Фартухи для козлів, ліфчики для кіз, нашийники, попони та інше спорядження для кіз та собак. Індивідуальний пошив.

Доброго дня :slight_smile: Дякую за відгук :hibiscus:
Пошиємо вашому козлику обновочку :slight_smile:

1 лайк

Свитаночка! Огромнейшее ДЯКУЮ за твой труд :kissing_heart: :kissing_heart:
Это же просто чудо! Теперь мы с Мией будем ходить на выпас, на прогулки со всеми :grin: Красота! Очень легко и без сопротивления мы шли за всеми, а как отошли далеченько от двора так и вовсе без поводка шла со всеми. Супер!

Ещё раз благодарю :rose:

13 лайков

Танюша, ваша Мія - природжена модель, і їй дуже пасує недоуздок :sun_with_face:
Дякую за замовлення і за чудовий фотовідгук :slight_smile:

1 лайк

добрый вечер. а можно наложеным платежом при получении посылки расчитаться?

Відповідаю Вам в приватні повідомлення.

1 лайк

Друзі! Кому сьогодні не надіслала трек-номер смс-кою, ваші замовлення поїдуть Новою поштою у п’ятницю. Сьогодні доїхала ще стропа та фурнітура, дошиваю все на п’ятницю. :slight_smile:

До речі, не дуже звертайте увагу у додатку Нової пошти на “очікувану дату доставки”. Замовлення, які я відправила у понеділок (3.02) люди сьогодні (5.02) отримали, а дата в “очікуванні” була вказана аж 7.02.

7 лайков

Свитана, спасибо за фартушек и за подарочек, всё получили!Заказывала для своего знакомого- он очень доволен качеством работы!

2 лайка

Дуже приємно! :slight_smile: Дякую Вам за замовлення. :sun_with_face:

На ошийниках поліацеталева застібка, міцна, зносостійка, півкільця ставлю теж добротні - зварні нержавіючі (такі, як на фото зліва). Ще ось взяла на пробу трикутні (зправа) протестимо, чи зручні вони. По міцності виробник також обіцяє до 150 кг на розрив.

3 лайка

Красивая стропа на последнем фото. А ее много? :see_no_evil: я бы ошейников заказала!

2 лайка

Іванна, ця стропа - це все що є. Її таку взагалі виробляють під замовлення :slight_smile: То я урвала трохи по блату :grin:
Хочете ошийничків - пошиємо :wink:

И мы сегодня получили фартук с подарком. Фартук вообще бомбезный, такие прочные стропы двойные, реально на взрослого козла :+1: наверное на много, много лет хватит. Даже детский фартук был и есть очень добротный, только стирка нужна :wink:, хотя ему уже два года.
Спасибо за труд и качественный товар :slightly_smiling_face: :+1:

4 лайка

Катя, дякую Вам за відгук :+1: дуже рада, що Вам сподобався фартушок. :goat: Користуйтеся з комфортом :rose:

До речі, ошийник теж міцний :wink: Вся фурнітура на ньому зарекомендувала себе дуже добре. На кавказців і для козла роблю трохи ширші з відповідно більшою фурнітурою. А ці, шириною 2,5 см, і наші собаки (вагою до 50 кг) і кози (більше 50-ти кг) носять вже кілька років, і ми протестували їх по всім параметрам. :slight_smile:

4 лайка

Друзі, нагадую, що відправлення замовлень Новою поштою тричі на тиждень: понеділок, середа та п’ятниця. З мого села посилки йдуть на один день довше, ніж з Білої Церкви ). Термінові відправлення буду передавати як і раніше на відділення в Білу Церкву.
Також можу відправляти посилки Укрпоштою, по п’ятницям.

А наш хвалько Велес красується у яскравій обновці :slight_smile:



9 лайков

Друзі! З 24 лютого до 6-го березня діятиме АКЦІЯ 2+2= 5
на ошийнички-маркери

Тобто при замовленні 4-х ошийників-маркерів, ви отримаєте п’ятий у подарунок. :ribbon:

Характеристика виробу:
:pushpin: ширина ошийників 2 см
:pushpin: підсилена стропа – два шари стропи прошиті армованими нитками
:pushpin: довжина регулюється (від мін. 26-ти см до макс. 55 см)
:pushpin: застібки-фастекси та регулятори із поліацеталю (суперміцного пластику): не бояться ударів, сонячного проміння, морозу, витримують тертя, навантаження на розрив до 100 кг
:pushpin: якісні зварні D-кільця.
:pushpin: 13 кольорів на вибір

(**Примітка. *Дані ошийники підходять козенятам від ніжного віку до підліткового, а також для дорослих кіз.
Також вони витримають на прив’язі козопідлітка вагою до 30 кг. Для дорослих кіз ці ошийники годяться лише для ідентифікації, щоб припинати на випасі дорослу козу потрібен інший, ширший ошийник.)

Вартість окремо 1 шт - 60 грн.
4 штуки різнокольорових ошийників - 240 грн + п’ятий у подарунок :slight_smile:

Для замовлення, будь-ласка, пишіть в приват @Yara88,
або на Viber, WhatsApp +380971001823

12 лайков

Заказали фартух в рамках прошлой акции , получили в подарок шикарный крепкий ошейник.
Маленькие ошейники-маркеры для козлят то же заказали и уже получили. Как всегда очень довольны качеством работы.
Спасибо , Свитана , за такие приятные акции :slight_smile:

3 лайка

Єлісавета, дякую Вам за відгук :rose:
Щодо акцій. Спробую проводити їх регулярно. Побачимо, наскільки це буде всім цікаво. :slight_smile:

6 лайков

Свитана эти ошейники для козо малышей? Для взрослых коз какая цена?

Ці ошийники за розміром шиються з гарним запасом, тож підійдуть і для малявок, і для козо-підлітків, і навіть для дорослих некрупних кіз. Єдине, що я не тестувала їх на розрив на дорослих, а максимум на підлітках. Мої тогорічні малявки все літо на таких паслися, трохи гасали (влітку я припинаю пристібаю кіз на ланцюжки пастися), все цілісіньке. Тож якщо суто для ідентифікації вони підійдуть будь-яким тваринам. Якщо ж планується пристібати козу, тоді однозначно потрібні ширші (2,5 см) з більшою і відповідно міцнішою фурнітурою.
Щоб я не перевантажувала “козовод” фотками, будь-ласка, пропоную переглянути всі, які є варіанти, на моєму сайті в розділі “ошийники” http://www.woofhoof.com.ua/product-category/for-goats/oshiynyky/
Тут і моделі можна роздивитися (з підкладкою чи без), і кольорову гаму видно, і характеристики, і ціни.

І, друзі, хто має такий купончик на знижку не забувайте ним користуватися :wink:

Для тих, хто не має такого купона, діє система знижок, яка залежить від кількості замовлених предметів, від розміру замовлення. :four_leaf_clover:

5 лайков

Какие нужные ошейники, особенно, когда все мордочки (и все остальное) белые. Иду в личку

2 лайка

А мы тоже счастливые обладатели- «ожерелья» для козлят! Огромное спасибо!

19 лайков