Вино зі своєї малини, ожини продам

Виктория, пишите, пожалуйста, персональные данные в личном сообщении. Из общего доступа я удалила.

1 лайк

Хорошо, я поняла.

1 лайк

Олександр,це не вино… це просто кайф :drooling_face::drooling_face::drooling_face::wink::wink::wink::blush::blush::blush:.
Дівчатка РЕКОМЕНДУЮ,це просто смакотааааа

9 лайков

Я це вино брала ,щоб вимочувати в ньому сир. Нажаль :frowning::frowning::frowning::frowning: воно точно піде не по назначєнію :wink::wink::wink:

4 лайка

Дякую за високу оцінку нашої праці! Але з таким сирним смаколиком :+1: вино значно виграЄ! Нехай самкує!

Нехай смакує і звеселяє!

Олександр,маю уже клієнтів на ваше вино,просять ваші контакти:wink::wink::wink:,в мене ж багато кругом клієнтів і я розхвалила і тепер пишуть і пишуть щоб дала ваші контакти.

1 лайк

Дякую, дуже приємно! Вайбер 0968745178. Тепер аж страшно не виправдати очікування Ваших друзів - смаки у всіх різні. Вино минулорічне ще є, а вже всі бутлі зайняті суслом із ягід нового врожаю. :upside_down_face: Цього року заклали 6 бутлів суничного (клубнічного) вина, але колір буде його слабке місце. Не такий насичений, як з ягід малини та ожини…

1 лайк

Ну все,я вам клієнтів а ви мені літрушку отого,:drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face: без кольору :wink::wink::wink: я шуткую. Зараз порозсилаю ваш номер дівчаткам.

1 лайк

Домовились! Клубнічне за мною! Самому цікаво, яке оте клубнічне буде. Запах дуже гарний, смакує полуницею, над кольором працюю - треба його освітлити, можливо, бентонітом (глина така) спробую.

1 лайк

Ніііі я пошуткувала,що ви,я ціню людську працю,сама ж працюю не геть легко. Я просто у вас замовляю таку саму баклажку ще і полуничного,але якби не геть кислого :wink::wink::wink:

1 лайк

Так, праця на землі нелегка… Коли почали займатися ягідниками, не очікували стількох складностей. Як кажуть “гладко было на бумаге, но забыли про овраги”.

5 лайков

Мне тоже вино очень понравилось, правда уже закончилось😋, будем заказывать ещё!

1 лайк

Ага, я тоже для сыра бутыль брала…сыра так и до сих пор нет, ровно, как и бутыля :joy:

6 лайков

Хто бажає згадати аромати і смак літа, нагрітись і посмакувати - вино ожиново-малинове допоможе! :):wine_glass: 60 грн л. Солодке, напівсолодке, не кріплене.

6 лайков

Хочу замовити 2л

1 лайк

Добридень! Прошу написати в особисті повідомлення адресу доставки. Дякую!

Дозріло клубнічне вино :slight_smile: . Ціна та сама, що й на малиново-ожинове - 60 грн. за л. Натуральне бродіння, без добавок. Тільки ягоди і цукор. Без додавання спирту, не кріплене.

13 лайков

Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, яке вино є в наявності на даний час.
Ви знаходитеся в Черкаській області?

3 лайка