Продам 2 козлика ламанч

Продаємо 2 козлика народжені 6 січня. Папа і мама ламанчі.Киівська обл Богуславський рн с Ісайки. За одного 500 грн.

41 лайк

ну не вмію красиво написать а можливо ціну маленьку поставили. Козликів виставили тільки з 100% пари всих решта в нас шашлики. Сміємось з чоловіком каже як ми то іздимо за багато км по козликів на племя і не дешево а наших красотуль ніхто не хоче. да напишу що на батька іхнього приіздили з усього району подивиться такий красень був!

5 лайков

Малыши красивые. Сколько мама дает? Кто их предки?

Так покажите его родителей, - это возможно и подтолкнет кого-то на преобразование.:wink:

Родители без документов но это не портит удоям мамы стабильная трехлитровка попробую сфоткать вымя. Папу из Германии так как предыдущии хоз. занимались пер. машин и кози у них тоже привезеные . Это из слов хозяев! Дети папы еще не доятся жду окотов.(врать не могу) Но кто брал козликов от пары зааненских очень довольны надеюсь и эти козлики себя оправдают. Ну как то так.

3 лайка

2fcdfd95931dca1dfbde33ae5d542e346dc80fb3_1_690x459

19 лайков

А кізоньок маєте ?

Іменно від цієі пари нема. Сама рада б такій кізочці.

Добрый день, Елена! Я по поводу козлика. Папа хорош, а маму покажите? У мамы какой окот? Рогатый? Как долго можно подумать? До 23?В Киев получится переправить?

Доброго дня Іра! Попробую маму сфоткать. У неі третій окот. козликів ще будем держать бо всі хто хоче придбать ждуть окотів але не більше двух неділь. на рахунок передать не пробувала.

2 лайка

Доброго дня, Елена, хочу купити маленького козлика, можна Ваш № телефону?

1 лайк

14 лайков

добрий день! 0678783523.

Поіхав один козлик сьогодні аж на Полтаву! Хай буде хорошим хазяінам прибутковим щоб наробив дуже красивих і удойних кізок!

12 лайков

Лєна, а ти не хочеш поміняться цапиками? У мене теж ламанчик. Кров поміняємо.

1 лайк

НУ ше в рижулі буде від бяші мож. Другий козлик сьогодні поіхав в Запоріжьку обл. Так і розіхались хлопці ламанчі по всій Украіні. Дякую форуму! Тему можна закрить.

5 лайков

А підкажіть на Полтаву козлика передавали чи за ним приїжджали, якщо це не секрет