Вино зі своєї малини, ожини продам

А сейчас в наших магазинах натуральное вино практически невозможно купить, даже очень дорогое. Мне сынок в прошлом году на день рождения презентовал бутылочку ликера аж за 600 гривен. Куда там, спирт с добавками. Я же индикатор со своей поджелудочной. Химию на раз чую.

А ваше вино замечательное и ароматное! Спасибо еще раз.

4 лайка

Спасибо Вам. Значит перелью в стеклотару и в погреб. Будет ждать своей участи в удобстве и прохладе.:grinning::smile:

1 лайк

Можна у Вас литров 5 -6 баклажечку заказать? Координаты кидаю в личку.

1 лайк

Завтра відправить син чи дружина. Після відправки відпишусь. Дякую за замовлення!

2 лайка

Визначаємо наявність у купленому вині барвників методом, запозиченим в Ютубі. Вино було наше та подароване. Думали що грузинське, виявилось ніби італійське (вже точно не згадаю). Експеримент.3gp - Google Disk

3 лайка

Отримала свою посилочку, дуже дякую, Олександре, смачне вино :rose:

Ще хочу додати з власного досвіду, що краще закривати короком. Під пластиковими або металевими (недихаючими) кришками вино “задихається” і навіть перекисає, перетворюється на оцет. Ми коли своє вино робимо, то максимально тримаємо під гідрозатвором.

4 лайка

Да, Александр, спасибо! Получили и мы свою посылочку. Действительно, немного вкус разный, тем не менее оооочень вкусно!

1 лайк

Дякую за повторну покупку :blush:! Так, смак різних бутлів незначно відрізняється за “солодкістю” (цукрами) і ароматом - десь більше малини у партії, десь - ожини. Якщо темніше - більше ожини, саме вона дає такий насичений колір. Щодо короку - так, погоджуючь, ми теж намагаємось якомога довше тримати під гідрозатвором, і корок краще.

3 лайка

Ще приймаєте замовлення?

1 лайк

Так, приймаємо! Вистачить всім! :slightly_smiling_face:

1 лайк

Дякую, Олександр! Вино прямо пахне малиною. Душисте, ароматне, дуже смачне. :hugs:

1 лайк

Вино интересное.
Рекомендую пить сильно охлажденным.

3 лайка

Если еще можно - мне 5 литров.

1 лайк

Літо… І вино.

8 лайков

Шановні форумчани! Хто ще не ласував нашим малиново-ожиновим вином :wine_glass:- чекаємо Ваших замовлень! :slightly_smiling_face:

Так -так…пьёте и без меня) и я хочу, осталось ещё ?можно заказать?

2 лайка

О, ні! Без Вас не можна! Наливаємо й Вам! :slight_smile: Пишіть в особисті замовлення і адресу доставки. :slight_smile:

1 лайк

Здравствуйте, начиталась комментариев и так захотелось Вашего домашнего вина. Можно ещё закаказать?

1 лайк

Добрий вечір! Звісно, можна. Поки є ягідники, буде й вино :). Пишіть в особисті адресу доставки і якому надаєте перевагу - солодшому чи кислішому.

1 лайк

3л , лучше полусладкое.
Сбросьте, пожалуйста, карточку для оплаты и сумму

1 лайк