За что вы любите форум kozovod.com?

Есть аж несколько тем:

Нужны маленькие анимированные смайлики козочек и козликов

Форуму нужны свои классные смайлы!

http://forum.kozovod.com/t/smajliki-na-forume/15

Найдете маленькие анимированные ТЕМАТИЧЕСКИЕ - предлагайте в тех темах.

2 лайка

Так в этой теме полно предложений , например

Чудесный форум…!!! «Засосал» навсегда! Спасибо его «завсегдатаям»( старожилам))) за теплую и душевную атмосферу!!! И профессилналам-за ценные советы!!! Форум чудесный!!! И администратор пример подает…вообщем, я Ваша навеки!:heart::heart::heart::heart:

14 лайков

За что я люблю?
Форум - живой, и научит , и развеселит, и посоветует, и разозлит и поможет.
Поэтому дни без интернета (а это значит без форума) не полноценны.

10 лайков

нет дня чтобы я не зашла на форум для меня это школа по всем вопросам есть ответ и люди хоть и не знакомые очень приветливые радушные спасибо вам люблю вас мы как одна семья и питомцы наши любимые .

8 лайков

Коли вирішила купити козу, почала читати в неті все про неї і натрапили на форум.
Спочатку мене вразила своїми козами і сирами Таня Броварчанка, я з таким задоволенням перечитувала її сторінку…
Зареєструвавшись тут, я ніби потрапила на іншу планету, де одні однодумці, тут завжди допоможуть, підскажуть що робити, підтримають…
Проходивши в гості до козоводів, я в захваті від таланту Юлії (з Радомишля), а вету Олі взагалі низький уклін за допомогу і терпіння до таких переляканих козоводів як я.
Тут стільки чуйних людей, сімейна атмосфера.
Велике ДЯКУЮ засновниками форуму!!!

14 лайков

Заглянула сьогодні, щоб перевірити коли я зареєструвалась на форумі. Виявляється, що ще навіть два роки не минуло - я здається, що я тут уже цілу вічність, майже усе життя. Здається, що вже знаю особисто не тільки більшість форумчан (хоча зустрітись вдалося тільки із кількома). але й більшість їхніх кіз та козенят :rofl:
Прийшовши вперше на форум і побродивши по особистих сторіночках, я була зачарована білосніжними красунями-зааненками Танюши @Tanja75 та ОлІ @Olga79 , а від барвистих вухатих красенів та красунь Іри @Solnce_vsem у мене аж подих перехолило. Бусена- коротковушка Олі @Lesnaya запала мені в душу і я часто її згадую…
Форум - це велика родина, це місце де завжди можна отримати пораду і підтримку.

Я також дуже вдячна Олі, за її безцінні консультації та поради. Коли чую в трубці тихий, спокійний, розмірений Олін голос, то відразу мені стає спокійніше , появляється впевненість в тому, що все буде добре! :hugs:

14 лайков

Зоя, мне кажется, вы меня с какой-то другой Танюшей перепутали, зааненок у меня никогда не было…:wink:

А вот тут я с вами абсолютно согласна: наш форум-

2 лайка

Упс…Вибачте, я дійсно все перепутала :worried:

То були не ваші кізоньки, то по лісі стрибали біленькі красуні ТанІ @tanja :hugs:

1 лайк