Відсоткові АН козенята у Білоцерківському районі

Козлик та кізонька 68,75 % АН народилися 27.05.22 в трійні.
Вага козлика при народженні 3,655 кг., у 2 тижні - 6,685 кг.
Вага кізоньки при народженні 2,435 кг., у 2 тижні - 5,460 кг.
Мама козенят Каріма 50% АН, 50% ламанча; народилася 7.03.17 в господарстві Світани Woof&Hoof @Yara88 ; 4-й окоз, на сьогодні дає 4 л. Молоко дуже якісне і поки що найсмачніше козинне молоко, яке доводилося коштувати.
Тато козенят Сармат 87,5% АН, 12,5% зааненська; народився 2.10.20 в господарстві Орини Заїки, від 100% АН; мама Сармата дає 3,5 л.

Ціна козлика до кінця місяця 1900 грн.

Ціна кізоньки до кінця місяця 3000 грн.

Додаткові фото та відео у Telegram.

Самовивіз.

Для отримання інформації якнайшвидше, краще телефонувати: 068 892 85 36

9 лайков

Козенята знерожені термокаутером. Вигодовуються з соски.

9 лайков

Бачила своїми очима та торкалася своїми руками козенят @ladusja; тому, якщо буде її ласка, то, можливо, вона залишить тут свої враження.

6 лайков

Мама козенят:


Тато козенят:


11 лайков

Дітки добре підрощени , нам з Юрою дуже сподобався хлопчисько :wink: на півпуті назад додому мій чоловік захотів повернутися та викупити цього яскравого красатуна … Я ледве його зупинила :rofl: :rofl: :rofl: ну куди мені ці вуха на ламанчів ? Вага добра , ріжків вже немає , вразили дуже міцні ноги хлопчика - рекомендую ! Дівчинка тендітна - справжня леді !

5 лайков

Лада, дуже дякую! :slightly_smiling_face:

Мама впевнено додає молочка, тому діти добре нагодовані.
Козенятам смакує сіно, зелена трава, кущики бузини та паростки молодої акації.
Козлик зі знанням справи їсть зерно, леді поки що пригощаеться, та найсмачнішим за все, крім молочка звісно, залишаеться трухлявий пеньок.

5 лайков

Надійшла нова інформація, тому відбулося корегування відсотків та літражу.

Сталося диво - кізонька, яку я умовно називаю Манюня, прямо на очах, за одну добу піднялася на ніжкаж та підросла так, що наздогнала свою молодшу сестру, яка народилася важчою більше ніж на кілограм. Тепер ми ось такі красуні :slightly_smiling_face:

До тогож у нас ось такі гарнющі очі :heart_eyes:

9 лайков

Красень все міцнішає та росте не по днях, а по часах :slightly_smiling_face:

Козенята активно пасуться та просто насолоджуються життям :smiling_face_with_three_hearts:

11 лайков

Козенята дуже гарно ростуть: жваві, веселі та приносять море задоволення :slightly_smiling_face:

6 лайков

Та час плине швидко і трансортування діточок стане більш складним питанням…
Це хлопчик на фоні великої та високої кози:

6 лайков

Та й Манюня вже стає зовсім пані :slightly_smiling_face:

8 лайков

Вчора козодіткам виповнився місяць. Зробили їм шоу (чи скоріше вони нам :grinning:) “Зважені та щасливі”: козлик набрав 6,305, кізонька 6,340.
Годування у нас нормоване, бо маємо тільки одну дійну козу, яка дає 4,5 л на день для того, щоб нагодувати трьох діток. Проте козенята дуже гарно пасуться, їдять сіно, зерносуміш цікавить їх менше…

:heart_eyes:

Ціна козлика 2000 грн.

:smiling_face_with_three_hearts:

ЦІна кізоньки 3500 грн.

6 лайков

Вартість козодіток, не дивлячісь на слабку зацікавленість, стала вищою.

Передумовою є бажання, щоби діти потрапили у відповідальні руки.
Перед тим, як козенята народилися, я планувала продати їх зовсім дешево, зважаючи на невеликій відсоток АН крові; але після того, як тваринок побачили досвідчені козоводи і сказали , що козенята дуже хороші, я вирішила більше не повторювати своїх помилок та не зраджувати довірених мені.

1 лайк

А історія зради така: для своєї єдиної кози - ярки купила я окремого нареченого за 4000грн., а через рік продала за 1200 грн… Люди, які неочікувано приїхали його купляти, застали в той момент, коли я ще ні про що не могла думати, крім чоловіка, якого тільки привезла з лікарні після важкої аварії; до того ж потрібно було звільнити місце для дійної кози, яка вже чекала на мене в іншому господарстві. Мені не було шкода грошей, але знадобився час, щоб позбавитися відчуття зради, бо той козел був вартий більшого…

1 лайк

Ця історія набула продовження декілька днів тому. Дізналася я, що козел за короткий термін відпрацював новим господарям їх витрати (покривав по замовленню), та знов був проданий.

1 лайк

Эта тема была автоматически закрыта через 60 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.