Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

Принцип приготовления борща подобен принципу приготовления китайских блюд.Поэтому борщ называют самым китайским среди украинских блюд.

3 лайка

I вцей момент, коли виключили, натерти пару зубчикiв часнику зверху на борщ, не мiшати.
Через 5-10 хв можна помiшати й iсти.
Я люблю борщ на наступний день, настояний…

6 лайков

Вы любите вчерашний борщ? Заходите завтра!:joy:

3 лайка

Ну так не зря же борщ из печи всегда вкуснее того, что на газу - должен томиться)

А вообще - в Украине великое множество рецептов приготовления борща. У меня кума из Кривого Рога родом. Жили вместе в общаге в институте. Совсем другой борщ, она всегда с фасолью делает. Хлопцы по запаху различали, кто борщ варит)

4 лайка

А от пічний борщ їмо виключно вчорашній, бо там усе закладаємо зразу і ставимо до печі увечорі. Воанці яккраз саме те. Ним і обідаємо😜

1 лайк

Не, ну вже як китайській, то я не проти)
люблю китайську кухню!
Тільки поясніть, що саме мається на увазі в чому схожість?
Кіслосолодкість? Багатоінгридієнтність?

Все ингредиенты проходят отдельную термическую обработку,а затем соединяются вместе.

1 лайк

Оленка можно попросить написать что-нибудь на моей страничке, а то не дает

1 лайк

( значить у мене не китайський борщ
У піч я закладаю усе одночасно і без поперередньої термооброби…
А на плиті - тею без термооброки, але в певному порядку…
Ех, а я вже збиралась усім хвалитися про китайсько-український борщ на Новий Рік.
Зрада!

А я отдельно пассерую буряк, отдельно лук, отдельно морковь.

2 лайка

Я натёртый буряк ложу в зажарку после того, как закипит томат. Так цвет не теряется вообще.

1 лайк

А як щодо м’яса?
Пісний - ясно.
Свинина і телятина - це ясно. А щотще?
Знаю купу тих, хто готує з курятини. Пробувала - ну ніяк(
В зимовий різдвяний піст (цього року з певних причин я його не дотримуюсь) в сусідніх селах (це Чернігівщина) готують борщ з коропом.
Їла, смачно, не готувала…
У мене під вікнами Десна, але рибу у нас щось ніхто не ловить окрім приїжджих, що і сьогодні ондечкі сидять на березі…
Пробували?

Я точно так само варю. Мене так навчила мама, тепер і мої діти так його готують.

3 лайка

В роки мого студенства , варили борщ з консервою бички або тюлька в томаті. Теж смачно А от моя покійна свекруха на св"ята варила таку страву. Спочатку вариться квасоля і сушені гриби, а потім додається свіжа річкова риба, бажано жирна, або яка вже є і смажена на олії цибулька. Я більш ніде такого не їла, було дуже смачно. Я люблю рибу , сама риба по гороскопу. Якщо на столі буде свяка-всячина з м"яса і шматочок риби, то я візьму рибу…

5 лайков

Я теж водяний знак, хоч і не їстівний😜
Теж рибку полюбляю, хоч, як вже писала, рибалок немає в домі, а річка під домом є
Дуже сподобалась ідея про консервовані в томаті бички та кільку. Як не зайду в маркети вони (консерви) стоять за копійки та ще й зі знижками.
Часто купую у ‘рибні дні’. А от зварити з них борщ не додуммалась. Обов’язково спробую
Якось так для мене склалося, що якщо рибна юшка, то норвежський суп з вершками. Але то трошки дорого.


Та і з підручних засобів не приготуєш, а кілька/бички завжди є вдома. Дякую!

5 лайков

Ну так это ‘‘постный борщ’’. Фасоль варится, на этом же бульоне варится борщ с килькой в томате. Ммм смакота :yum: надо сварить, а то давно не варила

5 лайков

Ялинку ще не ставила - планую це робити в суботу чи неділю.
Різдво святкую 7 січня.
Але ж і сьогодні свято!
Просто увімкнула ілюмінацію:bangbang::bangbang::bangbang:
)


12 лайков

Продовжую знайомити зі своіїми юними красунями.
Чоно-біла парочка
Це Нічка, 6 місяців, 81% нубійка… Найдопитливіша з усіх. Завжди біля вихлду зі стайки і завжди готова йти гуляти. Радо лазить по загордкам, де живуть поросята і спостерігає за їїхнім життям. Коли голов-коза Бембі відсажується (коли привожу новеньких козенят я її переселяю, бо дуже активно починає вибудовувати єрархію) бере на себе роль головної.

А це Айка (Айлін), 9 місяців, 75% нубійка… Дуже обережна, тримається осторонь, певно, бо серед новеньких у мене. У неї непроста доля, бо я вже третя власниця… Єдина, хто може їсти з підлоги, тому має більше доступу до смаколиків. Ще одна дивна звичка - постійно намагається втертися між ноги, влізе між ноги і стоїть😎 дуже ручна і геть не ревнива… Хоч вона і старша за усіх, ростом невеличка - майже така, як чотиримісячна ЛараБрю від @svetlana_fomina_2013 з якоъ я вже знайомила.

26 лайков

Айлин необычайно красивая и аристократичная! Между ног у вас она прячется- такое себе надежное убежище) У меня Детка тоже так постоянно делала раньше.

2 лайка

Так, вона красунька. У неї хвилька на спині з рожевим відливом. Плямка кольорова над правим оком (пошукаю фото)
Ховається і шукає затишку? Дуже ймовірно! Ознак якихось бійок між малявками я не бачила, але те, що старожили господарюють і трохи ганяють новеньких - очевидно. Але ж цього не уникнути.
Скоро мені ще одну малявку з Батьове привезуть (4,5 місяці) і теж нова акліматизація…
Міркую, як-то її здружити з шістьма акліматизованими до мого сараю😥

1 лайк