Гретині гуси

Як фотографувати козенят, коли відключене світло.


Зважила одну непосиду.

За 13 днів набрала 2.6 кг. А сестричка її мабуть і більше, але вже не мала часу важити ту. Та на продаж не піде, а лишиться дома.

19 лайков

Як дітки сімпотні з усмішкою так і козочки такі милі. Оьезрожування без вистригу? аккуратненькі кружочки.Хай радують.

3 лайка

Обстригала, щоб було видно бугорки.

3 лайка

Ти робила вижигання сама?
У мене відростають надлобні осколки, невеликі а зочеться щоб були ідеальні.
Боюсь браться комусь із за таких відростків.
Як у тебе з цим?

3 лайка

В кізок гладко, а в цапів не затягувати з видаленням, бо тоді не покриває коронка термокаутера гребені рогів. В цапів іноді маленькі уламочки відростали, вони їх збивали і все. Кришечки я не знімаю, але пропалювати треба ,щоб шкіра ззовні від пропаленого вільно відходила, особливо в секторі над оком. Інакше відростатиме ріг. Тому часто і пишуть про золоте кільце, тоді точно перепалені всі судини. Але якщо шкіра вільно рухається то і без жовтого не відростатиме.
Минулого року я хворіла на Ковід і щоб не везти батькам не їздила, коли треба було прибрати кізочці роги вчасно, а як приїхала, то побоялася вже, бо туло видно, що основа більша за коронку набагато. Там вже по іншому припалювати треба. Хоча тепер шкодую, бо маю рогатулю з потужними рогами. В мене є дві таких- Зефірка і Зайка, в яких вони дуже потужні і резинки, думаю, не для них. А в Квітки вони не заважають, а навпаки допомагають її водити. Зручні. А весь інший молодняк прибирала роги і дуже задоволена, особливо з цапками.

5 лайков

Моя помилка в тому що я боязлива і до золотого кільця не дотримую і коли знімаю шляпку вона пагано відділяється.
У козлика якому 2 роки виросли відростки по центру над переносицею до 3 см хоть він у мене волохатий свеодно видно, добре те що він один битись нізким.

1 лайк

Якщо і рухається, але судини над виском можуть залишитись. Тому краще до золотого.

5 лайков

Вчора бачили гуси летіли. Щось вони рано в цьому році.

4 лайка

Може, озимини цього року досить багато, відносно тепло, а на півдні досить гучно. Але дійсно не час. Вони, зазвичай, вертають в кінці березня

4 лайка

А може вони і не відлітали? У нас чаплі і лебеді зимувати залишились.

3 лайка

Сумніваюся, зграя гусей надто помітна була б

2 лайка

Внас тоже лишились і чапля біла іх в нас багато і лебеді

4 лайка

У нас цієї ночі дощові червяки повиповзали подихати. І на новий рік теж їх бачила. Не зима.

6 лайков

А у нас двох слизняків знайшла, це кошмар, навіть від морозу не передохли. А був же і 15 градусів.

6 лайков

Ми після Нового року чистили Вольтер після гусей там був настил десь 40 см. Так де далі від корита з водою там була така кількість дощових черв’яків, що страх. Я стільки не бачила одночасно. А де мокро, їх не було.

7 лайков

Дивно, чому так ?

1 лайк

Хто зна? Зима аномальна. Он вчора веселка в січні була

11 лайков

Ох, з трьох окотів 5 дівчат і один хлопець. Де ж мої козлики? Так би був шашлик зі спокійним сумлінням. А так дівчат таких шкода…

7 лайков

Вітаю з малечею ,хай мамки радують Вас молочком.

4 лайка

Вітаю! На сир та масло

4 лайка