особисте господарство МАРШЕР

У нас ЗИЛ уходит за один месяц. Ну, и не 3 тысячи, конечно. Мы в прошлом году булерьян уже и не включали, потому что одно и то же по деньгам получается, что и электричеством.

Ну, да - это ж либо снова плюс деньги, либо куча времени уйдёт на колку чурок.

Так это именно когда мы спать собираемся и с утра, но я зимой тоже в 5 встаю, растапливают, чтоб семья проснулась в тепле. Дрова у нас стоят 2000 машина, ЗИЛ, который скидывает сам. Мне насчитали на отопительный сезон 3000 , это на руки дают, по субсидии на твердое топливо. Нам на зиму машины хватило.

3 лайка

Дрова уже подсушенные и чурки мелкие, рубить не надо. Беру в соседнем селе, а в областном Луцке стоит около 4-5000

У нас можно привезти(с доставкой) за 10000 14кубов грабовых метровок. Горят хорошо и тепло хорошо дают. Через две недели нам тоже привезут, уже заказали. Все же дешевле, чем каждый месяц 5тыс+ платить за газ. В доме всю зиму +22 — +25°

3 лайка

ми зимою опалювали брікетами, 1 тонна брикетів коштує 1000 грн, тепло вони дають дууже гарно і тримають тепло довго бо тліють постійно, після них тільки пил залишається. Нам на зиму вистачило 2 тони, ми ходили по будинку у трусах бо так жарко було, так це при умовах що у нас підлога мала великі щилини і задувало холодне повітря. Моя лілія взимку цвісти стала, бо їй так тепло і комфортно було. Цього року також замовили 2 тони, брікети зроблені з залишків табаку і бракованих цигарок, табаком у хаті не пахло а ось у сарайкі так, але мені не заважає запах у сарайкі

2 лайка

Де ви знайшли такі ціни?

1 лайк

Такое отопление хорошо для печи. У меня под твердое топливо котел старого образца не переделанный, там надо загружать много, огонь должен быть высоко, так как трубы водяные под самым потолком котла. Если будет тлеть внизу, вода не прогреется.

И отходы с пилорамы мне не понравились, привозили сосновые. Сгорает, как спичка, и тепла почти нет. Не знаю, как грабовые, у нас нет таких, сосна в основном. А вот наколотые чурки - шик шикарный, и тепла много и золы мало, можно не выносить каждый день.

2 лайка

Наталочка, мені директор підприємства дає таку ціну як для волонтера, я дуже йому вдячна за його жест.

2 лайка

у мене груба, тож я дуже задоволена, у будинку дві кімнати , маленький коридорчик і кімнатка де раніше різний хлам був-зараз ми її перероблюємо під санузол, тож груби вистачає

2 лайка

Граб даже лучше дуба.

4 лайка

Вдруг будете достраивать хоромы, предусмотрите возможность зимой отапливать 1-2 комнаты, а остальное отключать. Я бы сейчас хотела, чтоб так можно было. У меня 8 комнат(

1 лайк

дякую за пораду, у моєму варіанті то “хороми” це дуже гучна назва, хоча я дійсно хочу прибудувати кімнати під сироварню і спальню.

2 лайка

Щось я якась неорганізована. Сіна ще не заготовила, солому також. Погріб не побілила, консервації мізер зробила. Навіть грубу ще не трусила. А зима попереду. Чоловік питаю:" Маня , коли будемо корма купляти для худоби? ти пам’ятаєш що скоро зима?". Я звісно пам’ятаю але, щось якись дурний настрій.

Завтра будемо штурмувати піч яка опирається і ніяк не хоче здаватись. Хочу вже закінчити ремонт хоч у одній кімнаті, а потім вже санвузол. У моєї кози почало рости черево і навіть наче маля там шевелиться. Я чомусь думала що вона прохолостила, а як виявилось то вона умнічка. Висока і статна коза, первокотка, цікаво які будуть у неї надої.

2 лайка

От неможу себе перебороти, є у мене одна коза маленька, яка викликає у мене незрозумілі емоції. То я її не люблю, то намагаюсь її полюбити. Вона мені нічого поганого не зробила, а я ось чомусь відношусь до неї якось холодно, навіть дратуюсь від неї. Мені дуже соромно перед собою і я незнаю як себе преодоліти. Так іноді буває і з людьми, от наче людина мені нічого поганого не зробила і навіть бачу у перший раз , але одразу чомусь відраза і небажання спілкуватись. З людьми простіше, не спілкуєшся і все. А ось коза малявочка чому мене так дратує незрозуміло. А ось у душі дуже неприємно, наче я монстр якийсь.

4 лайка

Ну почему сразу монстр какой-то? Марин, а продать ее не думали?
Вот у меня из троих девочек шпицев есть одна… вот чужая какая-то и все. По не понятным причинам совсем. И родилась у меня, и выросла, а вот нет к ней такой теплоты. Малек та и Малек. Почему так не понятно :thinking:

3 лайка

от і у мене так Танюша, сама собі дивуюсь

Не переживай, у меня такое происходит регулярно, и со временем все эти козы уходят или на бастурму, или на продажу. Не одна коза такая не задержалась, со временем раздражение только усиливается и тяжко с ней и чувствую лишняя.

3 лайка

О, я згідна. Була у нас коза Мартуся. Наше перше козеня. Ну криклива - жуть, і доїлася добре, а от оте постійне бе-ме мене виводило .

3 лайка

Заспокоїли ви мене дівчата, дякую, бо я зовсім себе заїла що я мовляв якась там злюка.

3 лайка