозволяю нічого будувати тимчасового. Бо як показує практика - це на завжди.

15 лайков

Забігла на хвилинку, бо копаємо картоплю і немає часу. Мокра дуже земля під картоплею, почали з’являтися білі цітки - картопля задихається і може початися гниття. Через це спішимо, бо з 30 дощ передають, буде їй кінець. А картопля гарна - велика та дуже велика.
Але я не про те. Є у мене у надлишку небагато солодкі цибулі Ексібішен. Цибуля велика, по півкіло кожна. Можу трохи продати бажаючим. Ціна 100грн. за кіло. Така цибуля у супермаркеті по 190. Але моя домашня, вирощена для себе. Без усілякої хімії. Гралася з нею з лютого місяця, але вона того варта. Хто хоче пишіть, вишлю.
Пізніше зроблю об’яву з фото, хоча у передньому дописі фото цибулі є.
Усім гарного дня, настрою та звісток.

13 лайков

В цьому році літо затрималося ще на цілісінький місяць.
Отже і сезон смакоти продовжується.
Може такий рік, а може добрий догляд, або прививка, але кавунів я наїлася стільки, що за свої п’ятдесят стільки не їла.
Вже третій місяць ця ягода у мене на столі.
Посаджено лише чотири стебла, а урожайність до двадцяти штук з однієї рослини. Та й вага від 4 до 18,9кг. Так, що раджу у кого не ростуть баштанні - щеплюйте.
Смак відмінний. Мої торішні переконання пішли за “кораблем”. Це я сама наробила помилок та стверджувала, що привой впливає на підвой. Впливає, якщо привой посадити окремою рослиною і дати йому зацвісти, що зробила я у тому році. Цей гібрид ділиться з кавуном не тільки своїм коренем, але і запилює його. Що ї мало місце у тому році. І саме це вплинуло на смак.
У цьому році все гаразд, бо експериментів не було. Смак дуже добрий, соковитий, а розмір … дивіться самі.

31 лайк

Хочу залишити на згадку сьогоднішній осінній день. На календарі останній день жовтня.


33 лайка

Які красуні вони в тебе)

6 лайков

Красотки :smiling_face_with_three_hearts:
Вот ещё хочу девочку черно подпалую, как доберман и павлина :crazy_face:

5 лайков

Кожний день заходжу на форум, а він неначе місто в окупації - сумний, тихий, з поодинокими перехожими у “пошуках щастя”.
Дуже сумую за тим часом, коли були конкурси та багато спілкування.
Кацапи, що ви наробили ? Своїм “милосердям” ви знищуєте все до чого торкаєтесь, все, що несе радість.
Життя перейшло на позафорумне спілкування. Бо саме тут з’явились добрі знайомі та друзі, які дзвонять і турбуються про тебе.
Але так хочеться зайти на цей ресурс і відчути, що ми живі. Вірю, що так і буде.

35 лайков

100 %, заходиш на форум, а на ньому лише декілька козоводів, страшна тиша.
Будемо вірити, що скоро буде перемога і все стане на свої місця.

13 лайков

Правильно, дуже багато господарств попали під окупацію і малі і дорослі не всім випадає щасливий білет без прильотів,
повернуться наші птахи із вирію і запанує , заквітне наш форум новими фарбами і новими розповіддями де ми будемо всі щасливі .
Все буде Україна.

18 лайков

Ми є,може не всі. Стараюсь кожен день заходити,щось читати. Але немає бажання щось писати тут.
Я дуже зла на тих нелюдів. І не бажаю щоб вони щось і тут читали за мене.

7 лайков

Я теж, дуже розчарована.
Але стараюся писати і виставляю фото зі своїми успіхами. Нехай дивляться і розуміють, що ми живемо попри все. У нас найкращі тварини, найсмачніші сир з маслом, томати неначе квіти, а кавуни ростуть навіть на півночі Країни. Бо Господь дає нам сили та знання, щоб ми могли компенсувати витрати. Зокрема ми не отримали бахчу з Херсонщини, бо нелюди наробили там величезного горя. Але таких кавунів, як виросли цьогоріч у мене на Київщині, я не їла ніколи. І погода у вересні сприяла продовженню сезону корисних продуктів.
Так, що буду писати, щоб комусь допомогти опанувати недосяжне. А когось подражнити, щоб від злості луснули.
Завершуючи цей допис,хочу сказати основне, що давно мрію зробити :
Там, у березні 22-го, у моїй розтерзаній Бучі, окупанти на стінах залишили нам послання: " Кто вам разрешил так жить?".
Так ось, мої недобрати, ми живемо так, як хочемо і як вважаємо правильно. Ми нікого не вбиваємо і не підкорюємо. Ми мирні люди, які люблять спокій та справедливість. І нікому не дозволимо диктувати нам правила у нашій Хаті. Можливо вона у когось і “скраю”, але у центрі Європи. А значить у самому серці.

29 лайков

Сніжаночко твій пост підтримую на100%
Нехай від зависті у них челюсті спаралізує, ми жили добра в злагоді наживали для себе для діток для людей в добрі і справедливості, не підкорені і не зламані, буде свято на нашій землі.

14 лайков

Сніжано, згодна з Вами на всі 100%, їм так не жити, вони так і не зможуть, тому що вони нелюди, які не заслуговують ходити по землі.
Але, нажаль, дуже велика ціна - наші найкращі хлопці і дівчата, яким ще б жити й жити😪

9 лайков

Ті Українці які з різних причин поселились і русні , всі трудяги з покон віків, там у них є усе,
а ті що корінні більшість ледачі і нічого ніколи головою не думають як жити краще.

Тому і живуть аби як вік прожить а попавши на Україну від заздрощів лопаються, і не модуть додуматься як це так можна жить,

Така велика країна з такими великими ресурсами а люди жебраки , нищі.

Ніде нічого не розвивається а занепадає ще більше,
все вивозять за межи країни, самі багатіють мають в усіх країнах вілли, кораблі і самольоти а в простих людей нема ні доріг ні газу ні вдосталь паливних матеріалів.

Хай читають і знають що все життя на їх тільки наживаються,
досить уже сидіть треба піднімать дупи і бастувать за краще життя а не йти війною на сусіда і прикриваться вашими ж дітьми що вони у них як сміття ніхто їх не цінить і за людей не рахує,(отброси общества) ось хто вони ваші діти.
При голосуванні думайте за кого і за що голосувать і як дальші жить вам і вашим дітям і внукам у які країні.

9 лайков

Що там думати, там вже все передумано і навіть “коронація” пройшла. І, я так розумію, не важлива якість життя, головне жити можливо скрізь, аби було чим залити очі, щоб цей світ здавався трохи краще.

3 лайка

Задуматься ніколи не пізно, оглянуться і подивиться навкруги як світ живе,
ато дальше свого пропитого носа нічого не бачять.
Як один сказав:" хто вам дозволив так гарно жить."
Хто їм не дозволяє.

4 лайка

Сніжана, з днем народження. Міцного здоровья і успіхів у любимій справі.

1 лайк

Сніжана, з днем народження! Бажаю здоров"я, щоб вистачило на всі “хочу”, удачі у всіх справах, любові і МИРУ!

1 лайк