Гретині гуси

У нас на дачах також з верху зірвало шиферину то неопитні кажуть за тисячу заміним а потім отказались бо коли узнали у кровельщиків скільки така робота буде то і затихли.Більше 10000 т.
нада страховка і коньок новий і бока, це робота не з легкиз і не всі можуть зробить підбирать шифер і по місцю різать, мій син хоть і кровельщик але відмовився ,уклон великий , другий поверх з кришою високою.

2 лайка

Оля , скажіть а інжир у вас у відкритому грунті росте, чи можливо заносите в дім на зиму а не прикопуєте. У мене поки на підвіконнику був одна ягідка завязалась, за два літа на вулиці ні однієї, на цю зиму пересадила з вулиці у відерко забрала в дім.

2 лайка

З 5 випробуваних в наших умовах сортів лишили один, який родить на півметрових саджанцях вже. материнське дерево росте в полікарбонат ній теплиці з помідорами і огірками. Теплиця не опалювальна. Взимку різниця з вулицею вночі не більше 5 градусів. Тільки немає вітру. А ще є перепади вдень плюс, вночі мінус. Зимує вже здається четвертий чи п’ятий рік. Основу злегка вкриваємо. Трохи кінці підмерзали, але того що лишається вистачає для врожаю. Його ріжуть сильно як виноград майже. Молоді заносили в підвал. Родить хоч в грунті, хоч в горщиках. Любить сонце, затишок і вологу по листю. Може навіть в траншеях зимувати в грунті.
Цьогорічні плоди.




20 лайков

І ще одне питання, пагінці ви не пробували нарізати щоб укорінить? З чотирьох сортів які я купувала, було по одній гілочці маленькій укоріненній в таблєтці, і в мене вижив тільки один , хотілось би його розмножити і тоді експерементувати.

Живці зараз зрізати і в пісок в льох. Навесні вкоріняться

4 лайка

А який це сорт,Оля?

Купляла як білий адріатичний, але є сумніви що це він

2 лайка

Прожила вже багато часу, а от інжир не куштувала) Цікаво, який у нього смак?
Ви так завзято розповідаєте про це південне чудо, що аж мені захотілося його мати на подвір’ї)

2 лайка

Смак залежить від того як визріє. Той, що стиглий дуже смачний: солодкий і соковитий. Якщо води не вистачало і зелений, то ніякий. Крім того він має цілющі властивості

3 лайка

Дуже важливий полив влітку, коли ростуть і визрівають плоди. Плоди в,януть і зовсім несмачні без достатку вологи. У мене в Харкові посажений Брунсвік, укривала на зиму поступово пригинаючі скатами, а потім взиму уже гнула шлакоблоком до землі, мішки і земля зверху. Зимувала зав,язь, але без щоденного поливу влітку, пуста трата часу.

1 лайк

Були ми у родичів у гостях. Якби не інжир то і не згадала. Смакувала цікавим салатом.
Рукола-інжир-авокадо-помидор-мясо куряче-мякий козячий сир по типу шевра, думаю можна і фету кинути. Заправлено олією.
Смак цікавий як для мене.

4 лайка

Є у нас в селі один фанат-садовод. Винограду у нього дуже багато, різного. І інжир є. Так на зиму інжир пересаджують в бочки-кастрюлі і заносять у холодну веранду. Там вікна на всю стіну. Отак зимує. Казали люди,що ягоди продає.

3 лайка

Зимувати може і в підвалі, після цього навіть зав’язь не скидає. Головне щоб прохолодно було, не в теплі

4 лайка

Маємо подарунок від Квітки, родила дві красуні дівчинки: одна шоколадна з білою плямою на морді, а друга бежева з чорною міткою на боці. В цьому році вона відкривала рік і ,схоже ,його закриває. Дівчат буду продавати. До 10 днів -
недорого.

14 лайков

Вітаю! :heartbeat: На сир та на масло, під мирним небом! :pray: Дівчаткам добрих господарів! :kissing_heart:
А моя Мілка спокійна, як удав. Покривали десь опівночі - тож рівно під Новий рік 150 днів.

10 лайков

Ця теж була спокійна, але вим’я з учорашнього дня було тепле. Молодчинка , справилася зранку, як порядна коза, щоб новорічну ніч господині з нею в хліві не сидіти.

15 лайков

Цікаво, що торішні від цієї пари (Квітка- Айран) були смоляночорні, а ці - шоколад і какао з молоком

10 лайков

Вітаємо! Оце подарунок на новий рік!
Цеж мабудь Аммальнамині онучки. Показуйте вже їх. Цікаво якіж вони.

1 лайк

Правнучки ніби. Післязавтра планую там бути, приберу ріжки, тоді і зніму. В мами телефон слабенькі знімки дає

3 лайка

Дівчата вагою:4,200 і 4150, запишу, щоб не забути

7 лайков