Слизисті виділеня у кози за місяць до окоту

Я не чего не рекламирую. Я выбираю препарат за ДЕЙСТВИЕМ на организм. Я оцениваю работу препарата на практики, а не по хвалебным статьям, и рекомендую только то, что проверенно не раз. Бицилин-3 может не помочь, а время в такой ситуации - не лечит. Кроме того, зачем тогда обращаться за советом к врачу?

4 лайка

Не кому не в обиду, когда пациент выходит от врача и берет лекарство на свое усмотрение, вопрос зачем он ходил к врачу. Если я прошу помощи, всегда стараюсь придерживаться совета.

4 лайка

А чому ви вирішили що я натякаю на те що ви щось рекламуєте, безсумніву що ви хороший лікар і поради ваші необхідні

Якщо пацієнт виходить від лікаря і купляє в аптеці всі препарати згідно рецепта то чувак попав і то конкретно на немаленькі гроші, но він наляканий і здоровя того кого він лікує важливіше то му і купляє все що прописано а прописано там купа непотрібного хламу(Це не стосується зовсім Катерини) Коли пацієнт бере ліка на свій погляд то це означає що він не баняк, ійого так просто невзути, він бачить що є ліки а що є пустишка. Тут мова іде про лікування людей.Я прекрасно знаю цю систему томущо вній працював і тоже взував людей поповній

О, с этого и надо было начинать, это называется сам себе не доверяю:smile: Назар, у нас тут все добры и пустые советы не дадут

3 лайка

Назар, не переживайте, эти препараты не дорогие. Свеча стоит около 20-25 гр (одной хватит). Флакон нашего окситетрациклина - 45 гр. У вас впереди окоты - для подстраховки пригодится. Он действительно работает лучше Бицилина, и колоть надо 1 раз в 4 дня.

1 лайк

Та грошей умене зараз практично ноль, но то таке, завтра постараюсь купити.Но те що вгорі написав - це для того щоб, ви не попадались на всяку там рекламу і тд.А якщо непоподаєтесь то ви молодець :slightly_smiling: Вцілому це більше стосується лікування людей, но то таке:slightly_smiling:

1 лайк

Знаю я отлично весь этот бизнес))))))
Мне хватает знаний, чтоб оценить препарат, потом опробовать на практике, а потом рекомендовать. У меня людская аптечка наполовину из ветеринарных мазей - потому что действуют намного лучше разрекламированных медицинских. Ветеринария все таки еще направленна на излечение животных, хотя ветеринария котов и собак уже сродни медицине, описанной вами. Это грустная тема, не для этого форума)))))).

4 лайка

Очень хочется отдельную тему про вашу аптечку с таким интересным составом. Поделитесь!

6 лайков

Будьласка допоможіть , є слиз з петлі ,петля трохи приоткрита, до окоту ще місяць. Апетит є. Вітаміни кальцій давав профілактичні дози. До опису даю фото. Що з цим робити ?

Схваток не бачу Коза активна . Дві години тому петля трохи затягнулась

потім приоткрилась, допоможіть щоб не згубив козу, що з цим робити

Хтось стикався ще з цією проблемою!?


живіт великий

Спостерігайте. Скоріше за все трохи вивертається піхва, бо ослаблені звязки і велика матка. Ось про це Выпадение (выворот) влагалища у коз - причины, последствия, профилактика.

2 лайка

А інфекцію може занести , бо какашки падають і там зупиняються ,чи треба мити, або фурациліновою водою, якщо треба скажіть я не полінуюсь буду робити

Я не знаю випадків, щоб занесли інфекцію, поки шийка матки закрита. Знаю один тільки випадок циститу від того, що сечовий міхур теж випав назовні і застудився.

1 лайк

Прогноз не дуже втішний, все те що ви Оля описували у своій темі,випадання влагалища, точнисинько як по нотах, чи можете мені сказати що мене чекать , до окоту залишилось три тижні, як цьому зарадити, чи допоможуть прогулянки на природі, бо як тільки вона стоіть потихеньку все вправляєся на місце, май більше яблуко виходить коли лежить

У Дафны в этот раз тоже были слизистые выделения за месяц до родов, почти каждый день.
Родила тройню. Послед не вышел полностью.
Был паррез послеродовой.
Но славо богу все обошлось и уже полностью восстановилась.
Колола амоксициллин.

2 лайка