Взрослый 100%й Англо-нубийский козёл Оскар. МФ"Добрюша" Жашков, Черкасская обл

Красень, нічого не скажеш.
Сезон покриттів в самому розгарі можливо обізвуться дбайливі і оцінять парубка, добрих рук йому, адже купить з маленького і вигодувпть праильно обійдеться набагато дорожче, я знаю бо сама не раз з малих брала і до покриттів сумма утроювалась.

7 лайков

Оскар, в вересні було 6 років. Перевіренний , дуже хороший цап ! Здоров’я відмінне , харчуватися звик добре, дівок хоче дуже ! Може переїхати , ціна наразі не висока.
В хороше утримання та люблячі руки є торг
Доставка можлива .
Пишіть на вайбер , скину відео 0964031455.

2 лайка

Ну шість років це мабуть як самий пік зрілості , виріс помужнів, набрав генів побільше і зараз тільки до дівок в розквіті сил.
Хай усміхнеться йому доля.:+1:

4 лайка

Дякую . Ну гени відразу або є , або немає :wink: А от що саме передає цап своїм дітям , то справді показує тільки час. І тут я згодна , він як раз вже перевірений плідник , і має хороші результати. В свій час сама хотіла придбати саме такого. Але ніхто не продавав таких цапів.
Наразі я вже теж не дуже поспішаю. Можливо в грудні , як Бог дасть , народяться в нас його двоюрідні правнучки , то ж будуть наречені , а такий цап як раз то що нам буде для них потрібно. Де тоді візьму такого ж рівня тварину ? :thinking: То ж , хтось не встиг його придбати , а мені поки пощастило !
До грудня закриваємо об’яву про продаж , а тоді будемо бачити.

8 лайков

Бачу Інна поки що не закрила об’яву.
Важко, але треба щось обирати. Наразі купляємо сіно в борг. Продаж актуальний.
Купляли Оскара за 45 тисяч гривнів,6 років тому. Наразі прошу за нього ціну однієї машини сіна на 120 тюків (яка нам на один зимовий місяць ) 15 тисяч гривнів самовивіз , без торгу. Якщо хтось бажає придбати хорошого плідника , пишіть , дзвоніть. Він в розквіті сил , готовий парувати всіх хто проходить рядом ) При хорошому утримані ще відпрцює себе не один сезон.

Також хто має зацікавленість , в кінці грудня очікуємо три окози , якщо будуть козлики , теж буде продаж маленьких, якраз під ялиночки :blush:

6 лайков

Оскар сьогодні




Ще є відео , інформативні та кумедні , як він себе веде на прогулянці. Зацікавленним в придбанні племінного красеня можу вислати на вайбер. Він дуже добротна та крепка тварина. Про хорошу генетику вже писано не раз, тому не повторююсь.
Троши сумно, але розумію що йому зараз хочеться працювати , а в мене нема йому з ким ,правнучки ще не народилися. І гроші потрібні. Тому не дорого, але й не дешево. Але все ж таки він в пошуку гарема.

8 лайков

Эта тема была автоматически закрыта через 60 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.

Оскар, отличный голландский козёл, очень желает найти свой гарем. Парень взрослый, 6 лет, с хорошим потомством и хорошим характером, дело свое знает. Но дома ему работать не с кем.
В продаже он давно. Цены все знают, какие были, какие стали. И по чем покупались эти животные. И как мы их ценим (не финансово).
И мне хочется чтобы он нашёл свой новый гарем и ещё поработал с пользой. При ХОРОШЕМ уходе и кормлении он ещё будет продуктивным не один год и не два.
У нас же он скучает имея 1-2 козы. А ему бы и до 10- ка. И если один козёл в гареме, то и пастись недалеко ходил с нами.
Кому интересно, предлагайте мне в личку свои условия содержания и цену, какая бы Вам подходила . Руки буду выбирать!

Всю родословную и фото можно увидеть пролистав объявление сначала.

4 лайка