Фартухи для козлів, ліфчики для кіз, нашийники, попони та інше спорядження для кіз та собак. Індивідуальний пошив.

Точно, клиент доволен! Это мой Оскар :hugs:
А на фото , хочу добавить , целое стадо клиентов :slight_smile: Все девочки в ошейниках Вашей работы и ошейниками мы то же очень довольны. Ошейники лёгкие , практичные, красивые :rose:
Для потенциальных покупателей добавлю, взяла ошейники с подкладкой , при том изрядно долгое время просомневавшись, стоит ли “переплачивать”. Однозначно, стоит!

4 лайка

Дякую, Наталя, за комплімент. То не лише моя заслуга, а й моєї дикої зграї)) : моїм козомордам, маламутам і кавказцям. Вони змусили мене виготовляти амуніцію, вигадувати всілякі зручності в спорядженні і вони ж то все тестують :dog: І мені ще багато чому вчитися і вчитися. :slight_smile:

Застібка правда класна. І застібки згаданих вище фірм ще жодного разу не підводили. Якось ми з однією з постійних клієнток, на фартушок були поставили металеві фастекси. У мого постачальника є й такі, гарні металеві чеського виробника якісні і дуже дорогі. Так ось ми були першими, хто протестував ті фастекси не на собачих ошийниках (там все носилося чьотко), а на фартушку для козла. Металеві фастекси, ціною 100 грн кожен, прожили недовго, поламалися вусики всередині. А все тому, що метал міцний, але не пластичний. Звичайний пластик, Ви бачили - ламається дуже швидко. Тож ацетал - наше все :slight_smile:

Точно! Вибачте, що дівчат оминула увагою. Та мене так зачарував Оскар на цьому фото, що просто немає слів. Стойка - супер! І він так розмахався вухами, що на перший погляд на фото взагалі на єдинорога схожий :slight_smile:

Дякую, за рекомендації :hibiscus: :slight_smile:

Неопрен, який підкладка на ваших ошийничках - дійсно чудовий матеріал. Він мені дуже подобається і на ошийниках, і на шлейках у собак. Колись ставила підкладку із сітки (3D-сітка, взуттєва), теж хороший матеріал по всім пунктам, окрім одного - під час активних прогулянок собак, в дірочки потрапляють травинки, соломинки, насінинки та пісчинки. Мусила перешивати собакам шлейки та ставити неопрен (теж, до речі, не так давно винайдена іноваційна тканина.)

6 лайков

Можно заказать фартушки? А то мои по истрепались за сезон, да и мальчишки выросли.

По одному . XL L, любого цвета. Только разные, чтоб не путать их между собой.

1 лайк

Так звичайно. Пишу Вам в приват.

:goat: Модняві козодівчата вже одягаються у теплі ліфчики :slight_smile:

Майстерня “Woof&Hoof” пропонує теплу зимову сумку для вимені. Сумка пристібається до стандартної шлейки-ліфчика W&H замість літнього бавовняного мішечка.

:white_check_mark: верх сумки - якісна плащівка. Не промокає, на морозі не дубіє не хрустить.
:white_check_mark: підкладка - м’який теплий фліс.
:white_check_mark: всередині плащівка продубльована тоненьким шаром синтепону
:white_check_mark: сумка пристібається до стандартної шлейки на зміну літньому мішечку

Вартість зимової сумки для вимені 220 грн.
Зимова сумка + шлейка 510 грн.
:goat: :goat: Для козочок, які вже мають наші шлеєчки з літнім мішечком, ціна зимової сумки - 180 грн. :goat:



:goat: Злата, як головна коза тесткоманди “Woof&Hoof” демонструє теплу зимову сумку для вимені. Запевняє, що вим’ячку в ній м’яко і тепло. :slight_smile:


#goat bras #goat bra

20 лайков

Благодаря находчивости и мастерству Свитаны,мы готовы к зиме.В теплом лифчике нам не страшны морозы.И вымя в тепле и мама спокойна.Огромное спасибо,Свитана.

