Собак покусала лисиця

*************** (телефон удален, так как является личным номером, но был записан тем, кому необходим)
Заступник нач управления Хмельницкой обл.
Александр Петрович.
Опишите ситуацию, телефон вам дали из Брусиловской ветлечебницы.
Напишите потом, что сказали вам .

4 лайка

Катя,дякую дозвонилась…

Чекаю коли вийдуть на звязок наші районні специ
Підкажіть які будуть іх дії ( чи можуть бути) і мої права…
Вони можуть усипляти собак без моєї згоди.? (наскільки я це розумію ім це зробити простіше :cry:

3 лайка

Я вам дала телефон - узнайте у него.
Ни кто не может насильно забрать ваше имущество и делать с ним что-то без вашего согласия.
А вот снять с себя ответственность они могут, если вы напишите им бумагу, что отказываетесь усыплять, без доказательств что собака бешеная.
Но я бы думала о приоритетах в первую очередь - а это - ваша жизнь!
За 10 дней можно не выявить бешенство, просто его ожидая, может пройти месяц… и не один…
Решение принимать вам. И оно не легкое!!!

6 лайков

Мають приїхати вакцинувати всіх тварин, кози кітні 1-2-3 міс. можна вакцинувати (вибачте що трохи не по темі - немаю часу шукати інформ.

1 лайк

Сказали що будуть всіх тварин вакцинувати. Чекаю…Не знаю чи давати їм кіз колоти

2 лайка

Если вы уверенны, что к козам не было доступа ни лисе ни собакам - не вакцинируйте.
Но все хорошо обдумайте - они то еще (если все же пройдет все с проблемами) забеременеют. А вот у вас - жизнь одна. И у ваших близких то же.
Я не могу, сидя за компом полностью увидеть вашу ситуацию.
Я вакцинирую всех своих кошек и собак. Держу в холодильнике вакцину - на случай покусов, я в курсе обстановке у нас, и я - далеко от леса. Лисы к нам ни когда не приходили. Но…

3 лайка

Приїхали специ… Запропонували два виходи -усипляти чи вакцинувати по схемі. Вибрала вакцинацію-ну неможу я прийняти рішення щоб позбавити життя собак. Продизенфікували месце перебування лисиці, прокололи собак рабістарівською вакциною, вночі і завтра колотиму сама собак… І спостерігатиму…
Провакциновані також коти і кози…
У дільничного вета записано, що мої тварини виявляється від сказу
провакциновані… тільки мені про це чомусь невідомо…:astonished:

7 лайков

Все правильно сделали. Рабистар лучше держать у себя всегда - если у вас возможны такие ситуации.

Ох и полетят чьи-то головы :frowning_face:
Но это - не ваша проблема.

1 лайк

Возможно не в ту тему, тогда поправте меня.
Сегодня ночью мой собака(он на привязи ) сильно начал выть. Так как мы его периодически отпускаем с цепи, так же сделали и сегодня ночью. Утром я обнаружила, что собака не становится на одну лапу. При осмотре обнаружила, что лапка поранена в нескольких местах.
Вот теперь думаю как мне поступить. А тут ещё и Зоин вопрос…

Сьогодні коли не могла нікого знайти із місцевих веттів, почала шукати де купити цю вакцину…ні в одній із аптек мені її не продали…сказали що продають тільки ветам…
В одній тільки запропонували Биокан R.
Ця вакцина дійсно така небезпечна…? і де її придбати, щоб завжди була під рукою за потреби…
Розумію, що вакцина може нести небезпеку і поводитись з нею потрібно обачно, утилізація рештків речовини, ампул. шприців, …але ж багато різних вакцин можна купити…

1 лайк

Нет, она не опасна, просто законы такие…
У нас, например, продают без проблем.
Покупайте через своих ветов - должна быть дешевле, чем в аптеке - им выдают.

Обратиться к врачу (ветнадзор) и проколоть вакцину - о которой писали - курсом.

1 лайк

Теоретично ця вакцина (РАБІСТАР) іде безкоштовно через мережі вет лікарень , щоб на ній не заробляли.

Але якщо завчасно - то її можна купить в інтернеті. Я якось купувала в “33 корови”. Термін придатності рік.

Якщо у вас ветслужба щороку вакцинує - старайтесь тримати з ними контакт. Але на випадок покусів навіть вакцинованих тварин все одно потрібно буде негайно їх вакцинувати за лікувальною схемою (4 ін’єкції ).

З мого досвіду - якщо собаки були вакциновані, то у них є дуже великий шанс не захворіти. Кітним козам РАБІСТАР не повинен зашкодити. Мені колись довелося своїх кітних кіз колоти - ніхто не постраждав.

А от вам особисто я дуже раджу терміново звернутися в травматологію, тому що слина лисиці з ран і шерсті собак могла попасти вам на шкіру. І вам насамперед потрібно подбати про вакцину для себе. Її роблять внутрішньомязево, чи то 5, чи то 6 уколів. Я уже не пам’ятаю, як мені кололи.

7 лайков

Бесплатно рабистар уже не дают в клиниках - то же, только покупать.

1 лайк

В минулому році в нашому районі вакцинували тварин всім бажаючим безкоштовно. В цьому році ще не дізнавалась.

Сьогодні закінчується сьома доба після лисячого візиту… У нас все без змін, у собак ніякої атипової поведінки не помітила…

8 лайков

Місяць треба спостерігати.

2 лайка

Не путайте плановую вакцинацию и экстренную лечебную.

5 лайков

У моей собаки во втоник шла кровь. Я не разобралась сначала, думала его собака чужая укусила. Хотела по-быстрому сделат ьпрививку от беженства, т.к. не делали вовремя в сентябре. Так наш ветеринар сказал,что если у него укус или любая травма, сначала должно зажить и потом только прививка. Иначе хуже будет. А так - только наблюдать за ним. Как мне сказали, то и пишу.
Потом выяснила,что оказывается прибегала то сучка, у которой течка, она выдернула и сделала нашему псу такое ге((( вчера вызывала на дом чтоб антибиотик вколол врач, т.к. кровь выходила с того места сгустком.

Это какой-то неправильный ветеринар.

9 лайков