Продається 100% англо-нубійський козлик.Вінницька обл.

Продається англо-нубійський козлик, народився 11.01.2019 року у двійні з вагою 4.800 кг, генетично рогатий( обезрожений), росте під мамою, гарно набирає вагу, мама козлика привезена з Чехії, другий окот, по першому давала 4 л молока, батько привезений з Голландії, на обох батьків є документи, знаходимся у Вінницькій області, можлива доставка за домовленістю, ціна козлика 600€

8 лайков

26 лайков

24 лайка

22 лайка

. Вім’я мами

34 лайка

27 лайков

. Батько

22 лайка

Хто зацікавився, будьласка більше фото скину у вайбер, фото є дуже багато, нові буду робити ще, але не можу засмічувати форум лишнім фото.

1 лайк

а мама то какая молочная не передать!!! И малыш выглядит не на 100% а на все 200%! !! чего стоят только эти нубийские глазки!!!

2 лайка

Дякую дуже приємно, а характер словами не передати, сьогодні сиділа біля них зранку, так награлися з ним, і впирався головою до мене, і на голову мені скакав, і кусав мене, просто душка?

4 лайка

Ух і шоколадний, красавець. Хороших йому ручок.

Наташенька дякую, він чорний як смола

А я думала чорний шоколад.

Світлана вітаю, хлопець чудо, вим’я мами красота, і кількість чудова.
Є на що подивитись. Покупець не прогадає.

2 лайка

Дякую Оля, але покупців поки нема, у мене жінка з літа замовляла козлика від цьої кози, а коли побачила що він не пятнистий передумала, але я не судю покупця, я свого часу на помилках вчилася, тож краще хай посидить дома і дочекається свого, ніж буде по хозяйствах перепродуватися, через те що він чорний

6 лайков

. Закрила козенят на ніч, щоб подивитися як моя Аделя на молоко, видоїла 2 л решту залишила голодним бо плакали, усі звдоволені

14 лайков

32 лайка

В следующем году, если вдруг будет девочка в продаже от этой пары - сообщайте :wink:

Дівчинки від неї важко дочекатись, хлопців завжди будьласка, а от з дівчатками туго, хоча цього року я таки дочекалась одну

5 лайков

Может и вправду говорят, что хорошие козочки только мальчиков рожают :slight_smile:

2 лайка