Комбикорм для коз, Киевская область.

До двух месяцев если козлята отдельно в свободном доступе, если с мамками насыпаю больше немного они с мамками едят

Люда, дякую за комбікорм. Почала по ложці вводити в раціон. Одній козочці строк окоту на 15 лютого., не давала. А це подумала, може і їй можна давать, до окоту ще ж місяць, чи що порадите?. І ще хотіла вас попросить більш докладніше написать склад комбікорму у процентах, чого скільки.
Я так зрозуміла, що вітамінів ніяких більше не давать, все є в комбікормі.
Комбікорм попробувала сама, мені смак і запах сподобались. Думаю, якщо кізки покажуть результатом, що ім все подобається, то буду брать іще.

2 лайка

Люда, я так зрозуміла, що в процентному співвідношенні ти не напишеш(сєкрєт фірми). Тоді напиши, скільки там ОЕ. і чи потрібно давать висівки. Якщо не тут, то напиши мені на вайбер. Бо у мене ще є буряки, гарбузи, жом. І боюся перекосу.

1 лайк

Ой, Наташ, извиняюсь … забыла… если честно… :slight_smile:
Сейчас сходу сделаю фото по химсоставу.

2 лайка

Буду вдячна.:blush::blush::blush::rose::rose::rose:

1 лайк

9 лайков

О, даже фитаза есть, круто!

2 лайка

Моим понравился и мне тоже, пахнет приятно и малышня ела.
Люд, а машину не починили?
Хорошая весЧь!

1 лайк

Нет пока ( но будем заниматься, праздники прошли, надеюсь мастерам надо пополнять свой бюджет… карбюраторщика не можем дозваться уже с середины декабря…папа сделал кое-что, но это так по месту ездить через поле, далеко не вырвешься…

1 лайк

Люда, а підкажіть, на протязі тижня довела комбікорму до 200гр. на козочку в день.( 100гр.утром і 100 гр.увечері). В обід давала зерносуміш, сьогодні в обід дала замість зерносуміші грам 100 комбікорму, але козочки увесь не доїли, грам по 20 залишилось. Не підкажете чому залишається.

1 лайк

Наташ, я не могу сказать возможно им много, тогда чуть уменьшите. У меня не оставляют.

1 лайк

І я подумала, що можливо багато. Я ж іще даю буряк і гарбуз. Ну подивлюся, як у вечері будуть істи. Зразу їдять з великим апетитом, а потім переходять на сіно, а кк залишається.

1 лайк

Можно ещё давать тыкву и буряк?Изменится состав молока,вкус?

Якщо запитання до мене, то я тільки почала давати кк. Дойних у мене немає… На це запитання зможу відповісти через місяця 1.5. А так іще буду заказувать. Їдять його добре, як отримаю результат, тоді зможу відповісти.

1 лайк

Здравствуйте, а где Вы находитесь?

1 лайк

Киевская область, недалеко от Бородянки.

и мы сейчас недалеко от Бородянки, Михайленків хутір. если знаете, это далеко от вас?

1 лайк

Нет не знаю) надо по карте смотреть :slight_smile:

Завтра будет отправка.

2 лайка

Людочка, здравствуйте! Можно у Вас мешок комбика заказать на след.неделю? Будет?

1 лайк