1 лайк

17 лайков

12 лайков

Дякую за замовлення, за відгук. :revolving_hearts:
Козодівчинка красуня! :goat::cherry_blossom: Їй дуже пасує ліфчик. І вона у вас природжена модель, он як позує класно. :slight_smile: Шкода, мої дівчата позувати не люблять, то кривляються, то в негарні пози стають)

2 лайка

Спасибо огромное за фартуки для моих мужичков. Теперь можно спокойно ждать следующего сезона свадьб.

1 лайк

Дякую Вам за замовлення :hibiscus:

2 лайка

Света нам бы зимнюю сумочку и сразу можно и летнюю. т.к внутрення подкладочка протёрлась, на следующий сезон не хватит. Сколько будет стоить?

Відповідаю Вам в приват.

На прикладі нашого Велеса хочу коротенько показати як живеться козлику у фартушку. :slight_smile:
А живеться йому не скучно і досить вільно. Він не сидить закритий окремо, а ходить з дівчатами на випас, адже козо-дівчата надійно захищені від його хтивих несподіванок :wink:
:goat: :ear_of_rice: :goat: :herb: :ear_of_rice: :sunflower: :shamrock:

12 лайков

Свитана, хочу заказать фартушок для камерунчика Амура. Ему уже год, поэтому больших запасов на вырост делать не стоит, а замеры пришлю в личку или на вайбер, хорошо?

1 лайк

Так, звичайно. Вайбер, Ватсап, як Вам буде зручніше пишіть. Вдягнемо вашого Амурчика :slight_smile:

2 лайка

Традиційно переважна більшість акцій та конкурсів проводиться у святкові дні. Нині закінчилася веревиця зимових свят… і я радо порушую цю негласну традицію і оголошую акцію для козоводів від нашої майстерні :slight_smile:
Отже, до 5 лютого при замовленні фартушка для козлика ви отримаєте у подарунок ошийник від нашої майстерні.
Ошийнички міцні, з якісною фурнітурою, підіходять як для кіз, так і для собак. :dog2: :goat: Поспішайте! Кількість подарунків обмежена :wink:
Замовити можна у будь-який зручний для вас спосіб (Вайбер, Ватсап) 0971001823, або у приваті @Yara88

9 лайков

Друзі, нагадую, що для замовлення фартушка потрібно зняти заміри з козлика (підказки нижче на табличці) і написати їх мені у приватні повідомлення @Yara88 або на Вайбер//Телеграм//ВатсАп +380971001823 :calling:

:package: Доставка Новою поштою (вартість доставки на сьогодні - 37-43 грн пакунок на один фартушок, в залежності від відстані) :package:
На сьогодні вартість фартушка:
S - 280 грн
M - 290грн
L - 310 грн
X - 350 грн
XX - 380 грн
Розмір можна визначити за таблицею.

Виміряти потрібно притискаючи шерсть тварини, чітко по тілу, ніякого запасу “на виріст” не додавайте, майстер все додасть під час пошиву.

В (зелена лінія) – висота в холці – контрольна мірка, яку майстер може Вас додатково запитати.


:gift: І трохи про ошийники, які будуть подарунками у рамках акції :ribbon:

:paw_prints: Ошийник “Woof-Econom” підходить і для кіз, і для собак.
Класичний варіант нашийника зроблений з якісної чеської стропи шириною 25 мм, з D-образним зварним кільцем для повідка.
Надійна поліацеталева фурнітура не боїться морозу, ударів, ультрафіолету. Не втрачає свою форму під час експлуатації, витримує велике навантаження.
Матеріали пройшли іспити - наші власні кози пасуться на цих ошийниках на припоні не перший рік.
Кольори різні (на фото не всі :wink: )

13 лайков

Брала і фартухі, і ошийники - вони чудові і працюють довго

5 лайков

Добрый день, нужен фартук для козлика xl размера, обхват у нас 100 см, высота 81 см. Козлику 1 год в обхвате ещё может подрасти. До сих пор носили подростковый и в обхвате пришлось верёвочкой увеличивать.
Вообще очень довольна вашим фартуком. :+1:
Сейчас в личку напишу адрес доставки, а вы мне реквизиты для оплаты.

1 лайк